Княгиня пітьми• Изменено 14 декабря в 20:52
Відчувала себе мамою
Дівчатка, привіт!
Я напевно десь з 18 років почала відчувати, що в нас з мамою такі відносини ніби не вона мама, а я. Моя мама довгий період не працювала (20 років), а коли почала працювати, то для неї весь робочий процес дуже новий, я вже давно це пройшла. Мама може годинами розповідати про якісь дрібні проблеми на роботі, які її прямо навіть і не стосуються. Так само і про взаємовідносини в колективі чи щось таке. Я такі проблеми пройшла ще в 18 років. І завжди я відчувала себе старшою. Навіть коли навчалась і їхала додому в село, завжди купляла пакети продуктів, подарунки кожному з сім´ї, так було з моїх 18 є і до тепер. Можу як їду додому скупитись окремо мамі з братом, окремо бабусі з дідусем. Мені іноді складно через те, що я маю завжди всіх підтримувати, а мені навіть емоційно немає на кого спертися. До того ж ще є мій дядько, який завжди мене наполягає своїми проблемами, брот двоюрідний. В кого така ситуація теж?
Любимка-анонимка• 14 декабря в 20:52
Ой..у меня так же..все боялась ее расстроить, выслушивала про 100 бед в обед...
ПесиКот• 14 декабря в 20:54
Є таке,буває слухаєш,якісь непристосовані до життя люди.Не можеш зрозуміти,що там важкого,вроді як у всіх.А для них то складність вищого польоту.
Парова машина• 14 декабря в 20:54
Есть такие инфантильные Самашки. У таких дети как раз взрослеют очень быстро
У меня такая же, никогда не чувствовала, что у меня есть мать.
Княгиня пітьми
• 14 декабря в 20:57
Ответ дляЛюбимка-анонимка
І я так само. Ще розумію, коли дійсно якась проблема. А тут мама розповідає та жаліється весь вечір, що її керівниця кричала вчора на її колег. Не розумію нащо про це стільки розповідати, це є навіть не на неї.
Княгиня пітьми
• 14 декабря в 20:57
Ответ дляtarveldy
Мені вас шкода. Сама через таке пройшла з матірью
Дякую)
Як вийшли з ситуації?
Княгиня пітьми
• 14 декабря в 20:58
Ответ дляПесиКот
Так, я завжди відчувала себе мамою всіх своїх родичів
Ответ дляКнягиня пітьми
Дякую)
Як вийшли з ситуації?
Терапія, психологи , а далі 5 кіл прийняття і переосмислення
Тепер це просто шрам, який час від часу болить.
В мої 6 років, вона мені давала інструкції як її ховати, своїй маленькій дитині яка навіть ще в школу не ходить. Маючи на той період здорових і живих чоловік, батька, матір, брата і ще чоловік 20 близьких повнолітніх родичів
Цей страх що мама помре якщо я про не неї не потурбуюсь був зі мною до моїх десь 32-35 років
Княгиня пітьми
• 14 декабря в 21:09
Ответ дляtarveldy
Який жах. Чим думає людина, роблячи таке зі своєю маленькою дитиною. Я пам´ятаю, моя мама під час маленького непослуху могла мені казати, що через те, що я не слухняна вона помре, і у всіх буде мама, а в мене ні.
Княгиня пітьми
• 14 декабря в 21:10
Ответ дляПарова машина
Розкажіть про свою ситуацію
Ответ дляКнягиня пітьми
В таке теж було, а ще це все закріпилося паском і стоянням на гречці
Парова машина• 14 декабря в 21:16
Ответ дляКнягиня пітьми
Розкажіть про свою ситуацію
Никогда не рассказывала о жизни и мире, об отношениях, приходилось набивать свои шишки. О месячных я узнала, когда они уже пошли. Никаких разговоров по душам
Зато перекладывала на меня ответственность за свои эмоции, свое настроение (отсюда, нужно было угадывать, что ей сказать, когда сказать, что сделать, чтобы угодить). Обслуживала ее эмоции.
Я лет в 20 была умнее, мудрее и рассудительный, чем она в свои тогда 50
Долго рассказывать
Парова машина• 14 декабря в 21:19
Ответ дляtarveldy
Вот сука, уж простите
Манипуляторша, растила себе пожизненный ресурс в вашем лице
Ответ дляПарова машина
Вот сука, уж простите
Ростила , у 22 році вона навіть своїм ротом мені це сказала . Але якщо бути чесною , в неї це вдалося , останні років 10 вона повністю на моєму забезпеченні і я не можу її кинути подихати
Княгиня пітьми
• 14 декабря в 21:25
Ответ дляПарова машина
Долго рассказывать
Як я Вас розумію)
Та про свої критичні теж дізналась, як пішли. Нікому не розповідала, було соромно. Мама дізналась аж через кілька днів, коли я вимазала дивана.
Парова машина• 14 декабря в 21:42
Ответ дляtarveldy
Как это знакомо
Я с детства слышала о стакане воды, который я должна приносить ей. Но у меня ещё старшая сестра есть. Треш начинался тогда, когда она сравнивала, кто лучше о ней позаботится на старости лет я или сестра.
Она на пенсии, помогаю ей, но сложила себя на мысли, что делаю это автоматически из чувства долга, а не чувства любви к ней
Ответ дляПарова машина
Как это знакомо
Так, ні любові ні поваги. Милосердя до старої хворої людини
Україна наше все• 14 декабря в 21:49
У женщины возраст для карьеры, и для рождения детей совпадает. Если ребенок часто болеет, и не с кем,а как правило не с кем оставить. Тогда женщина выбирает материнство, потом простая работа с мин зп, но графиком чтоб из сада забрать, потом из школы. А когда ребенок подрос- ее образование устарело, опыт тоже. И если есть муж, то да, они не работают. А потом после 40+ мы видим этих женщин, на кассе, в клининге, и подобных неквалифицированных работах. Или думаете все эти женщины в 18 мечтали об этих профессиях?
Сравнивать маму и себя сейчас в разном возрасте не стоит. Сравните потом, свои 45 с ее теперешними 45( или сколько ей сейчас).
Княгиня пітьми
• 14 декабря в 21:55
Ответ дляУкраїна наше все
Ну моя мама вийшла на роботу в 47 років. Мені тоді вже було 23 роки і я вже 6 років працювала.
Україна наше все• 14 декабря в 22:03
Ответ дляКнягиня пітьми
Я работала с 19 до рождения дочки, и потом ещё немножко пыталась, но постоянные больничные и меня попросили. Это лет в 27. И снова на работу я вышла в 42. На неквалифицированную, низкооплачиваемую работу. А в молодости много работала, и хорошо довольно зарабатывала, в то время как моя мама работала сутки через трое в охране на заводе. А в молодости моя мама училась на программиста, и до декретов работала программистом на заводе, а после декретов- компьютеры изменились, понимаете? Да Вы сейчас на коне, Ваше образование свежее , профессия востребована,но так может быть не всегда, и будет скорее всего не всегда. Если Вы уйдете в декрет, то пока Вы из него выйдете, появятся новые специалисты, моложе, здоровее,со свежим образованием и без детей. Это жизненный цикл. Молодость- недостаток, который быстро проходит. Поэтому, если Вам 23, то сравнивайте с мамой , когда ей было 23. А не ваши 23 и ее 47. Все же кто- то Вас вырастил и выучил. Как жил Ваш отец? Наверняка не сидел в декрете, не терял ценность как специалист. У него есть дочь взрослая, и у Вашей мамы взрослая дочь. Но есть нюанс, правда?
Княгиня пітьми
• 14 декабря в 22:19
Ответ дляУкраїна наше все
Я пішла навчатись тому, що вступила на бюджет, бо по іншому батьки не змогли б мені сплатити навчання. Та навіть щоб на бюджет вступити я сиділа в кущах щоб зловити сусідський вай фай та підготуватись до ЗНО. Навчалась за власний рахунок, постійно працювала то на заводі машиністом, то касиром, потім почала писати дипломні та курсові на замовлення. Вже тоді багато чим допомагала батькам та брату. Мама в 23 ніде не працювала
Україна наше все• вчера в 09:57
Ответ дляКнягиня пітьми
У Вашей мамы двое детей. Множество женщин не работали по этой причине. А к отцу претензий нет? Только к матери?
Княгиня пітьми
• вчера в 10:53
Ответ дляУкраїна наше все
Ну батько вже давно помер. Останні роки він важко хворів. Та і до мами в мене ще образа через те, що вона в дитинстві до мене дуже погано ставилась, часто піднімала руку, обзивала.