Подозрение на ендометриоз, жду результаты анализов. Врач сказала,что нужно решить буду ли планировать беременность в ближайшее время и от этого будет зависеть лечение. Если будет беременность будут стимулировать. Кто знает зачем это вопрос она задала. Может кто-то сталкивался…
Она не дала точный ответ на все мои вопросы…
Пасти Ла• 11 декабря 2025
Анализы чего вы ждёте?
Он купируется гормонами, поэтому о беременности и спросила
Я_канеша_извиняюсь• 11 декабря 2025
Якщо ви плануєте вагітність, то по протоколу 6 місяців гестагенів, на приклад Візан. Якщо не плануєте, то можна тривало приймати КОК, на приклад Жанін або Клайру. Це дешевше і зручніше. Якщо це лише аденоміоз, то взагалі можна розглядати Мірену, якщо знову таки не плануєте вагітність. У будь-якому випадку лікування лише гормональне.
У зовсім важких випадках можуть запропонувати агоністи (Золадекс, Диферелін)
Я_канеша_извиняюсь• 11 декабря 2025
Ответ дляПасти Ла
Анализы чего вы ждёте?
Напевно гістологію або Са125
Ответ дляПасти Ла
Анализы чего вы ждёте?
Мазок и гормоны сказала сдать
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Напевно гістологію або Са125
Нет, взяла мазок и гормоны сказала сдать…
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дякую за відповідь🙏
Масяня Я• 11 декабря 2025
Якщо дууууже коротко і просто, то вам випишуть препарати які допоможуть тканинам, які наросли на ваших деяких органах, відділитися(відірватися) від них. Тобто піде ефект відторгнення. І якщо ви плануєте дитину, то в період запліднення, препарати будуть заважати(відторгати) заплідненню
Я_канеша_извиняюсь• 11 декабря 2025
Ответ дляШальная императрица-a235
Це не про підтвердження діагнозу ендометріоз.
Я_канеша_извиняюсь• 11 декабря 2025
Ответ дляМасяня Я
Боже! Благаю, не пишіть дурниці.
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Можете порадити, що сдати для підтвердження?
Не заздріть тьоті• 11 декабря 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ви лікар? Він тільки хірургічно діаностується? Читала що навіть на мрт не завжди його видно
olushka-c61d• 12 декабря 2025
Ответ дляШальная императрица-a235
Точне підтвердження дає тільки лапароскопія, тоді видно точне розташування, чи є на кішківнику, сечовому вогнища, що не видно на УЗД, а так діагностують по симптомам і УЗД. Що мали за симптоми?
Я_канеша_извиняюсь• 12 декабря 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так, діагностика дійсно важка. Так щоб 100% то це дійсно лише гістологія після операції. Але є клінічні симптоми, УЗ-ознакі та дещо можна побачити при гістероскопіі. Тому частіше діагноз встановлюється по сукупності ознак і не вимагає гістологічного підтвердження. Крім того по сучасним міжнародним рекомендаціям можна призначити пробне лікування гестагенами і постфактум при позитивній динаміці остаточно констатувати що діагноз ендометріоз
Добрая свекровь• 14 декабря 2025
После постановки диагноза, пила визан 2 года! Очень хорошо помог. Цикла не было вовсе. Матка спала , эндометрий уменьшился, вены в норму пришли у меня юыли расширены в матке. Ушла киста.
Сейчас 2 мес как перестала пить , мес пошли сразу по циклу. Сейчас можно беременеть ,рожать ,или ставить спираль.
Вам сначала нужно гормональными затушить процесс.