Пишу, не читаю• 16 декабря 2025
Вже змирилася з відсутністю стосунків і зустріла свою долю
Так подумала я, але щось поки не складається як хотілося б. Розкажіть про власний приклад
Помеха справа• 17 декабря 2025
Ответ дляЯкаКраля
Саме ціеаве, що знайома подалася в шлюбну агенцію закордоном, в анкеті вказано дітей немає і не планує. Сама красуня, кар´єра і все таке. І їй кажуть, що важко підібрати всі чоловіки хочуть дітей, навіть 60 річні))
И что тут цикавого? Тут же пишите - никто детей не хочет и тут же - все хотят детей, одна она не хочет.
Так все или не все? Хочет или не хочет - это выбор каждого и каждый имеет право на свои хотелки.