Вірю, я повірив• вчера в 13:31

Це нарцис?

Спілкуюсь з чоловіком з червня місяця (знайомство через СЗ).
Він сам українець, 20 років живе в Америці, тобто нашого менталітету.
Вживу ми з ним не спілкувались, збирались зустрітись в листопаді, в нього не вийшло з роботою.
Тепер перенесли на середину січня.
Буває, періодично скидає мені по 100–200 у.о.
За цей час набігло – 800 у.о.
3 рази замовляв доставку квітів + корзину фруктів.
3 рази замовляв вітаміни. При тому, що шле їх на мене, на мою дитину і мою маму.
Прислав моїй дитині на Миколая подарунок.
Цікавиться про подарунки на Різдво.

Пише різні ніжності, на все готовий заради мене і т. д. Відвертих фото чи відео не просить.
Подруга говорить, що це може бути якась замануха, типу нарцис так себе поводить?
Замітила, що є ревнощі. Має контролювати мене, лайки маю ставити його музиці, що він мені шле.
Чи не підозріло це?
Чоловікові 45 років, ні разу не був одружений, дітей немає.
Прокачую сідниці• вчера в 13:32
Подруга просто тоже так хочет😁😉
Герцогиня• вчера в 13:35
Переносите свидание ещё раз - пусть денежка капает
Ромашкинная• вчера в 13:36
Ось ознаки нарцисцизму
Я не в теме• вчера в 13:37
Это орхидея
автор Вірю, я повірив • вчера в 13:41
Ответ дляГерцогиня
Я в нього цих грошей не прошу.
Якось було побачення по зуму, де я купила суші та вино, і він також, але, звісно, у себе. Він ще купив квіти, поставив у вазу на стіл, ніби вони були для мене. Тоді ж попросив PayPal, щоб повернути мені гроші за суші та вино. І тепер туди періодично скидає.
Герцогиня• вчера в 13:41
Ответ дляВірю, я повірив
Я в нього цих грошей не прошу.
Я вам где-то написала, что вы просите? Там был совет вообще-то
Svit_from_It• вчера в 13:58
это ппц
Прибираю щодня• вчера в 14:13
Он вам ненужен
Дайте его контакты
Н@Диете• вчера в 14:28
Ответ дляПрибираю щодня
Он вам ненужен
Дайте его контакты
подруга вошла в чат )))
Бодіпозітівна• вчера в 14:41
педофіл
Головний кошак• вчера в 16:57
Ответ дляБодіпозітівна
педофіл
Чому?