Valeria93103• 10 декабря в 21:35

Монобанк

В додатку монобанк, з´явився новий торгівельний майданчик.Хто що думає з цього приводу? Вже спробували?якщо ні,чи плануєте?
ReintTycha• 10 декабря в 21:44
Я он в пумбові заробила 154 чистими.за реєстрацію. І першу оплату на 100грн. І ше зараз хочу 500 за рекомендацію другу.
Не реклама коли шо
ReintTycha• 10 декабря в 21:47
Аби не думали, шо я трололо і працюю на пумб. З того знято було податок
english book• 10 декабря в 21:48
Спробували ще рік тому, в бета версії.
І у вересні,коли була чудова акція-10% на весь товар .Особливо на початку,доки Гороховський не побив горшки з Самсунг та Асус,і вони не забрали з магазину свій товар.
angel-jazva• 10 декабря в 21:54
Ответ дляenglish book
Спробували ще рік тому, в бета версії.
Я так розумію, що мова йде про Монабазар, а не Мономаркет.
Базар в Монобанку запустили на днях.
angel-jazva• 10 декабря в 21:56
Спробувала, але без фільтрів поки важко буде там щось знайти і продати, як на мене.
english book• 10 декабря в 21:56
Ответ дляangel-jazva
Базар в Монобанку запустили на днях.
Точно,дякую! Тільки побачила його.
автор Valeria93103 • 10 декабря в 21:59
Так ,про монобазар,в назві не можна було писати монобазар ,видаляють тему)
angel-jazva• 10 декабря в 22:00
Ответ дляReintTycha
Не реклама коли шо
Пумб непоганий, все краще за приват.
Вчора незліченну кількість спроб пройшла, усі помилки перечитала поки нарешті оплатила комуналку.
ReintTycha• 10 декабря в 22:03
Ответ дляangel-jazva
Пумб непоганий, все краще за приват.
Приват теж маю. Багато років.Але якийсь вредний він остатньо.