Солоденька цукОрка• 12 декабря 2025
Яке місто в Україні вас приємно або неприємно вразило і чим?
Яке місто в Україні вас приємно або неприємно вразило і чим? Люди, звичаї, місця.
Секс-Бомба• 12 декабря 2025
Самый лучший для меня Харьков, не понравились из каких была Каменское(Днепродзержинск) и Львов.
Не люблю натовп• 12 декабря 2025
Ответ дляdulenok
Не понравилась Одесса.
Мне не понравилась она обшарпанными старыми домами, хреновыми дорогами, какая-то бесспросветная разруха вокруг
Из плюсов море , конечно
Протру пилюку• 12 декабря 2025
Полюбила очень Дрогобыч, возможно купим там жилье, думаем над этим.
Кусман Сиру• 12 декабря 2025
Люблю Запорожье. Каждое лето ездили на море через просыпающийся утренний летний город, центральный их проспект
Гореотума• 12 декабря 2025
Років 20 назад була в Чорноморську (тоді це ще був Іллічівськ) по справам. Маленьке, спокійне, зелене містечко на березі моря, з купою каштанів і платанів. Головне підприємство міста було морпорт). Сподобалось :)
Не люблю натовп• 12 декабря 2025
Ответ дляdulenok
Вот тоже увидела именно это
Я в Одессе. Вот это у нас только что прилетело
Невловимий Джо• 12 декабря 2025
Не було такого, у будь якому місті є якась своя краса та атмосфера. Обожнюю Київ з той хвилини, як ще у дитинстві вийшла з потяга на платформу, якась хімія трапилась з першого кроку.
Гореотума• 12 декабря 2025
Ответ дляКривая спроса
Не понравился Киев
Цікаво чим?. бо великий і людей тьма?)))
Анонимушка• 12 декабря 2025
мені майже всі міста подобаються в Україні.
Але була дуже вражена тим, що в Ужгороді, зима - сильний гололед (реальний сракопад) і немає жодного комунальщика, ніде й купки піску. Кременчуг не зайшов взагалі і Київ )
Дуже люблю Одесу, Львів, Белгород- Днестровський, подобається Дрогобич, Мукачево, Полтава славне тихе місто, обожнюю Чернігів. Якби було питання куди переїхать зі своїх Черкас )) то однозначно в Коломию або в Борислав
Гореотума• 12 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Наліплено будинків вразнобой, які хочеш - 25 поверхів разом з девятьма. Ужас. Несмак
в спальних районах так і є)))
Аноним_1858• 12 декабря 2025
Плюсую за Черноморск. В целом, все города интересны.
Из необычных- Измаил, Феодосия.
Життє Бентежне• 12 декабря 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Луцк.
Будто в прошлое попала
і коли ж ви в Луцьку були?)
Аноним_1858• 12 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Якісь п´яні ухвалювали архітектурні рішення. Гетто з дорогих будинків і савєцких розвалюх. Куча не в тєму балконів які портять фасади. Короче несмак, несмак
Вы сами откуда?
Я вам, как человек, родившийся в Киеве скажу, что наблюдая за изменениями города, тоже возникает много негативных мыслей. На самом деле, все просто. Все хотят в Киев ( работа, перспективы). В этом городе постоянно приток людей, жилье на расхват. Выгнать 24 этажку выгодно. Уже давно застраивают даже перекрестки, потому что територии заводов, мусорники и пустыни давно застроены. Да, это печально. Бабло побеждает все.
Гореотума• 12 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Така суміш хрущовок і дорогих будинків характерна для більшості міст України, не тільки для Києва, а совєтські балкони і пристройки - це неискоренимо у нашого народу і особливо у маленьких містечках((.
Ответ дляГореотума
Неправда. У нас в Кривому Розі весь жилий фонд старий і нічого не будується. Але в цьому є свій шарм
Аноним_1858• 12 декабря 2025
Ответ дляlilul990
О, а расскажите про шарм Кривого рога. Почему от туда стараются убежать? ( Войну не считаем). Экология?
Фоточки нема• 12 декабря 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Киев , грязный, обшарпаны, ощущение каких-то заводок
Это впечатление от вашего кошелька а не от города
Если бы вы сняли квартиру возле золотых ворот а по вечерам ходили бы в театры и по ресторанам а днём гуляли в парках то впечатление было бы совсем другое
Гореотума• 12 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Я не була в КР, не можу підтвердити чи спростувати вашу заяву. Хай напишуть ті, хто знають))
Плекаю думи• 12 декабря 2025
Люблю Київ, подобається Чорноморськ і Львів, не люблю свої Чернівці