Трохи злякана• вчера в 08:57

Оцініть взуття на зиму

Дівчата оцініть взуття на зиму, потрібно тепле зручне і в дорогу взуття, тому і обрала наступні черевики, але є сумніви
Лапка• вчера в 08:58
На дождь или снежную кашу наверно ок, прорезиненные, высокая подошва
Саджу все зарання• вчера в 08:59
В дороге долго в таких сидеть будет некомфортно.
dulenok• вчера в 09:00
В них все классно, кроме того что они замшевые. Если слякоть. Но если вы в основном на машине перемещаетесь, то отлично
Кудрі кручу сама• вчера в 09:01
Була тут тема про Gant, писали що не зручно
Ms. Доброта• вчера в 09:01
А який у вас стиль одягу, життя??
Під норкову шубу не дуже, під спорт пуховик норм.
ШобВам_КакНам• вчера в 09:02
Ответ дляMs. Доброта
А який у вас стиль одягу, життя??
Шуба в дорогу?
Домашка• вчера в 09:03
Мінус що замшеве. Вигляд якихось мужицьких
Ms. Доброта• вчера в 09:03
Ответ дляДомашка
Це ж в дорогу))) можна й в таких)
Домашка• вчера в 09:06
Ответ дляMs. Доброта
Це ж в дорогу))) можна й в таких)
В дорогу в замшеве? Коли твм з ними гратися? Чистити? Сушити? Запшикувати.
Ms. Доброта• вчера в 09:06
Ответ дляШобВам_КакНам
Шуба в дорогу?
А шо вас дивує??
Може автор їде на Лазурний берег
А може челночити та клітчаті сумки таскати. Тому й уточнила.
Аноним_• вчера в 09:04
Ответ дляЛапка
Эх...где та снежная каша у нас?)
Сонечко• вчера в 09:07
Именно эту фирму не знаю. Брала похожие маме, кожаные, у нее отлетело 2 петли. Нужно смотреть как тут пришито. А то по виду замша, а эта замша может быть тонкой.
А так по виду теплые, удобные. Лишь бы натуральный замш.
Аноним_• вчера в 09:05
Ответ дляMs. Доброта
А який у вас стиль одягу, життя??
Думаете автор их именно под норковую шубу выбирает?)
Аноним_• вчера в 09:08
Ответ дляСонечко
Кстати да, хотела написать по поводу этих петель - очень неудобная и непрактичная штука. Они отлетают очень быстро, даже при очень бережном отношении.
Аноним_• вчера в 09:10
Ответ дляMs. Доброта
А шо вас дивує??
Може автор їде на Лазурний берег
Автор едет в норковой шубе на лазурный берег по снежной каше челночить и таскать клетчатые сумки???
Вот она, настоящая советчица и вся ее суть
Та легко!• вчера в 09:27
Ответ дляАноним_
В нашій сім´ї 5 пар тімберів. Нічого не відлітає
Та легко!• вчера в 09:28
Автор, це хороше якісне взуття. Вигляд такий собі. Але ж вам треба в першу чергу зручне і тепле
Помидорина• вчера в 09:34
Вони оху....ні, авторе. Беріть і тікайте, поки інші не забрали.
Кузякин• вчера в 09:37
Первый минус - замша. Второй - в них будет неудобно долго ходить

Совет: возьмите Тимберленд и не парьтесь ни по какому поводу.
Околовита• вчера в 09:38
Візуально прикольні. Але Гант це таке взуття, яке треба міряти. В ньому не завжди комфортно.
Айболитная• вчера в 10:49
Купіть Sorel
Секретница• вчера в 11:11
У меня есть ряд пар обуви Gant , в частности ботинки - челси , я довольна, удобные
котопёс• вчера в 14:49
Ответ дляКудрі кручу сама
По-різному. Більшість взуття цієї марки таки дуже зручне. І ще й зважаючи на те, що цей бренд спеціалізується на одязі, а не на взутті.