Море Щастя• 14 декабря 2025
Підсумкове тестування в школі
Скільки часу має бути дано на онлайн тест з літератури, в якому 13 питань? Формат питань - частково обрати варіант відповіді, декілька встановити відповідність, вставити пропущене слово з прозового твору.
Мой завтрак• 14 декабря 2025
А класс какой? У сына в 10-11 по химии и физике были тесты на 24 вопроса и давали 25 мин. Вот где жесть была….
Море Щастя
• 14 декабря 2025
Ответ дляЦикавенная
Максимум пол часа
А мінімум? Самий-самий мінімум
Цикавенная• 14 декабря 2025
Ответ дляМоре Щастя
А мінімум? Самий-самий мінімум
15 хв, думаю. Але 20 в середньому.
Техпаспорт на медузу• 14 декабря 2025
Ответ дляМоре Щастя
А мінімум? Самий-самий мінімум
5-6 минут. Если знаешь, а не гуглиш, то этого достаточно
Море Щастя
• 14 декабря 2025
Ответ дляМой завтрак
8й клас.
Так, на хімію це просто мега-стрес. Що можна зробити?..
Море Щастя
• 14 декабря 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
23 секунди на питання? При тому, що питання на три стрічки. А встановити відповідність - чотири цитати з творів і п´ять варіантів відповіді в одному питанні
Техпаспорт на медузу• 14 декабря 2025
Ответ дляМоре Щастя
Да. Оказалось , мой ребёнок вполне успевает ответить на 25 вопросов за 11 минут, если я заставлю прочесть материал. 10 класс
Море Щастя
• 14 декабря 2025
Ответ дляЦикавенная
А що сталося?
Просто цікаво як в інших школах. Бо кожен вчитель придумує свої тести і час теж відводить на власний розсуд
Море Щастя
• 14 декабря 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Який клас і предмет?
Прочитала про 10й)
Техпаспорт на медузу• 14 декабря 2025
Ответ дляМоре Щастя
Який клас і предмет?
Прочитала про 10й)
Литература. География. ГО. И даже физика, там вопросы были по теории.
Вподобайден• 14 декабря 2025
До 1 хв на запитання. Якщо перевірити знання. І немає відкритих запитань.
Більше часу - то вже час на пошук відповіді щоб списати..
Море Щастя
• 14 декабря 2025
Ответ дляВподобайден
Близько хвилини на питання згодна, якраз достатньо. Але 23сек?.. І питання точно не типу з якого твору такий-то герой, чи хто є автором чого
Море Щастя
• 14 декабря 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не успел найти ответы
Не переживайте, тест пишеться онлайн з ввімкненою камерою
Техпаспорт на медузу• 15 декабря 2025
Ответ дляМоре Щастя
А какие? Кому принадлежит цитата?
Вподобайден• 15 декабря 2025
Ответ дляМоре Щастя
Пишеться на папері?
Техпаспорт на медузу• 15 декабря 2025
Ответ дляМоре Щастя
Не переживаю. Моя зая научился обманывать камеру, транслируя запись
Море Щастя
• 15 декабря 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А какие? Кому принадлежит цитата?
Чотири цитати і п´ять варіантів, треба встановити відповідність, тобто в одному питанні вже чотири відповіді. Таких питань половина. Вставити пропущене слово (без варіантів відповіді, самостійно написати) в прозовому тексті. Його для початку прочитати треба, зорієнтуватись що це і звідки, назви немає, це точно не 23 секунди
Море Щастя
• 15 декабря 2025
Ответ дляВподобайден
Пишеться на папері?
Ні, на платформі, вікно на комп´ютері не перемкнеш, якщо ви про це, списати неможливо в жодному випадку. Я питаю виключно про те, скільки реально часу повинно бути відведено на такий тест
Техпаспорт на медузу• 15 декабря 2025
Ответ дляМоре Щастя
Когда мой ребёнок выл, что это не реально, я прочла произведение и оказалось , что вполне реально. Даже пару минут осталось.
Искать ответы -нет, не реально
Море Щастя
• 15 декабря 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Прикольно, хай дає уроки, більш життєві знання
Техпаспорт на медузу• 15 декабря 2025
Ответ дляМоре Щастя
Это нигде не прописано.
Море Щастя
• 15 декабря 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Искать ответы -нет, не реально
Та блін, питання не про один твір, а про весь курс літератури за півріччя. Був би один твір, проблем би не було
Техпаспорт на медузу• 15 декабря 2025
Ответ дляМоре Щастя
И сколько их было за семестр?
Море Щастя
• 15 декабря 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
И сколько их было за семестр?
Звідки я знаю, вчусь не я) Але ті 13 питань були точно по різних творах
Техпаспорт на медузу• 15 декабря 2025
Ответ дляМоре Щастя
И? Их немного. В тесте обычно ключевые цитаты
Море Щастя
• 15 декабря 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Отже, ви вважаєте, що 23 сек на питання описаного формату це достатня норма?
Техпаспорт на медузу• 15 декабря 2025
Ответ дляМоре Щастя
Да, вполне, если читал и норм память