18 мнеУЖЕ• 2 часа назад

Боюсь з´їжджатися

4й рік разом. Стоїть питання переїзду до коханого чоловіка. Обоє стресуємо, я більше, ініціатива була його.
Що робити щоб не стресувати?
А все починалось так мило - просто з сексу)
автор 18 мнеУЖЕ • 1 час назад
Ответ дляСлоник-тоник
Секс-вайф (англ. sex wife) — соціальна та сексуальна практика, в рамках якої дружина згодна на сексуальні відносини з іншими партнерами за відома та згодою свого чоловіка. Часто ця практика асоціюється з субкультурою «куколдінгу», де чоловік отримує емоційне задоволення від того, що дружина має сексуальні відносини з іншими, іноді беручи у цьому певну участь або будучи свідком цих відносин.
Дякую
Мerida• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Нууу, краще з дому виходити для такого))
я безмірно гидлива
Врете
Слоник-тоник• 1 час назад
Ответ дляМerida
Что-то новенькое в пол третьего узнала
А Вам сколько лет, простите?
Мати драконів• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Зараз так ситуація складається.
Та й сумно в такому віці в такі ночі самій сидіти(
Ви і так будете одна сидіти і уявляти, як він там іншу трахає. Днями й ночами.
Цікава форма мазохізму
автор 18 мнеУЖЕ • 1 час назад
Ответ дляСлоник-тоник
Я була свідком. Він ще ні))
Розбираємо це все
Мerida• 1 час назад
Ответ дляСлоник-тоник
А Вам сколько лет, простите?
39 вот, на носу.
Не, что такое куколды всякие я знала. А что для тётки свое название есть - первый раз слышу
автор 18 мнеУЖЕ • 1 час назад
Ответ дляМerida
Врете
В сенсі?
автор 18 мнеУЖЕ • 1 час назад
Ответ дляМати драконів
Цікава форма мазохізму
Дякую за підтримку
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я була свідком. Він ще ні))
Розбираємо це все
Вы махровый классический троль
Слоник-тоник• 1 час назад
Ответ дляМerida
39 вот, на носу.
Ага, есть. Та для всего практически есть названия в обе стороны.
Мerida• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
В сенсі?
Ну, жить с мужиком, который трахает всех, кто даст, и тут же назвать себя гидливой....это противоречащие друг другу вещи
автор 18 мнеУЖЕ • 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
Вы махровый классический троль
Тобто?
Ви стверджуєте, що я брешу?
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Супер! Дякую.
Мені пояснив, що це фізіологія чоловіків, коли встає, коли хочеться.І до почуттів це не має жодного відношення.
Тобто, кохає лише мене (піклуватися, допомагати, оберігати) а стояк живе своїм життям
Вам жінкам лапши навішати - як дерево обісцяти
’Ах, обмануть меня не трудно,
Я сам обманываться рад’
Коли встає - достатньо подрочити. Коли шукаєш жінку і прикладаєш зусилля, щоб отримати секс - то вже спорт.
автор 18 мнеУЖЕ • 1 час назад
Ответ дляМerida
Ще не живу. Ось, розбираюсь що з цим робити
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Тобто?
Ви стверджуєте, що я брешу?
Да , ибо это писец как мерзко, можно и в 50 найти какого-никакого верного мужичонку, а не жлоба-блядуна)))
автор 18 мнеУЖЕ • 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
’Ах, обмануть меня не трудно,
Я сам обманываться рад’
Дякую!
Ну, ми обоє такі усміхнені і харизматичні, що на обох вішаються люди. Але я своїх струшую, а він своїх ні))
Мerida• 1 час назад
Ответ дляСлоник-тоник
Ну все, пошла жара. Например
Папик, шугабеби, шугадеди, милфа(реальна країна сегодня показала, что украинцы на порнохабе чаще всего милф смотрят. (Свинособаки трансов, а бульбаши анал. Какое совпадение)).
И вроде все?
автор 18 мнеУЖЕ • 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
Я не хочу ’какого-никакого’ вибір завжди є
Мerida• 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
’Ах, обмануть меня не трудно,
Я сам обманываться рад’
Еще и в его возрасте. Значит он не с девочками по 20 лет, которые могут беззаботно.
Мerida• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Это тоже самое. Вы с ним живёте половой жизнью. А вы живёте половой жизнью с ним и всеми его партнерами
Швидкоруч• 58 минут назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дякую!
Вы наверное насмотрелась всяких упоротых инста-психологов))) или кто вам так мозги засрал?))
Слоник-тоник• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дякую
Пожалуйста.
Придете на дебаты с мужчиной Вашим и блеснете своим интеллектом и его просвятите - может узнает и будет Вас так называть? У него еще таких возможно не было, тоже будете с изюмининкой.
автор 18 мнеУЖЕ • 59 минут назад
Ответ дляМerida
Ну все, пошла жара. Например
И вроде все?
О, бачте, які всі просунуті.
А то ’тріль, тріль...’
Дрібка щастя• 59 минут назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дякую!
Ви любите, він вас - використовує
Мerida• 59 минут назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
О, бачте, які всі просунуті.
А то ’тріль, тріль...’
Мы продвинутые, а вы - троль
автор 18 мнеУЖЕ • 58 минут назад
Ответ дляМerida
Беззаботно можна в будь-якому віці
автор 18 мнеУЖЕ • 58 минут назад
Ответ дляШвидкоруч
Він сам психолог
автор 18 мнеУЖЕ • 57 минут назад
Ответ дляДрібка щастя
Ви любите, він вас - використовує
Чому?
Життє Бентежне• 57 минут назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
я безмірно гидлива
а вот фоанцузы и не только практикуют такое
автор 18 мнеУЖЕ • 57 минут назад
Ответ дляМerida
Мы продвинутые, а вы - троль
Вам видніше))