Пацан к успеху шел• сегодня в 09:05
Міні-готель в Києві -це прибуткова справа? Звісно, після війни.
Мені завжди здавалось, що це як і ресторан - типу красиво, але багато зусиль і малий прибуток. А чоловік вважає, що прибутково.....
Фізик-ядерщик заочно• сегодня в 09:23
Треба мати мережу, а не один + досвід управління, а не фантазії диванні
Міняйловна• сегодня в 10:36
Як ви бачите свого клієнта? Людям треба десь відпочивати, при цьому є люди які готові платити гроші, але їхати не далі ніж 20-30 км від Києва. Це один тип клієнтів
Хостели - це геть інший тип клієтів, наприклад хто у відрядженні. Потрібне зручне розташування, ціна набагато нижче ніж у готелі/подобовій квартирі і там будуть як мінімум часто пити