оксюморон• 10 декабря 2025
Хто недавно робив ремонт?яка вартість провести воду і каналізацію в квартирі
М Київ.
Щось я не можу щрозуміти діапазон цін.
Толкові майстри вже зайняті на наступний рік.
Інші кажуть то одну ціну,потім сестра спитала,вже іншу ціну за один і той же об´єм робіт
Щось я не можу щрозуміти діапазон цін.
МамОмужа• 10 декабря 2025
Цієї весни робили чорнову розводку в новобудові на бойлер, водо розетки на кухні і ванна, переносили бартері по квартирі. Лише за роботу заплатили 18 000 грн, Київ
Майстер робив тиждень
Пишна молодиця• 10 декабря 2025
На робітники юа дивіться, там все розписано. Плюс мінус ціни схожі.
оксюморон
• 10 декабря 2025
Ответ дляВесотехник
Вам более менее точную цену скажут только после расчетов
Я понимаю, но хочется хоть приблизительно понимать сколько денег готовить
оксюморон
• 10 декабря 2025
Ответ дляМамОмужа
Майстер робив тиждень
Щось дуже довго.
Зіба можливо в вас квартира велика
МамОмужа• 10 декабря 2025
Ответ дляоксюморон
Щось дуже довго.
Зіба можливо в вас квартира велика
Так і роботи багато було.
Вони в двох працювали
Уявіть квартиру від забудовника, де лише заведена холодна вода і каналізація.
Майстер все переносив згідно проекту
Вони в двох працювали
Майстер все переносив згідно проекту