Мати драконів• 10 декабря в 20:54
На митниці перевіряють багаж чи людину також?
Як проходить процесс?
ХикориДикори• 10 декабря в 20:54
Типу чи є обшук карманів? Ні, нема, якшо ви не викликаєте підозр.
Мати драконів
• 10 декабря в 20:55
Тобто в карманах знайдуть пачку цигарок і штраф? Якщо більше двох
Оце фіфа• 10 декабря в 20:55
Ответ дляМати драконів
Да
Мати драконів
• 10 декабря в 20:55
Ответ дляВакцениро Вона
Людина теж через щось там проходить, напевно металодетектор
Тобто тільки на метал?
Вакцениро Вона• 10 декабря в 20:57
Ответ дляМати драконів
Тобто тільки на метал?
Та я минулого року їздила в Польщу то ще поверталися лицем до якогось апарату де нас сканували. Можливо ще дівчата їздили то розкажуть більш детально
Мати драконів
• 10 декабря в 20:57
Ответ дляВакцениро Вона
Ого, це на якому КПП?
Вакцениро Вона• 10 декабря в 20:58
Ответ дляМати драконів
Ого, це на якому КПП?
Та митниця що за Ковелем Волинська обл, забула як називається
Эскиз бесконечности• 10 декабря в 20:58
Например в Пшемысле ставите багаж на ленту и проходите под рамкой
Вакцениро Вона• 10 декабря в 20:59
Ответ дляМати драконів
Ого, це на якому КПП?
Сканували напевно лише обличчя, не повністю все
Наша взяла• 10 декабря в 20:59
Во-первых, зависит от вида транспорта.
Самая лайтовая проверка в поездах, самая напрягая в аэропорту
Эскиз бесконечности• 10 декабря в 21:00
Ответ дляМати драконів
в Польше за лишнюю сигарету штраф 500 зл
Мати драконів
• 10 декабря в 21:00
Ответ дляВакцениро Вона
Ягодин
Мати драконів
• 10 декабря в 21:00
Ответ дляНаша взяла
Во-первых, зависит от вида транспорта.
Автобус
Мао_Мяо• 10 декабря в 21:01
Лююююдиии, везу отако десять обпатраних курочоооок, підкажіть чи пропустяяяят.
Мао_Мяо• 10 декабря в 21:02
Ответ дляВакцениро Вона
У меня никогда ничего не проверяют, но я ничего такого и не вожу.
Вакцениро Вона• 10 декабря в 21:05
Ответ дляМао_Мяо
Я теж нічого не везла, всі підходили до віконечок із прикордониками (як в аеропорту), давали документи, потім поверталися обличчям до якогось апарату чимось схожого до терміналу самообслуговування, потім віддають документи йдеш далі з багажем на ренген і сама проходиш збоку через металодетектор. А назад їхали то взагалі нічого не перевіряли, навіть не виходили з автобусу, прикордонники зайшли до нас самі, глянули паспорти і все
Зависит от таможни. Если что, на Орловке, вас могут шмонать как мелкого гопника - вывернут карманы и общупают ( и не обязательно женщина). На других украинских таможнях - по разному.
Если вы про иностранные таможни, то личный досмотр это огромная редкость и надо прям как-то особенно себя вести.
Мати драконів
• 10 декабря в 21:12
Ответ дляГитта Ягг
Спасибо за подробный ответ. Пишут что Ягодин это особый досмотр личных вещей в перчатках со стороны польской
No problems• 10 декабря в 22:31
Ответ дляМати драконів
Так, штраф і немалий.
No problems• 10 декабря в 22:38
Автор, я в Польщі.Все, що не можна провозити, є в загальному доступі.Якщо їдете потягом Київ-Варшава, прямий, то там не дуже перевіряють.Хоч в моєму купе у жінки перевіряли вибірково весь багаж.Я такого вже давно не бачила,як см за см перевірили.Автобусом - там контроль більш жорсткий, весь багаж сканують, кожен несе свій на ленту сканування сам.Щоб не було - це не моє.Штраф від 2 пачок цигарок може бути від 400 зл - множте на 12 сміло і сума в гривнях.Ціна цигарок в Польщі - трохи більше 20 зл.