Море Щастя• вчера в 23:42

Підсумкове тестування в школі

Скільки часу має бути дано на онлайн тест з літератури, в якому 13 питань? Формат питань - частково обрати варіант відповіді, декілька встановити відповідність, вставити пропущене слово з прозового твору.
Щас ухожу• сегодня в 00:47
Ответ дляМоре Щастя
Ні, на платформі, вікно на комп´ютері не перемкнеш, якщо ви про це, списати неможливо в жодному випадку. Я питаю виключно про те, скільки реально часу повинно бути відведено на такий тест
Цікаво, що це за платформа , в якій вікно не перемкнеш?
Байрактара• сегодня в 00:49
Син сьогодні проходив тест по зарубіжній за семестр на 12 питань, вчитель попередила, що часу є 15 хвилин і 1 спроба
Як міряти?• сегодня в 01:22
немає таких норм по часу, кожен учитель або кожна приватна школа самі вирішують, що і як буде.
страшно читати, як на учнями знущаються - це ж не таблиця множення, література є складним предметом.
Тому люди і йдуть до дист шкіл - за нормальним ставленням до дітей.