Повітруля• 13 декабря 2025

Ролети на вікна- як і де їх замовити? Щоб по розмірах робили..

Я взагалі не розумію як це робити
Просто болталка• 13 декабря 2025
Есть фирмы, которые изготавливают, у них есть замерщик, приедет с образцами, замерит, просчитает и примет заказ
Работать надо• 13 декабря 2025
Когда вы уже закончите оформлять свои окна?
Бешене сарі• 13 декабря 2025
Фанера ваше все, я ще вчора вам порадила
Луноликая Вика• 13 декабря 2025
Я через розетку замовляла. Там магазин. Написала розміри, вони передзвонили, уточнили.
Закуйовджена життям• 14 декабря 2025
А може хтось знає,як штори з юска по якості, чи краще під замовлення?
Сергій03• 06 января в 17:48
Якщо стоїть питання безпеки й одночасно не хочеться псувати вигляд фасаду, то ролети на вікна - цілком адекватне рішення. Вони реально допомагають і з захистом, і з теплоізоляцією, особливо для приватних будинків або перших поверхів.

Головне - звертати увагу на профіль, тип керування та якість монтажу. Ми свого часу теж порівнювали різні варіанти, і зручніше було орієнтуватися по готових рішеннях і характеристиках. Ось тут, наприклад, зібрані різні моделі з описами:
https://longa.com.ua/product-category/zahysni-role...

Можна хоча б зрозуміти, що саме підійде під ваші умови, ще до спілкування з майстрами.