Злюка-закусюка• 10 декабря в 16:38
Який ваш самий нелюбимий парфум?
Від якого ну прям блювотний рефлекс. Мій In Red Valentino. Він мені тхне свекрухою 🤢🤮
Г@Л@В@ломка• 10 декабря в 21:36
Ответ дляТаЕщеОптимистка
фото
Мне пахнет- сладкой сочной грушей на моем теле.
Бринзолетта• 10 декабря в 21:48
Ответ дляЗлюка-закусюка
Якби ви знали мою свекруху, так би не писали. Навіть її син з нею не спілкується. Вона алкоголічка ще й рашистка. Мені особисто зробила багато лайна за життя. Добре, що вже 8 років іі немає в нашому житті.
Зачем об этом всех уведомлять?🙈
Злюка-закусюка
• 11 декабря в 00:57
Ответ дляБринзолетта
Зачем об этом всех уведомлять?🙈
А навіщо тоді ви коментували не по темі? Не писали б свій коментар, не отримали б мій. Все логічно.