МеняАЖтрусит• 10 декабря в 21:29
Як відмовитися від виїздного корпоративу?
Всім привіт. Треба ваша порада. Знаю, ви можете все.
Керівництво фірми вирішили святкувати корпоратив навіть не в місті чи області, бо воно приїжджає з закордону і вважають, що буде безпечніше у Львові. Ок. Але на нього виділяють 1000 грн, мені це тільки на дорогу і то напевно в одну сторону плюс ще витрати по ресторану поділять потім на всіх. Просто сказати не хочу не вийде, можуть не виплатити премію, або трохи врізати її, а вона має бути десь до 50 тис в мене за цей рік і звісно вона мені дуже треба.
Прошу без питань, що я роблю в цій фірмі і чому не шукаю інших, де корпоратив не примусовий, або за рахунок фірми повністю.
Працюю дистанційно, що собі думають робити інші колеги не знаю.
Які є варіанти крім лікарняного?
Снежнакомка• 10 декабря в 21:42
Ответ дляМой_ужин
Місце придивитись пропонуєте ? На цвинтарі ?
Там будь кого не хоронять
Мой_ужин• 10 декабря в 21:44
Ответ дляСнежнакомка
Там будь кого не хоронять
Можна інший подивитися.
Наприклад, Брюховичі.
Ліс, сосни, свіже повітря, тишина.
З гірки видно людей і машини.
Наприклад, Брюховичі.
Ліс, сосни, свіже повітря, тишина.
З гірки видно людей і машини.
АяВсёЗнаю• 10 декабря в 21:45
Я вас розумію, мені ці посиденьки теж на фіг не треба, премію на картку і я посиджу з людьми, які мені дійсно цікаві. В цьому році керівництво боїться збирати кагорту і корпоратив буде в офісі, можна буде злинять через півгодини і не дивитись цей цирк.
Рогнеда Карповна• 10 декабря в 21:45
Никак. Поехать на корпоратив, наладить связи и возможно там же найти новую работу.
Снежнакомка• 10 декабря в 21:45
Ответ дляМой_ужин
Можна інший подивитися.
Наприклад, Брюховичі.
Ліс, сосни, свіже повітря, тишина.
З гірки видно людей і машини.
Наприклад, Брюховичі.
Ліс, сосни, свіже повітря, тишина.
З гірки видно людей і машини.
О, в Брюховичах Кузьма Скрябін похований
Можна і там
МеняАЖтрусит
• 10 декабря в 21:46
Ответ дляМой_ужин
Можете не ускладнювати.
Але тоді керівництво буде знати, кого першого звільнити і залишити без премії.
Ну, ви така одна горда і незалежна, це буде взагалі демаршем виглядати .
Я в п´ятірці найкращих, хто приносить прибуток. Можуть і звільнити, я без роботи сидіти не буду, є інші пропозиції. Тут мені комфортно, що віддалено працюю. Є і кращі умови, але треба в офіс ходити.
Ну не люблю я двіжухи з незнайомими людьми і які пару раз підставили протягом року.
Бойова• 10 декабря в 21:47
Воспринимайте это не как развлечение, а как командировку, если от этого зависит ваша премия. Езжайте не поездом, а автобусом, что, возможно, дешевле.
МеняАЖтрусит
• 10 декабря в 21:47
Ответ дляМой_ужин
Авторка всім морди фіолетові наліпила і сидить довольна.
То капець таке у фірмі мати.
Жодної фіолетової не поставила. Перевіримо? Робіть скрін на любий, я скину свій
Мой_ужин• 10 декабря в 21:49
Ответ дляМеняАЖтрусит
Незамінних нема.
А за неповагу до керівництва пропадете в чорний список. Можете бути навіть Енштейном, але керівництво завжди любить лояльних .
Невже так важко це зрозуміти?
Люди приїдуть з- за кордону, а ви по Україні підняти жопку і переїхатись не хочете.
Невже так важко це зрозуміти?
АяВсёЗнаю• 10 декабря в 21:49
Ответ дляМеняАЖтрусит
Та не звільнять вас, якщо ви дійсно приносите прибуток, зараз з толковими співробітниками тяжко. Моя думка, як начальству треба цей двіж, нехай оплачують проїзд і готель
Бідося• 10 декабря в 21:50
Ответ дляArctic777
Так его можно и на время забрать
Мы сейчас зафиксируем количество фиолетовых
Бідося• 10 декабря в 21:51
Ответ дляАяВсёЗнаю
Нихера не организовали,а вы все добирайтесь,как хотите в декабре
Бідося• 10 декабря в 21:51
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я за 2 тис не доїду у Львів, назад, проживання там бо назад в той само день не попаду назад + сам ресторан. Це все треба шукати самому і де переночувати і чим добиратися, квитків на потяг немає на ці дати
Скажите,что у вас рабочий день
Рогнеда Карповна• 10 декабря в 21:52
Ответ дляАяВсёЗнаю
Еще как уволят. В иностранных компаниях своя система, могут уволить или снизить рейтинг если в отпуск не хочешь.
Хи хи, ну ну• 10 декабря в 21:52
Автор, як ви з Умані, то відвезу вас на автівці, переночуємо теж в авто.У мене Пасатт, можна розміститися.Мені чистими 10 тис.Хоч у Львові побуваю
АяВсёЗнаю• 10 декабря в 21:53
Ответ дляБідося
О і я про це саме, якщо білетів нема і нема авто, не знаю звідки там автор їде, цей Львів стане в півпремії. Начальству повага, а автору є куди гроші діти.
Бідося• 10 декабря в 21:53
Ответ дляМerida
Автор, в тот же день езжайте домой. Отметились на 2 часа, и домой. Зачем вам ночевки?
На каблуках и в платье в паЙЕтки на вокзал выпившей?
АяВсёЗнаю• 10 декабря в 21:55
Ответ дляРогнеда Карповна
Працюю в основному на іноземних роботодавців, жодного разу не парилась, чим поїду і де буду жити, все оплачувала компанія.
Борисфенка• 10 декабря в 21:55
Ответ дляМеняАЖтрусит
То може вам грамоту хочуть дати. А взагалі до приїзду керівництва потрібна масовка, слухати їх виступи і аплодувати. Корпоративний етикет.
Так влаштований світ.
МеняАЖтрусит
• 10 декабря в 21:59
Ответ дляМой_ужин
Незамінних нема.
Невже так важко це зрозуміти?
Вважаю, що якщо я принесла за рік прибутку 9.5 млн, можна було б вже той корпоратив і організувати, а не ми рішили, всі робіть як я сказав і за власний кошт. Та тисяча гривень як ні до чого. А ще ж одяг купити в той ресторан і везти його з собою або нагладжений, або потім шукати де нагладити або відпарювач з собою тащити. Зато будемо слухати, як сильно нас цінують.
МеняАЖтрусит
• 10 декабря в 22:00
Ответ дляArctic777
Так его можно и на время забрать
Якщо забрати, то їх стане меньше. Л - логіка
Чумачечая Весна• 10 декабря в 22:01
Если у вас есть ребёнок, то скажите, что принёс из садика ветрянку и вы тоже заразились.
Меня это много раз спасало от нежелательных гостей.
Печальки.нет• 10 декабря в 22:01
Ответ дляМеняАЖтрусит
Та не едьте.
И на 50 тыс забейте.
Детский сад..
И на 50 тыс забейте.
Детский сад..
Бідося• 10 декабря в 22:02
Ответ дляБорисфенка
Так влаштований світ.
Вы немцам тоже ходите хлопаете?
Бідося• 10 декабря в 22:03
Ответ длявре_Динка
4000 бензин, 5 тис готель, 2000 харчування, 5000 наряд на корпоратив, х- вартість копроративу поділять на всіх ще декілька тис.
Йдіть на лікарняний
Наряд можно и подешевле