Интимная• 11 декабря 2025
Вопрос про медицину в ЕС
А вы стали немного "драматизировать" свое состав, чтобы вам дали направление к врачу, или более серьезное лекарство?
Результат:
вже голосів:
12 (46.15%)
Нет
8 (30.77%)
Да
6 (23.08%)
Ответы
Работать надо• 11 декабря 2025
Ответ дляЛика-прилипка
не знаю такого
ба більше, будь якій тверезо мислячій людині відомо, що в різних країнах ЄС - різний підхід до медицини, а такого поняття як ’медицина ЄС’ не існує апріорі
Є,це те що просунули і в Україні - сімейні лікарі без яких не потрапити до вузького спеціаліста.
Лика-прилипка• 11 декабря 2025
Ответ дляРаботать надо
У мене була медицина Англії)) у Польщі у нас є страховка але всеодно дитині перевірити родину чекати 3 міс
а я не чекала взагалі, до онкодерматолога зі своєю родинкою записалась на прийом через 10 днів, і то лиш тому, що на дні швидше були вільні години тільки зранку, а мені це не підходило. Гдиня
Лунтик-паунтик• 11 декабря 2025
Я дякувати богу здорова, а коли мені треба лікарняний, то чесно кажу про це сімейному лікарю (але я таким не зловживаю)
Работать надо• 11 декабря 2025
Ответ дляЛика-прилипка
До онкології не треба направлення,так як і до гінеколога.
Ангелок з ріжками• 11 декабря 2025
Щоб отримати дієву медичну допомогу за кордоном треба мати медичне страхування,Тоді буде все- і лори і онкологи і кардіологи і т.д і т.п.
Лика-прилипка• 11 декабря 2025
Ответ дляРаботать надо
І що? Це значить, що не дають направлення?
Работать надо• 11 декабря 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Мені не давали і ще тисячам людей,як бачите.
Лика-прилипка• 11 декабря 2025
Ответ дляРаботать надо
тоді чого чекали 3 міс, коли треба було перевірити родимку дитині? Що заважало піти без направлення?
Интимная
• 11 декабря 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Тоже не совсем так
И визиты без координатора тоже могут отказаться покрыть
Работать надо• 11 декабря 2025
Ответ дляЛика-прилипка
У люксмед це була найближча дата
Лика-прилипка• 11 декабря 2025
Ответ дляРаботать надо
тоді треба писати конкретно країну, де не давали, а не ’медицина ЄС’. Зи, в приватну чи по додатковому полісу всюди можна піти і без ’не давали’
Работать надо• 11 декабря 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Прийом приватного лікаря у Англії біля 300 фунтів,вибачте,але коли ви платите податки і живете практично в 0,то яка приватна медицина,це для багатіїв. Так само платиш податки у Польщі,але скористатися nfz складно.
Лика-прилипка• 11 декабря 2025
Ответ дляРаботать надо
У люксмед це була найближча дата
так визначтесь нарешті, не давали направлення чи не було лікаря, чи не так вже й потрібна була та перевірка, раз стільки чекали. Бо крім Люксмеда, є ще купа інших клінік ( в мене enel-med), не кажучи вже про профільні онкоцентри
Работать надо• 11 декабря 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Де я писала що до дерматолога не давали направлення у Польщі? Мені не дали жодного направлення у Англії за 2 роки. Дитині дали 2 направлення у Польщі,до невролог через 6 міс, до дерматолога черкз 3 міс. Я вважаю що вузький спеціаліст це вже щось термінове і до нього треба потрапити на протязі тижня максимум. Ясно що 6 міс я не чекала і ходила платно.
Лика-прилипка• 11 декабря 2025
Ответ дляРаботать надо
для початку, Англія - це не ЄС. По NFZ складно, коли нема нічого термінового, коли термінове - складнощів не більше, ніж в нас, в Україні. Чи може хочете сказати, що в нас, платячи податки, все без проблем, безплатно і на вчора?
пані Солоха• 11 декабря 2025
Ответ дляЛика-прилипка
не знаю такого
Існує.
Називається ’гівно’.
Лика-прилипка• 11 декабря 2025
Ответ дляпані Солоха
Існує.
Називається ’гівно’.
угу.... от тільки чогось, як лиш притисне, всі пруться в те ’гівно’, збори оголошують.... мазохісти, не інакше
Работать надо• 11 декабря 2025
Ответ дляЛика-прилипка
В Україні дешева приватна медицина і швидка - сьогодні на сьогодні. Англія не так давно не в ЄС і система там така сама,спочатку лакар загальної практики, а потім колись або ніколи лікар справжній.
Кукарикуууууу• 11 декабря 2025
Як мені подобаються люди, які пишуть про хрінову медицину, не маючи уявлення як це функціонує.
Ми в Німеччині, я діабетик, 2 тип. З України виїжджала з цукром під 12, купу грошей витратила на ’найкращого’ ендокринолога Кременчука і в столицю на консультації їздила. Ставало тільки гірше.
Зараз цукор 6.7. Безкоштовно обстеження кожен квартал, ліки 5 євро за упаковку, це мінімум який дорослий доплачує сам (дітям безкоштовно).
Приїдьте і подивіться, як бабульки з ходунками сидять в кафешках вино п´ють, а не чують ’а що ви хотіли у вашому віці? Пора повзти на цвинтар’.
пані Солоха• 11 декабря 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Точно не до мединици пруться. Ото б хтось перся, якби дома на голову не летіло.
Работать надо• 11 декабря 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Ті бабульки не працювали у колгоспах за трудодні чи зміни на заводах і пенсії їм дозволяють там сидіти. Медицина тут яким боком.
Кукарикуууууу• 11 декабря 2025
Ответ дляРаботать надо
А працювати за трудодні це досягнення?
Ще один фактор, який впливає на тривалість життя. Медицина тут до того, як впливає відсутність нормального режиму дня і харчування на організм.
Хвігура мічти• 11 декабря 2025
Купила страховку PZU и 300 зл в месяц все врачи в тот же день или на следующий день, и миллион анализов и обследований входит...правда это было от работы,
Бідося• 11 декабря 2025
Ответ дляИнтимная
По любым проблемам.
Вот недавно у суда ухо болело, он за месяц 2 раза к терапевту обращался, его не отправили к лору.
А потом уже по скорой обратился когда боль невыносимой стала.
Оказалось что инфекция была, и ему нужен был антибиотик локальные ещё месяц назад.
Для цього не потрібен лор, терапевт виписує антибіотик. Нема сенсу щось придумувати, коли лікарі доступні в будь-який момент
Работать надо• 11 декабря 2025
Ответ дляКукарикуууууу
А працювати за трудодні це досягнення?
А я вам про що написала,не те саме? Працювати за трудодні це важкий фізичний труд який знищує організм,навряд та німецька бабуся з кафе так працювала як моя бабуся,наприклад.