Баба Йога• 15 декабря в 13:05

Це не щирість?

Трошки посварились з чоловіком на побутовому підгрунті. Готувала завжди я, але зараз через образу не готую. Чоловік замовив собі маленьку піцу, та каже мені: хочеш, іди попробуй. Зварив собі суп і каже: можеш брати суп, ти ж мені готувала раніше. Це не щирість з боку чоловіка чи зі мною щось не так?
Леді Душка• 15 декабря в 13:30
Ответ дляБаба Йога
У нас продукти купляю я за власний рахунок
А квартира чья?
Синди Кроуфорд• 15 декабря в 13:31
Ответ дляБаба Йога
Ні
Совсем ничего хорошего? Как то не верится, хреновый муж не будет в ссоре варить суп для жены и пиццу ему не за что заказать, да и делиться ей он не станет...что у Вас произошло, чего поссорились?
Анчо Ус• 15 декабря в 13:31
Ответ дляБаба Йога
У вас 50 на 50 оплата быта?
автор Баба Йога • 15 декабря в 13:31
Ответ дляЛеді Душка
Так, подождите. Какие коханки. Он подарков не дарит.
Ситуация приняла новый оборот.
Так. Він дуже негативної думки про жінок, вважає, що всім потрібні лише гроші. Хоча я всі свої витрати сама покриваю
автор Баба Йога • 15 декабря в 13:31
Ответ дляЛеді Душка
А квартира чья?
Оренда
автор Баба Йога • 15 декабря в 13:32
Ответ дляАнчо Ус
У вас 50 на 50 оплата быта?
Так
Леді Душка• 15 декабря в 13:32
Ответ дляБаба Йога
Так
Он точно муж?
Голубец• 15 декабря в 13:32
Ответ дляБаба Йога
Він це сказав, в такому тоні, що мені перехотілось. ’Можеш брати суп, бо ти мені раніше готувала’
Автор , скоро Вы его достанете
Синди Кроуфорд• 15 декабря в 13:32
Ответ дляБаба Йога
Так
Так...а почему вышли за него? Что держит вместе?
Голубец• 15 декабря в 13:33
Ответ дляБаба Йога
Я не бусинка)
Просто стало образливо, бо я дуже багато робила для чоловіка. Більше вкладуваламь грошима, завжди готувала. Їду у відрядження, пів дня стою біля плити, щоб чоловіку було що їсти. Встаю у вихідний, речі попрасувати, сніданок приготувати.
Это Ваше было желание . Вы хотели - Вы так и делали .
Леді Душка• 15 декабря в 13:33
Ответ дляГолубец
Автор , скоро Вы его достанете
Пджите, дочитайте три страницы. Принц совсем не принц.
автор Баба Йога • 15 декабря в 13:33
Ответ дляЛеді Душка
Он точно муж?
Так
Голубец• 15 декабря в 13:34
Ответ дляЛеді Душка
Да хоть мамонт
Если ее что-то не устраивает - у автора дверь заблокирована ?

А если они все еще вместе - значит автора все устраивает
автор Баба Йога • 15 декабря в 13:34
Ответ дляГолубец
В моєму розумінні це прояв любові, турботи один про одного.
Голубец• 15 декабря в 13:35
Ответ дляБаба Йога
Отлично
И ?
У Вас с мужем был договор , что он Вам что-то должен взамен ?
Голубец• 15 декабря в 13:36
Ответ дляБаба Йога
А ему есть что предложить женщинам , кроме денег ?
автор Баба Йога • 15 декабря в 13:36
Ответ дляГолубец
Ну у кожного різне розуміння цього питання
автор Баба Йога • 15 декабря в 13:37
Ответ дляГолубец
Отлично
И ?
Ні. Але хоча б просто по людський має бути якась взаємність
Синди Кроуфорд• 15 декабря в 13:38
Ответ дляБаба Йога
Автор, очень сложно что-то Вам советовать, когда всю информацию из Вас приходится ’вытаскивать клещами’. Что для Вас делает муж? Вы же почему-то вышли за него?
Голубец• 15 декабря в 13:38
Ответ дляБаба Йога
Только что выше Вы написали , что у каждого свое понимание
Соответственно у Вашего мужа свое понимание , которое отличается от Вашего . Поэтому надо уважать его восприятие реальности

Либо ему пофиг на Вас
автор Баба Йога • 15 декабря в 13:43
Ответ дляГолубец

Либо ему пофиг на Вас
Я це розумію. Але схиляюсь до думки, що йому на мене просто пофіг. Він ніколи не цікавиться, як я себе почуваю, чи я відпочила, поїла. Може цілу ніч грати в комп та не давати мені спати. Може мати поганий настрій, розбудити мене в ночі та почати з´ясовувати стосунки. Якось вночі в мене стався бронхоспазм (такого раніше ніколи не було), чоловік прокинувся, і каже: ну значить тобі хана. Зате коли він хворіє я повинна не спати цілу ніч. Він мене будить навіть ліки з полиці подати. Я часто їжджу у відрядження, і чоловік навіть не цікавиться як я доїхала, чи я вже приїхала в місто призначення.
Голубец• 15 декабря в 13:45
Ответ дляБаба Йога
Поэтому вопрос к Вам - у Вас дверь в загс заблокирована ?

Или Вас все устраивает и ничего не меняйте
Синди Кроуфорд• 15 декабря в 13:45
Ответ дляБаба Йога
Я так понимаю, что квартира съёмная, Вы сами можете обеспечить себя, почему Вы ещё вместе?
автор Баба Йога • 15 декабря в 13:49
Ответ дляГолубец

Не влаштовує. Думаю стосовно переїзду, вже навіть варіанти дивлюсь
автор Баба Йога • 15 декабря в 13:50
Ответ дляСинди Кроуфорд
Так, можу. Я вже нарешті дійшла до того, що хочу піти від чоловіка. Думала про це і раніше, але дуже боялась самотності, а зараз розумію, що так більше не може тривати
Голубец• 15 декабря в 13:51
Ответ дляБаба Йога
Вот на этом этапе и будет видно , насколько Вы ему нужны .

Не , ну конечно Вы ему точно нужны как ресурс ))
Синди Кроуфорд• 15 декабря в 13:51
Ответ дляБаба Йога
Так...суп и как его мне предложили это последнее о чём бы с сейчас думала, на вашем месте. Я б искала маленькую, уютную квартиру и потихоньку паковала свои вещи, постаралась бы переехать до НГ, купила и упаковала бы себе подарки под ёлку, то что хотелось, но муж так и не подарил, и начала новую жизнь.
Голубец• 15 декабря в 13:52
Автор , Вы любите массаж ?
автор Баба Йога • 15 декабря в 13:54
Ответ дляСинди Кроуфорд
Якраз думаю про це)
Їду завтра у відрядження на 4 дні, повернусь та буду оглядати квартири.
автор Баба Йога • 15 декабря в 13:54
Ответ дляГолубец
Автор , Вы любите массаж ?
Нейтрально відношусь