Сладкий лимончик• 13 декабря в 09:33
Порадьте будь ласка, яку електричну зубну щітку купити дитині 8 років
Яка краще? І якщо написано «3+» це значить що для 8 років вже мала? Які у ваших дітей?
Барбітта• 13 декабря в 09:40
На днях малому оцю купила, також 8 років, шикарна. Вона маленька, але в нього обличчя не крупне. Вичищає дуже гарно
Колупалочка• 13 декабря в 09:44
Любую на его возраст
Они все плюс минус одинаковые
Покупали оралби, потом она перестала работать через много лет, купили ноунейм какой-то задешево - работает на отлично и ничем не отличается от оралби
Они все плюс минус одинаковые
Ms. Откровенность• 13 декабря в 09:46
Там головне, щоби насадки були дитячі. Бо ті всі великі дитині в рот не влазять
Сладкий лимончик
• 13 декабря в 09:48
Ответ дляКолупалочка
Любую на его возраст
Они все плюс минус одинаковые
Ну 3+ це на її вік?
Сладкий лимончик
• 13 декабря в 09:48
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дорослу
Точно ні бо хоче щось з малюнками
Сладкий лимончик
• 13 декабря в 09:49
Отака підійде? Мене турбує що 3+
Але 7+ 6+ я не знаходжу
Дитяча електрична зубна щітка Oral-B Pro D103 Kids Frozen + Футляр (8006540773338)
Але 7+ 6+ я не знаходжу
Сладкий лимончик
• 13 декабря в 09:54
Ответ дляГоспожа_тамагочи
фото
Така норм? Там 3+ вказано
Вмію заміряти найкраще• 13 декабря в 09:55
Знаете автор, я бы сначала опиралась на то, какими щетками сейчас пользуется ребенок. Например своей взяла электрическую Орёл б она круглая и крутиться и дочке неудобно и жалуется что зубы после неё болят. В итоге взяла китаускую ультразвуковую детскую вот она ей зашла на ура
ніколи такого не було• 13 декабря в 09:57
Звукову беріть, щоб технологія очищення була звукова, а не обертальна.
Госпожа_тамагочи• 13 декабря в 09:57
Ответ дляСладкий лимончик
Така норм? Там 3+ вказано
З малюнками іншої не буде. В нас до 6 ррків була 3+.