Невгамовна сила• 1 час назад

Ось вам і джемені ))

автор Невгамовна сила • 1 час назад
Доречі, хто знає що за фільм у кадрі, бо Джемені брехло
осень харашо• 1 час назад
Ответ дляНевгамовна сила
Мій Джеміні пише інше.😁
На зображенні — Джеймс Гандольфіні в ролі Тоні Сопрано в серіалі «Клан Сопрано».
Це кадр з фінальної сцени останнього епізоду серіалу під назвою «Зроблено в Америці» (Made in America).
Серіал «Клан Сопрано» (The Sopranos) транслювався на каналі HBO з 1999 по 2007 рік і вважається одним із найвпливовіших телевізійних шоу всіх часів.
Тоні Сопрано — головний герой, бос італо-американської мафії в Нью-Джерсі, який балансує між сімейним життям і кримінальною діяльністю.
Гандольфіні отримав численні нагороди за свою роль, включаючи три премії «Еммі» за найкращу чоловічу роль у драматичному серіалі.
осень харашо• 1 час назад
Деякі ще й лікуються по рекомендаціям ШІ.
Я такая - жду трамвая• 1 час назад
Друзі та сусіди
Серіал
Веселуха Муха• 1 час назад
Ответ дляосень харашо
Мій Джеміні пише інше.😁
Тоже бреше))
осень харашо• 1 час назад
Ответ дляВеселуха Муха
Тоже бреше))
Так . Це Джон Хемм. Друзья и соседи.
1сезон,8 серия.
Вакцениро Вона• 1 час назад
Пиздаболы как и все мужики
Потринділиця• 1 час назад
Классный сериал, мне понравился очень
Готова до другої• 1 час назад
Я тут летом выставляла скрин с вопросом, чьи ножки пришили зайчику. И девушка до меня тоже выставляла - там наркомания какая-то в ответе: то комариные ножки, то петушиные. Потом еще сочинил несуществующие стихи про то, как комар говорит ’не беда - мои оторвите и зайчику дайте’.
После того, как многие ринулись проверять и исправлять ии, он исправился и стал давать верный ответ
Душа компанії• 1 час назад
Ответ дляНевгамовна сила
Джеминай