Из Виа-гры• вчера в 01:14

Не помирилися ,ялинку не ставить.

Хто мене пам´ятає, про сварку пост і ялинку? Новий рік буду святкувати сама, так і не говорить, пішов третій тиждень. Скот..
автор Из Виа-гры • вчера в 01:35
Ответ дляАсталависта бэйби
Если Вам нужна ёлка, попросите кого-то из знакомых спустить её с чердака, или наймите грузчика.
Я не хочу дарувати йому таку падісмь, все зробить сама! У нього тут діти, він батько
автор Из Виа-гры • вчера в 01:36
Ответ дляосень харашо
А кто виноват?
Та хто уже знає. Якби не було, я через три дні хотіла поговорити спокійно, людина зробила вигляд що грати на компі йому важеіше. Більше я не намагалась.
Викачую яйцями• вчера в 01:37
Ответ дляИз Виа-гры
Воно куплене 8 років назад разом в шлюбі, але на ньому і дитина тут прописана,я у батьків
На ком и где прописан ребенок. Это совместное имущество - делится пополам
автор Из Виа-гры • вчера в 01:38
Ответ дляВикачую яйцями
Дитина з ним в будинку прописана
Викачую яйцями• вчера в 01:41
Ответ дляИз Виа-гры
Дитина з ним в будинку прописана
Да все равно. Это общее жилье - делится при разводе
осень харашо• вчера в 01:42
Ответ дляИз Виа-гры
Может, непопулярное скажу: заговорите с ним. Если это не абъюзер и пр., в ссоре всегда оба виноваты, оба не сдержались. Это не слабость, не унижение. По крайней мере поймете, чего его заклинило. Что-то же он от вас хочет.
А еще - чем дальше, тем меньше возможности все наладить. Обидки усугблются...
Только обьясните ему, что молчание, игнор - это тоже агрессия
Я не в теме• вчера в 01:43
Ответ дляИз Виа-гры
Скільки всього дітей ? Це якісь окремі діти, його і ваша?
Будьте так ласкаві• вчера в 01:46
Ответ дляЯ не в теме
Автор весь час різне пише, то дитина 12 років чекала на ялинку, то тепер вже ’діти’ і автор на гуртки водить. Схоже, автор схильна до драми.
220В• вчера в 01:47
Ответ дляИз Виа-гры
Та от не лежав ніколи так, а це просто бісить
Это ж у вас и секса нет? и не целует вас уже почти месяц?
Добротная• вчера в 01:48
Это тот автор, что вела многосирийку «теперь точно развожусь с мужем» ?
автор Из Виа-гры • вчера в 01:52
Ответ дляДобротная
Я поки не збираюсь розлучатись, але якщо що, то так я заведу тут щоденник з цього приводу
автор Из Виа-гры • вчера в 01:54
Ответ дляБудьте так ласкаві
А хто водить він ? Він не водить, і все вірно дитина 12 р чекає і розуміє що новий рік , а менша поки так не розуміє.
автор Из Виа-гры • вчера в 01:55
Ответ для220В
Нема
автор Из Виа-гры • вчера в 01:55
Ответ дляЯ не в теме
Ні його , одній 12 , іншій 1.2
автор Из Виа-гры • вчера в 01:57
Ответ дляосень харашо
Дякую, але намагалась ,через три дні. Дуже зайнятий був, грою на компі не слухав
Мerida• вчера в 01:57
Муж с приветом, то ладно. А вы из-за бздыков реьенку ёлку не нарядите?
осень харашо• вчера в 02:01
Ответ дляИз Виа-гры
Ну, тогда напишите ему записку. И наряжайте елку: что ж, еще праздника себя лишать
автор Из Виа-гры • вчера в 02:01
Ответ дляМerida
Наряжу напевне якусь маленьку куплю, чекала від нього.
Мerida• вчера в 02:03
Ответ дляИз Виа-гры
А если б он до 30х чисел в командировке был? Не ждали бы? Позиция - на зло маме отморожу уши
Добротная• вчера в 02:05
Ответ дляИз Виа-гры
А, то я впізнала вас)
Будьте так ласкаві• вчера в 02:06
Ответ дляИз Виа-гры
Ні його , одній 12 , іншій 1.2
Автор, ви якась дивна або привіраєте. Дайте посилання на попередню тему? Ви її видалили? Ви писали, в шлюбі 18 років, є дитина 12 років. Тепер вже друге дитя вигадали. Чогось я починаю розуміти вашого чоловіка, якщо він є...
Криниця щастя• вчера в 02:11
Ответ дляБудьте так ласкаві
Бразильский сериал
220В• вчера в 02:13
Ответ дляИз Виа-гры
Ну вы немного волшебная. Я бы на вашем месте купила огромную, нарядила, веселилась бы. А этот пусть сидит себе
Хотя я б с таким и не жила. Две недели игнор, ни секса, ни отношений, ни поцелуев, ни доброго утра...треш
220В• вчера в 02:14
Ответ дляБудьте так ласкаві
Троль видимо. Ребенок один был
Масяня Я• вчера в 02:14
Ответ дляИз Виа-гры
Щоб радості не принести людині, яка цілий день лежить на дивані і клацає телефон.
Ну а взагалі, вона не підйомна на горищі з трьох частин. Я хребта поломаю нею
так купіть нову з доставкою
220В• вчера в 02:16
Ответ дляБудьте так ласкаві
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3793132
Підмітайло• вчера в 03:37
Ответ дляИз Виа-гры
Я теж віддалено, але я воджу дитину на гуртки, їзджу за водою за їжею, варю прибираю, кормою всіх домашніх тварин прибираю і вигулюю їх.
Чому ви з ним досі разом ? Чи ви хочете, щоб ваша дитина виросла і сприймала таку модель поведінки як норму ?
ЖивунаБагамах• вчера в 04:55
Автор троль,тема -разводка
Весела моль• вчера в 05:02
Купите такую. Красота за 1000.
МадамОхмури• вчера в 05:51
Ответ дляИз Виа-гры
Два дебила это сила