Докладальниця• Изменено 2 часа назад

Яку спеціальність обрати краще для дівчинки після 9-го класу. Перелік.

Добрий день! Дівчатка, проголусуйте, будь ласка, яку спеціальність особисто ви, порадили своїй донечці, отримати у коледжі після 9-го класу з можливістю потім продовжити навчання у ВУЗі, якщо у даний момент іншого вибору не має. І якщо можна напишіть, будь ласочка, коротенько чому саме та чи інша спеціальність. Всім заздалегідь вдячна!
Перелік спеціальностей:
Маркетинг;
Менеджмент;
Графічний дизайн;
Комп´ютерні науки;
Журналістика;
Готельно-ресторанна справа та кейтерінг.
Зробіть вибір:
вже голосів: 35
Маркетинг
Менеджмент
Графічний дизайн
Комп´ютерні науки
Журналістика
Готельно-ресторанна справа та
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Графічний дизайн
УжеВотДа• 2 часа назад
Ми ж не знаємо вашу доньку, комп´ютерні науки, журналістика і дизайн - це все про різне, вимагає різних навичок, характеру і мислення.
Якщо вона інтроверт, яка може бути журналістика? А якщо гуманітарій, то які комп´ютерні науки?
ЗаведУющая• 2 часа назад
Все говно
Аноним с кешбеком• 2 часа назад
Моя выбрала отельно-ресторанный. Но я сама всю жизнь в этом, сейчас в отеле работаю, супер
буреЛОМКА• 2 часа назад
А у девочки какие интересы?
Незламна• 2 часа назад
Після 9ого або на медсестру або на граф.дизайн, якщо є хист. Решта зі списку - навіть не думайте.
Пффф 100%• 2 часа назад
Ответ дляЗаведУющая
Все говно
Согласна.
Я бы советовала что-то более прикладное: какую-то электромеханику или фарму
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Ответ дляНезламна
Тільки не на мед сестру
Незламна• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Тільки не на мед сестру
Тоді краще в профтех на робітничу спеціальність.
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Ответ дляНезламна
Яку наприклад?
Щось не спиться• 2 часа назад
Ответ дляПффф 100%
Согласна.
А если там девочка тупенькая? Она не потянет
Бяки-козяки• 2 часа назад
Окрім останньої без вищої освіти спеціальність ні про що.
аромат Жука• 2 часа назад
Фельдшер, мед.сестра, фармацевт, зубной техник
Холодная каша• 2 часа назад
перше - треба розмовляти з дитиною.
напишу чого б я не вибрала - так це Графічний дизайн ( ШІ в перспективі це замінить), Журналістика ( треба хист), готельно-ресторанна справа та кейтерінг ( важка праця).
Все інше можливо, але все ж таки схиляюсь до більш технічних наук ( таж харчова промисловість, хімічна промисловість, інженерія чи медицина), щоб далі продовжити навчання і мати попит на ринку праці.
аромат Жука• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Тільки не на мед сестру
Вдруг захочет стать косметологом. Девушка, всё таки
Мой завтрак• 2 часа назад
Чому Ви питтаєте не власну доньку, а чужих тьоток з форуму??
Ви написали різні спеціальності, які потребують різних здібностей.
Для комп. наук треба математику знати та розуміти, для граф. дизайну - малювати.
Краще нехай донька пройде тести для профорієнтації.

P.s. В мене донька у 8-му, малює, ходить в художку. А син добре матиматику знав (та знає), після 9-го навчався в коледжі з ІТ напрямком.
Незламна• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Яку наприклад?
Швачка, кравець, кухар, кондитер, перукар, штукатур, маляр, слюсар, зварник, тощо.
Мой завтрак• 2 часа назад
Ответ дляаромат Жука
Или парикмахером.
А может модельером одеждьі.
Мушля з Криму• 2 часа назад
А дочке что интересно? Абсолютно разные специальности перечислены. Из всего лично мне ближе гостиннично-ресторанный бизнес. Но журналистика намного интереснее. А компьютерные науки и графический дизайн прибыльней
аромат Жука• 2 часа назад
Ответ дляМой завтрак
Или парикмахером.
А может модельером одеждьі.
Или актриса, режиссер.
Есть после 9 класса такие колледжи
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Ответ дляаромат Жука
Якби не військовий облік, запросто. А зараз я б не радила
Вільний митець• 2 часа назад
Ну какой блин менеджмент в колледже после 9ого класса? Бред
Хи хи, ну ну• 2 часа назад
Наша йде в медичний, по крайній мірі потім захоче і піде. Не всі діти можуть визначитися в такому віці, деяким важко. До медицини відноситься нейтрально, а от вже в 14 заробляє в інтернеті. За літо купили собі комп´ютер повністю, навушники, мікрофон, камера, динаміки все обирала сама. Заробляє та продає типу криптовалюти. Я пропонувала розвиватися в цьому напрямку, але чоловік чомусь хоче саме медицину, а вона погодилась. Але побачимо, що буде далі.
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Ответ дляХи хи, ну ну
А ви теж на крипті заробляєте?
Басноплетка• 2 часа назад
Ответ дляЗаведУющая
Все говно
Вот плюсуюсь)
Я бы для своей дочки выбрала бы медицинский ВУЗ/колледж или специальности близкие к медицине: фармация, гистология, биоинженерия. Люди болеть никогда не перестанут, затребовано всегда)
И второй вариант, если к медицине душа вообще не ляжет, так дочь ходит в художественную школу, прекрасно рисует - архитектурное направление
Р.S. Что смешного? Аргументы «смеющиеся смайлики» дайте)))
Хи хи, ну ну• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
А ви теж на крипті заробляєте?
Я ні, в мене інша спеціальність взагалі. Але зв´язана з роботою на дому через інтернет.
Басноплетка• 2 часа назад
Ответ дляаромат Жука
О, да, зубной техник хорошая специальность. И это как раз колледж
Басноплетка• 2 часа назад
Ответ дляХи хи, ну ну
Ваш муж молодец 👍 медицинские специальности это отличный выбор
Хи хи, ну ну• 2 часа назад
Ответ дляБасноплетка
Я не знаю, молодець чи ні. Якщо хоче донька то хай пробує. По крайній мірі за тей час поки буде вчитися в медичному вона вирішить що їй більше підходить і чим хоче займатися в майбутньому.
Алгонавт• 2 часа назад
Те, до чого в неї є бажання