Через те що люди з прл не отримали необхідного прийняття і любові в довербальний період розвитку, компенсувати цього ніхто ніколи не зможе. Навіть коли людина знаходить надійного стабільного партнера. Чи якесь надійне джерело підтримки. Три найтрудніші шляхи боротьби з прл: позбавитись від нарцисичного стыда і звільнити здорову агресію, доростити себе самому і стати для себе тим самим дорослим, який буде любити внутрішню дитину, і постійно чЕкати, відслідковувати себе на чорно біле мислення - коли відбувається розщеплення - ловити себе на цих моментах.
З розщепленням найтрудніше жити.
Ну і старатись не розкачувати себе на емоції - ні хороші, ні погані.
З розщепленням найтрудніше жити.
Ответ дляТоптунша
Я не хочу бути одиначкою все життя . Мені потрібні люди, потрібне спілкування і близькість. Я все життя думала що я сильна і зможу сама але це неправда а захисна реакція від болю від близьких людей якого було дуже багато з дитинства. Дуже багато болю від матері і повний ігнор від батька. Тому і закрилась як ракушка.. Інша справа — що не розумно делегувати любов і прийняття себе іншій людині, але це всім треба не тільки людям з прл. Себе ростити треба всім людям навіть умовно здоровим тобто невротикам
Коли ви себе доростите, то поймете шо навколо багато інфантильних дорослих, діти в тілі дорослих, багато травмованих. Куй його знає з ким будувати ті відносинт
Ответ дляДама_с_коготками
Ну я это поняла. Осознала. Он для меня на данный момент читаем более менее. Но блин. Я уже родила. Я материально зависима. Я просрала карьеру из-за этого чма. И теперь опять строй все с нуля, чтоб уйти, чтоб иметь возможность обеспечивать себя и детей самой.
Ви головне як за вами буде убиватись якийсь чоловік, даруватиме вам 1001 розу, буде давити на жалість, дуже грандіозно буде за вами ухажувати - знайте шо це нарцис або психопат і зразу блокуйте таких
Дама_с_коготками• 14 декабря 2025
Ответ дляlilul990
З цього всього разом зі справедливим гнівом на батьків психологи призивають з жалістю ставитись до них, бо вони теж травмовані та інфантильні, які не можуть дорости до ролі дорослих, блукають в лабіринтах нарцисичного стида, навіть у своєму старшому віці. Вам прийдеться самій дорости і з позиції дорослого полюбити і прийняти себе. Тоді вам нічия любов більше не понадобиться
У меня еще мысли, что наши родители, поколение совка в большинстве своем инфантилы. Потому что им все государство давало. Иди на завод, потом квартиру получишь и т.д. То что есть у меня в отношениях с мамой, оказалось не только у меня. Как-то с подругой разговорились, и слово за слово, и она кое-что рассказала и я. А мы не говорили, никогда. Стыдно. Это ведь родители. А теперь стало не стыдно. И я прекрасно помню ее детство. Мы жили в одном подъезде. Мы ходили в гости друг к другу. Все это я видела. Как она готовила уже в 8 лет, а мама в это время по подружкам терлась. Как она работала уже в 15.
Дама_с_коготками• 14 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Вивезете! Сама ви сильніша ніж думаєте
Спасибо
Ответ дляДама_с_коготками
Так і є. Непонятно хто кого виховував
Дама_с_коготками• 14 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Оооо. Это я уже наученная. Спасибо
Топтунша• 14 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Дорощувати себе це процес а не результат . Може і життя мого буде мало щоб себе доростити — так що, одиначкою помирати?
Всі люди зі своїми нюансами і це ок. Сприймати це спокійно треба хоч і важко. І розуміти що одна людина може лише частково задовольнити твої потреби , як і ти - її також частково . На тому і триматися . У своєму власному розсолі кваситися все життя дуже неприродньо і неприкольно. Люди нам всім потрібні
Дама_с_коготками• 14 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Так і є. Непонятно хто кого виховував
И что на данный момент. Оказывается у нас с ней похожие ситуации. Мамы наяривают постоянно, порешай это, сделай это или просто мозг вынести, обидеться, потому что скучно. Моя еще любит оскорблять. Я ей ремонт сделала, денег оооочень приличную сумму оставила, как к нарцу своему уезжала. Но ей все не то, все не так.
Дама_с_коготками• 14 декабря 2025
Ответ дляТоптунша
Я с вами согласна. У меня была такая потреба до 1го брака. Потом сын появился. Я после развода уже не особо и хотела опять влазить в отношения, замужества. Мой сын достаточно наполнял мою жизнь. А совсем одной как-то не очень. Хотя многие кайфуют от этого.
Топтунша• 14 декабря 2025
Ответ дляДама_с_коготками
«Одной кайфуют» это часто про «зелен виноград» чем правда.
Не берусь говорить про всех но часто вижу это