Белочкой зови• вчера в 21:09
Стіл на кухні без клейонки. Як?
Постійно застеляю.
Звикла.
У мене 3 дітей.
Зручно змітати і прибирати.
Хочеться без клейонки, але як.
У мене стіл складний.
Під клейонкою 2 шви.
Хочеться щось придумати.
А як ? І що? Щоб прибрати клейонку)
Звикла.
У мене 3 дітей.
Зручно змітати і прибирати.
Хочеться без клейонки, але як.
У мене стіл складний.
Під клейонкою 2 шви.
Хочеться щось придумати.
А як ? І що? Щоб прибрати клейонку)
Добро с Кулаками• вчера в 21:11
У мене є рідке скло, і на ньому все видно, зверху поклала клейонку:)
Редисочка• вчера в 21:11
Бибер-анонимер• вчера в 21:11
В мене теж складний, але без швів із звичайного дсп
Ніколи клейонок не було і не буде. Для мене це колхоз.
Дуб береза• вчера в 21:17
У мене скатертина вологовідштовхуюча з тефлоном та серветки чи як їх під тарілки.
Але заміню на стіл без швів, тоді не буду стелити взагалі.
Або рідке скло є різних кольорів, можна під мармур чи у колів кухні підібрати
В курсі діла• вчера в 21:24
Ответ дляпицунда
у меня натур дерево и никаких клеенок
А у вас какое покрытие, лак или масло?
В курсі діла• вчера в 21:25
Просто стол, не знаю, разлили - вытерли, не приходило в голову даже клеенку стелить
А я кумедна• вчера в 21:26
В мене стіл- це велике підвіконня - столешня. Ніяких скатертин або клейонок.
Я не тону• вчера в 21:27
Скатерть и сверху прозрачный силикон размером с скатерть, и по краям тоже, до низа прикрывает ее бока. Стол выглядит накрытым скатертью. Продается как клеенка погонным метром
Вподобайден• вчера в 21:28
Делайте как вам удобно и легче. Клеенка, значит клеенка, не слушайте никого, Трое детей, я представляю сколько там уборки. Не берите клеенку бабушкиных расцветок и все.
Бабця в мештах• вчера в 21:32
Навіть не памʼятаю, де і у кого я востаннє бачила такий кухонний аксесуар…. Ну, серйозно, навіть у батьків в селі вже років 20, як він зник.
Вот Она Я• вчера в 21:33
Автор, у вас троє дітей, а ви хвилюєтесь за чиюсь думку про стіл на вашій кухні?
Прибирайте клейонку, коли до вас гості приходять.
Ганцю в кєдах• вчера в 21:34
Ответ дляпицунда
у меня натур дерево и никаких клеенок
Я свое натуральное дерево застелила. Видно старею
Дружная семейка• вчера в 21:40
Прозора плівка, якесь там скло.
Дуже стійка штука попалась, 5 років лежить і ще більш-менш
Країна мрій• вчера в 22:33
У меня на сьемной квартире обычный складной столик, клеенка плотная бежевая, меня полностью устраивает. Сколько бы я не мыла стол, все равно брезгливо просто на него класть тот же хлеб, продукты. А прозрачная просто некрасиво на нем смотрится, вернее его видно и мне не нравится. А бежевая похожа на скатерть, матовая. Меня более чем устраивает.