Простоваля• 17 ноября в 14:18
Які у вас відносини з мамою?
Які у вас відносини з мамою? У мене завжди буди дуже дружні, найближча людина була. Але останні 5 років часті сварки, виясняємо відносини до істерик. І розумію, що колишніх стосунків вже не буде, дуже багато образ вилізло, прикро
Простоваля
• 17 ноября в 14:23
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А как такое возможно?
Були ситуації, коли вона ображала батька і я заступилася за нього, з того моменту вона вважає мене ворогом)
Поміркована думка• 17 ноября в 14:36
Были очень хорошие. Испортились когда я вышла замуж и родила. С тех пор много стадий прошли, сначала я очень переживала и пыталась поговорить, все выяснить и вернуть былое, но все глубже закапывались только. Сейчас улыбаемся и машем. Делаю что должна, она меня раздражает бесит и когда звонит я собираюсь с духом чтобы ответить, что у нее случилось сегодня. Понимаю что я не справедлива и это не нормально, я тоже перегибаю, но не могу. Пыталась с психологом проработать эту тему - не удалось. Так же считаю что у нее психика чуть съехала и она не совсем адекватна. Она обижается, но как есть. Чувства дома, мамы, что есть человек который тебя любит и примет любой - давно нет у меня, это грустно, но уже тоже давно это пережила
Нехай щастить• 17 ноября в 15:12
Ответ дляПоміркована думка
Я думаю, що в наших ситуаціях багато різного. Але з народженням дитини, я нарешті почала сепаруватися. І стала помічати, що раніше я,контейнерували мамині відносини з батьком та усіма. Вона така собі наче жертва всі її ображають. А я малою намагалася її захистити від усіх. Від моно батька- випивохи, від її злої свекрузи ( це ж треба було 5- річній дитині так присісти на вуха на постійній основі, що я вирішила, що мушу піти до баби і усе висказати. Проте, коле в мене була токсична подруга, якабагато чого натворила, то моя мама не помічала. Не намагалася розібратися, захистити від булінгу. Коли мене вдарив один тип в школі, то я навіть не мала кому сказати. Бо мати малохольна. І коли в мене вже з´явилася дитина, я її виховую, то згадую моменти, що проходила в дитинстві і усі мамині поради, намагання мене контролювати просто задовбали. Як і постійне ниття, що всі її кривдять. Батько досі кривдить, а вона покинути його не може. Але ж скільки було пофігізму до мене, коли я просила піти нарешті від нього. Вона,й досі усе це тягне у моє життя. Тому я вас не засуджую, а навпаки розумію.