Тишком нишком• 15 декабря 2025
Когда женщины поймут, что мужикам дети не нужны?
Бавовнятий Пупс• 15 декабря 2025
Да ты шо... а моему нужен, еле меня уговорил и теперь одаривает за это.
Тюрюнь_Тюнь• 15 декабря 2025
Ну я например, наверное, никогда. Почему я должна поверить Вам, если весь жизненный опыт говорит об обратном?
В моїй хаті моя правда• 15 декабря 2025
В моєму оточенні багато чоловіків, яким потрібні діти. Був однокурсник, який в 18 років одружився, бо хотів дітей. Сусід розлучився з дружиною, двоє синів, вони у нього більше часу живуть, ніж у матері.
Тишком нишком
• 15 декабря 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Ищите нормальных мужчин)
Если они им так нужны, то почему большинство безотцовщина.😏 Единственное что им нужно - самоутвеждение
Булку Дай• 15 декабря 2025
Ответ дляТишком нишком
Ну так просто хороших мужчин меньше намного, чем конченных, и они (конченные) размножаются к сожалению, вот и статистика
Тишком нишком
• 15 декабря 2025
Ответ дляНеначасі
Знаю кілька чоловіків, які самі виховують дітей
А может не сами а бабки?
Тишком нишком
• 15 декабря 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Удалено администрацией...
Потому что им дают и готовят
Пасхальний тролік• 15 декабря 2025
Ответ дляТишком нишком
Потому что им дают и готовят
Удалено администрацией...
Слава Українi• 15 декабря 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Удалено администрацией...
фан L.O.S.T.• 15 декабря 2025
Мой знакомый женился на девушке после нескольких месяцев отношений по беременности, говорит не хотел но ради ребенка это сделал и живет , но любви не чувствует к человеку, получается даже очень нужны
Стрибну в гречку• 15 декабря 2025
Ну не знаю,моїм дітям 22 та 15- ть, чоловік( батько рідний).Каже живу в цьому дурдомі, прокидаюся, працюю тільки заради них, щось купити їм, дати освіту тощо.
Мені 43, тато кожен день дзвонить, все контролює.Ловить бичка на дачі, щоб я собі котлет рибних улюблених наробила, і ще прочистить, у пакетики .Думає п´ять курей завести на дачі, щоб у мене яйця були домашні
Астановитесь• 15 декабря 2025
В мене безліч знайомих, які самі виховують дітей і чоловікам на дітей геть байдуже. Випадків щоб було навпаки не зустрічіла
Простецкая• 15 декабря 2025
Автор, Ви не праві. От приїхала до батьків ввечері після роботи, тато мене супчиком домашнім нагодував. Сам варив сьогодні. В мене найкращий тато на світі. І за мамою вже багато років доглядає, в неї Паркінсон і деменція. Всі домашні справи на ньому, я пару разів на тиждень приїзжаю допомагать, а так все він. І годує, і вдягає, і миє маму. Вона вже геть несамостійна. Батькам по 84 роки. І все життя тато за мамою, за дітьми піклувався. Гроші заробляв, завжди все для сім´ї.
Бабка-ежика• 16 декабря 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Удалено администрацией...
ну вас же хтось виростив
Бабка-ежика• 16 декабря 2025
Лише від жінок залежить, чи буде так продовжуватися, чи вони вже готові змінити таку ненормальну ситуацію
Пасхальний тролік• 16 декабря 2025
Ответ дляБабка-ежика
ну вас же хтось виростив
Меня родной отец вырастил и он был отличным отцом
Бабка-ежика• 16 декабря 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Якщо виростив ось таке чмо - то навряд чи ’отлічним’