Ваша прЭлесть• 12 декабря 2025
Подарок сыну на 18 лет
Что Вы дарили? Деньги как-то скучно, не знаю, что придумать
Ваша прЭлесть
• 12 декабря 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
відстрочку або квиток за кордон в одну сторону
Уже)
Чудовий каламбур• 12 декабря 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Уже)
та це й так дорогий подарунок))
можна просто путівку
Ваша прЭлесть
• 12 декабря 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
та це й так дорогий подарунок))
можна просто путівку
Та сейчас не может никуда ехать, начинаются выпускные экзамены
Чудовий каламбур• 12 декабря 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
а бюджет?
Ваша прЭлесть
• 12 декабря 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
може він сам щось хоче?
Спрашивала, ничего не надо, все есть
Нагайна• 12 декабря 2025
Сину теж скоро 18 . Є абсолютно все від одягу до гаджетів. Машину зарано дарувати нехай розуму набереться. Квартири нема на подарунок
Чудовий каламбур• 12 декабря 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Нехай відпочине після екзаменів, не обовязково в сам ДН кудись їхати)
Однозначно• 12 декабря 2025
На закінчення школи дарували золотий браслет, через 2 місяці було 18річчя,то дарували нові навушнике apple і його улюблені парфуми, на 17 років просив айфон 15про макс.
Ваша прЭлесть
• 12 декабря 2025
Ответ дляНагайна
Авто было бы идеально, но бюджет не позволяет, та и не может он сейчас их получить
Нагайна• 12 декабря 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Ні, ще зарано, цей максималізм на дорогах. Нехай ще підросте. Тим більше мені якось совість не дозволяє подарувати такий подарунок, бо старшому дарували телефон і печатку золоту, зараз бюджет є, але буде несправедливо до старшого.
Ваша прЭлесть
• 12 декабря 2025
Ответ дляНагайна
Та мне его жалко, мотается по городам. Машина очень бы облегчила его жизнь
Нагайна• 12 декабря 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Він не навчається?
Ваша прЭлесть
• 12 декабря 2025
Ответ дляНагайна
Він не навчається?
Учится, последний курс и работает
Тоска в носках• 12 декабря 2025
Брекеты оплачу. И да, это подарок, потому что до этого уже начинали лечение и он его забросил.
Гравіцапа• 12 декабря 2025
Ответ дляОднозначно
Молоді хлопці з золотими браслетами, то зашквар
Чудовий каламбур• 12 декабря 2025
Ответ дляГравіцапа
печатками та хрестиками, як в священників
Ответ дляВаша прЭлесть
Нет, но ездить умеет
То може автошкола, як подарунок? Як він без прав їздити буде.
У мене теж синові нещодавно виповнилось 18 р. Навчається у Польщі. У нас бюджет був скромніший, то забронювали апартаменти на вихідні для святкування. До нього друзі з інших країн приїжджали. Та замовила доставкою торт.
Ваша прЭлесть
• 12 декабря 2025
Ответ дляhrystia
Автошколу закончил, но не имеет доступа к экзаменам из-за документов. И еще до автошколы его отец учил ездить