Сладко-соленая• 11 декабря 2025
Екатерина27 и отключения света
И вот не влом же человеку заходить на города скринить графики.
Свои же и закопают.
«Доброжелатели»
Напишите город и какая обстановка.
А то тут дама уверяет всех, что на западе свет есть )
Свои же и закопают.
«Доброжелатели»
Напишите город и какая обстановка.
Королева спама• 11 декабря 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так а моего мужа в бус не запихают по той причине, что он и я воевать не хотим? Не думаю, потому ваши пассажи бессмысленны
Як і ваші. Жодна адекватна людина не хоче війни. Що це змінить? Ви он не хочете, який з цього толк. Тож навіщо ці гидотні гасла? З якої раша методички ви їх злизали і пхнете сюди? Йдіть на раша форум, там вас підтримають
Цікавий писочок• 11 декабря 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Автор,вы кто?? Что значит Напишите город и какая обстановка? Вы нормальныя , что за данные вы собираете?
Как там по светомаскировке? По меткам на асфальте? Таблички с названиями улиц все содрали в городе?
Бл мамонты ещё не вымерли
Качка в тапцях• 11 декабря 2025
Ответ длянаКоблучках
Потому что остальная часть Украины 4 года страдает от обстрелов,но ещё и от отключений. Пусть запад посидит немножко без света, а остальные передохнУт
И еще плюс кто больше всех разжигал про язык и мову в пользу раша пропаганде, за Евросоюз топил, чтобы легче было туда мотаться с Западной. А теперь все остальные страдают.
Акукарача• 11 декабря 2025
Ответ дляКачка в тапцях
И они же за кордоны 91 кричат
Ну а чё? Обстрелов нет, свет не выключают почти
Только не понимают, что ситуация может измениться на 180 градусов в любой момент
3@йk@• 11 декабря 2025
Львів не вимикають, чоловік там у відрядженні, щоб там графіки не малювали.
Непонятно• 11 декабря 2025
Ответ для3@йk@
І не будуть
Ромашка -3390• 11 декабря 2025
Ответ для3@йk@
.
Супер, але прогнозується на наступному тижні обстріл з тушками.
А коли тушки, це майже завжди Західна, бо туди не дістають балістикою
Поки ж світло, хай радіють
Непонятно• 11 декабря 2025
Ответ дляРомашка -3390
.
Поки ж світло, хай радіють
В такому разі Київ буде взагалі без світла
3@йk@• 11 декабря 2025
Ответ дляРомашка -3390
.
Поки ж світло, хай радіють
У Києві у всіх бюджетниках наради і розподіл працівників допомогати по районам на випадок повного блекауту, коли не буде працювати метро і транспорт, доставляти воду і життєво необхідні продукти соціально незахищеним. А ви кажете що можливо у вас колись прилетить.
Ромашка -3390• 11 декабря 2025
Ответ дляНепонятно
Ми і так без світла, уже звикли
Непонятно• 11 декабря 2025
Ответ дляРомашка -3390
Ми і так без світла, уже звикли
Дивне звикання
3@йk@• 11 декабря 2025
Ответ дляРомашка -3390
Ми і так без світла, уже звикли
Хто звик, я не звикла і не хочу звикати жити у темряві, бо якийсь клоун тримається за свій золотий унітаз, і не баче реальності. В школах не працюють генератори як і в садочках, бо на районному рівні беруть приклад із верхівки і все тирять
Непонятно• 11 декабря 2025
Ответ дляРомашка -3390
А що треба повіситись було піти ?
Маю в Києві багато друзів і знайомих. Давно вже без світла ніхто не сидить.
Мэри Попкинс• 11 декабря 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Не бывает, чтобы у всех все было одинаково. Вы радоваться этому должны, что не вся Украина сидит без света, и не вся Украина под обстрелами
Уже и радоваться—должны
3@йk@• 11 декабря 2025
Ответ дляРомашка -3390
А що треба повіситись було піти ?
Треба хоча не писати потужні пости і не підмахувати владі знищувати рештки країни. А то таких почитають ’та ми вже звикли’, а потім скумбрія без голови виходить і говорить, що українці будуть терпіти два три роки. Не будуть!
Ромашка -3390• 11 декабря 2025
Ответ дляНепонятно
У всіх еко флоу ?
Сладко-соленая
• 11 декабря 2025
Ответ дляНепонятно
А баби діди?
МеняАЖтрусит• 11 декабря 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Бл мамонты ещё не вымерли
Что б вы даже не сомневались, параноиков пруд пруди
Особенно в темах про обстрелы, куда прилетело. Они как одурелые орут
Весь телеграмм пестрит куда прилет, а они орут зачем здесь места пишут. Придурки ей богу
3@йk@• 11 декабря 2025
Ответ дляРомашка -3390
У всіх еко флоу ?
Чому всі всрались із тим екофлоу, він вирішить питання холодильника і світла, екофло не вистачить на електроплиту і тим більш на обігрів, до того ж за ці дні він повністю розряджається, а зарядитись йому трьох годин не вистачить.
Непонятно• 11 декабря 2025
Ответ дляСладко-соленая
Ваших друзів знайомих
Ваші
А це така проблема за 4 роки купити?
Ромашка -3390• 11 декабря 2025
Ответ для3@йk@
Отож