Смажена полуничка• 10 декабря в 17:45

Подскажите, где этот каток находится? Спасибо

Вилами по воде• 10 декабря в 17:48
Арт- завод ’Платформа’, Киев
Примарочка• 10 декабря в 17:52
Маруська Му• 10 декабря в 17:53
Це фотографії ковзанки Ice & Lights, яка розташована біля арт-заводу ’Платформа’ та торгового центру ’Даринок’ у Києві. Ця відкрита ковзанка популярна завдяки своїй святковій атмосфері та яскравим ілюмінаціям.
Інформація про локацію
Назва: Ice & Lights.
Розташування: Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А (біля входу №6 до ’Даринку’ та Арт-заводу ’Платформа’).
Особливості:
Відкрита ковзанка площею понад 1000 кв. м.
Прикрашена сотнями ліхтариків та гірлянд, що створює казкову зимову атмосферу.
На території є зона відпочинку з гарячими напоями та фудкортами.
Пропонується прокат ковзанів та фігури-допомогатори для початківців.
Твоя подружайка• 10 декабря в 17:54
Я дурею с людей. Нахрена вы все выдаете анониму? Ясно что можно загуглить, но и спросит можно не анониму ж?
Тоска в носках• 10 декабря в 18:04
Ответ дляТвоя подружайка
Потому что это такая скрытая реклама и продвижение. Сколько человек уже погуглило фото и почитало цены? То-то, учитесь
Твоя подружайка• 10 декабря в 18:07
Ответ дляТоска в носках
Я очень сомневаюсь, что это ’продвижение’ идет в согласовании с руководством, в наше время