Солоденька цукОрка• вчера в 15:21

Яке місто в Україні вас приємно або неприємно вразило і чим?

Яке місто в Україні вас приємно або неприємно вразило і чим? Люди, звичаї, місця.
Люблю ВалЄру• вчера в 15:54
Ответ дляПротру пилюку
Полюбила очень Дрогобыч, возможно купим там жилье, думаем над этим.
За что вы его полюбили? Была там вначале войны с детьми полтора месяца, аж депрессия началась(( кроме площади рынок и парка больше и некуда сходить.. за это время изучила его от и до. Очень маленький, грязный, серый город.. вот Трускавец рядом совсем , а намного чище. Я когда вернула в Киев, готова была асфальт целовать))
Квітка Миру• вчера в 15:53
Одеса обшарпана і брудна
Київ багато будівництва і не затишно
Фоточки нема• вчера в 15:54
Очень удивили Черновцы, прямо ощущение столицы небольшого европейского государства, виллы дворцы, музей, приятные старые улочки и населения не сельское,

Львов и Одесса понятно - красивые колоритные

Для меня загадка Харьков, что в нём реально хорошего кроме людей? За что его любят? Как по мне, ни уму, ни сердцу
Квітка Миру• вчера в 15:55
Ответ дляАнонимушка
мені майже всі міста подобаються в Україні.
Але була дуже вражена тим, що в Ужгороді, зима - сильний гололед (реальний сракопад) і немає жодного комунальщика, ніде й купки піску. Кременчуг не зайшов взагалі і Київ )
Дуже люблю Одесу, Львів, Белгород- Днестровський, подобається Дрогобич, Мукачево, Полтава славне тихе місто, обожнюю Чернігів. Якби було питання куди переїхать зі своїх Черкас )) то однозначно в Коломию або в Борислав
Борислав на межі екологічної катастрофи
Гарне місто але не доглянуте
Аноним_1858• вчера в 15:55
Ответ дляФоточки нема

Харьковчане- ну просто не реальные патриоты своего города.
Кнопус• вчера в 16:00
Удалено администрацией...
Викликаю на дебати• вчера в 16:07
Луганск - тлен. Ужгород - грязь. Ассоциации такие. Черновцы ванлав.
Щепотка_совести• вчера в 16:12
Ответ дляЖиттє Бентежне
і коли ж ви в Луцьку були?)
Недавно.
Щепотка_совести• вчера в 16:13
Ответ дляlilul990
Наліплено будинків вразнобой, які хочеш - 25 поверхів разом з девятьма. Ужас. Несмак
В Европе у вас бы шок был.
Тут 4 этажи с 20 этажами вполне себе сочетают
Шлях до зірок• вчера в 16:14
Приятно удивили Полтава и Чернигов
Млинці зі смайликом• вчера в 16:20
Давно когда-то была в Херсоне - очень понравился, приятный уютный город, доброжелательные местные жители
Советничаю тут• вчера в 16:21
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
Люди нормальные, мер однозначно притрушенный . Рынок грязный. Автобусы обшарпанные . Самое суперское, Городское озеро.
Львов обожаю и людей и архитектуру и кухню. Ужгород дипрессивный, несёт совком заверсту и люди ооочень специфические, хитросделанные мягко говоря .
Сама харьковчанка)
Додекаэдр• вчера в 16:29
Одеса не зважаючи на загальну занедбаність все ж сподобалась. Хоча і була в ній три рази, і всі три взимку. Знайома з декількома одеситами, якась схожа в нас ментальність
А от Львів ні. Площа Ринок і поруч всі туристичні місця - це й все. А далі якась тотальна розруха.
На паровозе• вчера в 16:49
Не сподобалися:
1. Горлівка
2. Донецьк
3. Козятин
Сподобалися:
1.Одеса
2.Ужгород
3.Миколаїв
А ще Херсон, Житомир, Рівне, Мукачево, Дрогобич, Стрий, Івано-Франківськ, Долина, Коломия. В кожному місті є краса, треба вміти її знайти і насолодитися)
В Києві я живу, то ж це любов
Сімферополь любила... колись...
Швидка Настя• вчера в 17:34
Ответ дляФоточки нема

Хорошие люди в Харькове?) До полномасштабной я бы с Вами согласилась, так как общалась в юности с девочкой оттуда. А вот с 2022-го увидела их ’’ доброту’’. Надеюсь эта ’’ доброта’’, если уезжала из своих домов, то не к нам в город и не в столицу. Вот вообще нет желания, чтобы рядом каждая вторая радовалась прилётам по людям и по городам. А так ненавидеть столицу собственный страны наверное никто не умеет, как харьковчане.
Швидка Настя• вчера в 17:42
Мне Чортков в Тернопольской области очень понравился) Как-то была возможность прогуляться не долго и впечатлил. И природа, и улочки которые с уклоном вниз идут, фонари на солнечных батареях, интересные здания. И это я так пару часов погуляла без походов по достопримечательностям, так как надо было уезжать.
Спасу мир• вчера в 17:55
Ответ дляШвидка Настя
А чим вас харків´яни образили?

Якщо шо, сама харків´янка, Київ люблю і завжди любила, як і всю Україну вцілому
Швидка Настя• вчера в 18:39
Ответ дляСпасу мир
А чим вас харків´яни образили?

Здивувало щире побажання і очікування смерті своїм співвітчизникам, обурення, що по столиці і іншим містам прилітає мало, знецінення чужих страхів, переживань, злі, агресивні, хамовиті. Я в 2022-му з бану на порадниці не вилізала саме із-за харків´ян. От як в хвилювалочці пишуть, щось подібне на : ’’ А що такого? Чого скиглите? А в нас гірше. Знову кияни ниють’’ і т.д, то можна і не уточнювати з якого міста людина, бо 90 відсотків, що Харків. Пам´ятаю ще, як писали, коли вже по іншим прилітати буде, а не тільки по нам. Як починають порівнювати кому гірше, то теж в більшості випадків саме харків´яни це починають. Харків´яни самі нещасні, саме найгірше їм, а інші живуть в раю і горя не знають. Ні, спочатку я пробувала проявити розуміння, що так люди реагують на стрес, або наслідки тривалого перебування в небезпеці, щиро радила звернутись до лікаря за заспокійливими. Так на мене скарги кидали і сипали прокльони . І ситуація вже не раз змінювалась і покращувалась, а нутро не змінилось. Але я вже не маю бажання розбиратись, що там в голівоньках і просто кидаю скарги на коментарі, коли в енний раз пробують мешканців інших міст і областей направити на киян. Не кажу, що всі харків´яни такі, але багато, настільки, що вже закривати очі і робити вигляд, що такого не було- не можу. І що саме кумедне, що я сидячи в своєму місті, яке безбожно обстрілювали, де в іншій частині міста орки вбивали людей і не знала чи не вірвуться до нас додому, щоб катувати і убивати, я блін жаліла харків´ян, коли прилетіло в центр міста, а потім з подивом читала, як мешканки Харкова ображаються, що тільки їм прилітає. От з того моменту прямо очі відкрились)
Кривая спроса• вчера в 19:25
Ответ дляГореотума
Цікаво чим?. бо великий і людей тьма?)))
Нет, город реально большой, а посмотреть особо и нечего.
Герцогиня• вчера в 19:25
Я киевлянка. Понравились Винница, хотела даже туда переехать, Черкассы, Одесса, ну это город уникум)), Львов и Черновцы - настоящие европейские города, Ужгород. Мукачево не понравилось. Из небольших городков очень понравились Южное, Миргород, Трускавец, Дрогобыч, У них какой-то свой неповторимый вайб. Не понравилось Коблево, Бахмач