Тишком нишком• вчера в 22:24
Устилог - Зосин, чому стільки машин назад їде
Нічо не розуміб, чи їх вертають чи шо
Тишком нишком
• вчера в 22:26
Ответ дляMacOS-ница
Расскажете. Очень интересно.
Я думала, ви мені розкажете))
Тишком нишком
• вчера в 22:43
Ответ дляВиниловая пластинка
’Назад’ , це в яку сторону?
В Україну
Сижу_и_плачу• вчера в 22:58
Вот, за Вас спросила:
Зараз на пункті пропуску «Устилуг – Зосин» спостерігається значний рух транспорту у напрямку з Польщі назад в Україну через кілька причин: ремонтні роботи та сезонні фактори.
🔑 Основні причини черг і великої кількості машин назад
• Ремонтні роботи: На пункті «Устилуг – Зосин» тривають ремонтні роботи, які продовжили до кінця грудня. Це створює обмеження руху — частина смуг закрита, тому пропускна здатність зменшена.
• Сезонні поїздки: У грудні традиційно зростає кількість поїздок в Україну — люди повертаються додому на свята, а також везуть покупки з Польщі.
• Альтернативні маршрути закриті або перевантажені: Найближчий пункт «Ягодин» має обмеження для легкових авто, тому частина транспорту перенаправляється саме через «Устилуг – Зосин».
• Попит на перетин кордону: За даними моніторингу, у пікові години кількість машин може досягати 60 і більше, хоча в інші моменти черга зменшується до нуля.