Дадосвидания• Изменено 13 декабря в 15:19
Вітамін Д, показник 9
Дуже критично? Почуваю себе нормально. Є проблема пов´язана із спиною ( артроз, протрузії, звуження каналу, лістез - ділянка л4л5, все на фоні сколіозу). Мабуть, це взагалі не пов´язано.
Напланетянка• 13 декабря в 15:33
Дуже мало. Я здавала аналіз на вітамін Д за призначенням трихолога. Спочатку пропила 3 місяці дозування по 2000. Аналіз крові показав тільки 17. Пила за призначенням ендокринолога інше дозування. Тільки тоді у мене перестало випадати волосся
Удальонка• 13 декабря в 15:40
Ответ дляНапланетянка
Какой именно вит д пили?
Что-то не берет ни декристол, ни детриселект в дозировке 5600 ежедневно (
Напланетянка• 13 декабря в 17:08
Ответ дляУдальонка
Какой именно вит д пили?
Честно говоря, не помню, но дозировка от эндокринолога была 5600
Дадосвидания
• 13 декабря в 18:20
Ответ дляЕлектрохарчування
Пов´язано. Піднімайте цей показник.
Дякую
Дадосвидания
• 13 декабря в 18:20
Ответ дляМона Лиза
пейте если деньги есть прям с сегодня
Дякую. Він наче недорогий, потрібно дозування знати
Дадосвидания
• 13 декабря в 18:21
Ответ дляНапланетянка
Волосся майже немає... Але залізо в нормі
Дадосвидания
• 13 декабря в 18:22
Ответ дляШеллар
Приймати вітамін Д потрібно разом із вітаміном К, він в парі краще засвоюється плюс рибячий жир.
Дякую за таку ціну пораду!
Електрохарчування• 13 декабря в 19:14
Ответ дляДадосвидания
Не менше 4000 щодня. Думаю, лікар навіть більше призначив би.
Удальонка• 13 декабря в 21:02
Ответ дляДадосвидания
Недорогой - это укр производства. Мой эндокринолог уверена, что именно нашего производства не усваивается.
А не нашего прилично так стоит.