Галя із Дарниці• сегодня в 13:51

8кл дочка не вчиться взагалі, куди її після 9го можна?

Вчитися не хоче зовсім. Нічого не допомагає ні покарання, ні позитивна мотивація. Любить ліпити, вирізати щось. Ходить на гітару, дуже хотіла, але бачу що теж запал пропав(( згадує раз в тиждень перед заняттям. Пішла ось ще на театральний хз на скільки її вистачить. Якихось прям талантів не бачу. Ліпить цікаво, але не розвиває навики ( ютуб чи курси не хоче). Ким хоче бути незнає. Мене звісно ж турбує її майбутнє. Я розумію що сидіти в школі з таким навчанням після 9го немає сенсу. В табелі є і буде оцінки переважно 2-5. Куди можна висунути творчу дитину? Я уявлення немаю. Так щоб ще й без отих зно чи що вони там здають, бо з такими знаннями не здасть.
Як ви обирали з дітьми в ситуації коли дитина не вчилася?
Цикавенная• сегодня в 15:36
Пусть поработает на кассе в атб, может потом что-то выберет или останется
автор Галя із Дарниці • сегодня в 15:38
Ответ дляЦикавенная
Це тільки у виховних цілях
Місячне Сяйво• сегодня в 15:42
Ответ дляЛеплю из пластилина
А в який?
Я вже раза три в темі відповідала. КНУТД
Море Щастя• сегодня в 15:43
Ответ дляничевока
Гримёр, костюмер, бутафория.
Это специальности одесского театрального колледжа после 9 класса
Количество вакансий и зарплата?
В стране война. Дорогие платные зрелища отпадают первыми. Дешёвые держатся на бесплатном энтузиазме участников
Леплю из пластилина• сегодня в 15:44
Ответ дляМісячне Сяйво
Дякую, бачте, як затребувана Ваша відповідь
Copy-Paste• сегодня в 15:44
Ответ дляДодаю напруги
Тут така цікава штука намічається.
Перший набір нуш зараз 8й кас, тобто 9й вони закінчать в 27 році.
А іспити після 9 класу вводять з 28:)
Так перший набір нуш має шанс проскочити в 10й клас без іспитів.
племінниця на рік молодша за мою дочку, зараз в 7 класі. сестра розказувала що їх уже попередили що після 9 класа ДПА і потім хто не пройшов іде в коледжі або працювати, а хто пройшов то може в коледж а може далі в школі залишитись. ще - хто погано склав ДПА і пішов в коледж, то вступити на вищу освіту не зможе після коледжа (але я інфу не шукала, може це їх класуха придумала щоб залякать дітей і батьків)
Svitlo_• сегодня в 15:44
Ответ дляГаля із Дарниці
В прокуратурі 😆є родичі
І як це допоможе людині з дипломом бібліотекаря?
месяцкие• сегодня в 16:06
В мене є така подружка, після 9 класу пішла зі школи, народила дитину в 17 років, вийшла заміж. Працює менеджером по туризму без вищої освіти, гарно заробяє, постійно мандрує в подорожах від фірми. Закінчила давно якись курси по туризму. Тому, вважаю, люди різні, не всім вчитися подобається. Спробуйте сферу туризму, розуму багато не треба, потрібна харизма, приємна зовнішність та комунікабельність. Хоча донька ваша інтроверт, але я маю приклади, коли інтроверти заради роботи та грошей вміють успішно спілкуватися з клієнтами
Додаю напруги• сегодня в 16:09
Ответ дляCopy-Paste
Ви праві, часто в школі люблять лякати. Ну я поки що лише ту інфу бачила, що виклала.
автор Галя із Дарниці • сегодня в 16:10
Ответ дляSvitlo_
Архівна справа.
Колись в таких темах писали що це теж не замінена справа, людський фактор.
Неместная Я• сегодня в 16:22
Ответ дляничевока
Лепка - это можно на зубного техника. Делать зубные протезы. И прибыльно
Кстати да, мы пошли в колледж в 10 классе, наша подруга с нами тоже, она потом на стоматолога, им надо было слепить зубы на вступительных.
Я очень рада, что мы ушли в колледж , в школе ничего не делала, но учителя любили и выползала благодаря платному чату gpt.
В колледже у нас ситуация другая, форма, ходить надо каждое утро, стала отличницей))
Заплатили сейчас за один предмет, но там препод невменяемая, все платят.
Доступ получила, но я сама решила, что хватит ей нервы трепать, вижу же, что учится)
Неместная Я• сегодня в 16:25
Ответ дляГаля із Дарниці
Та мені гугл видав оці предмети при вступі
В колледж не надо было, нок нас платный , только укр мова и слепить зуб.
Неместная Я• сегодня в 16:30
Ответ дляДодаю напруги
Брехня, нікого на 2й курс вже давно не беруть, всі здають нмт і вступають на перший курс. Єдине, що іноді є скорочена програма для тих, хто після коледжу, але щороку таких пропозицій все менше і менше, минулого року було дві по Україні і то, не в Києві
Не знаю, у нас всех берут, племянница закончила мед училище 3 года и поступила на 2 курс Медина, правда все на контрактной основе.
Мы тоже учимся 3 года в колледже и поступаем на второй курс.
Неместная Я• сегодня в 16:35
Ответ дляCopy-Paste
Что за бред, мы в колледже будем два раза сдавать Нмт по желанию и можно выбрать лучший результат.
После второго со своими сверстниками, и после третьего.
Неместная Я• сегодня в 16:37
Ответ дляГаля із Дарниці
Архівна справа.
На этот факультет обычно даже желающих не набирается.
Швидкоруч• сегодня в 16:47
Ответ дляЗначит надо
Я в 10-11 классах не училась вообще, так как была большая любовь)
Ничего, поступила в мед и отучилась на эндокринолога)
свят...свят.....
Добро с Кулаками• сегодня в 16:49
Ответ дляничевока
теж про те думаю
Добро с Кулаками• сегодня в 16:50
Ответ дляМушля з Криму
До речі так, вступні іспити легкі. Укр мова і зліпити зуб
яук там легко? я пробивала - там досить складний відбір
Добро с Кулаками• сегодня в 16:51
Ответ дляГаля із Дарниці
Цікаво.
тим більше Ви з Києва?
Tatius_ka• сегодня в 16:52
Ответ дляГаля із Дарниці
Серйозно? Вона якраз дуже дрібні деталі любить ліпити. Всі захоплюються. Якраз по характеру вся в собі, інтроверт.
покажіть приклади робіт
У мене син ліпить
напишіть в особисті
Добро с Кулаками• сегодня в 16:57
Ответ дляЛялькодзьоб
Можно пойти в строительное училище на реставратора (Реставратор декоративно-художніх фарбувань; реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів) или любую другую строительную специальность - работа не легкая, но зато деньги будут всегда и много.
Еще, как вариант, закройщик или конструктор одежды
реставратор в цій стезі - наразі не має попиту(
Говорю-балакаю• сегодня в 17:08
Ответ дляГаля із Дарниці
Блин, это адская работа за копейки. Не портите ребенку жизнь.
Svitlo_• сегодня в 17:13
Ответ дляГаля із Дарниці
Архівна справа.
Скільки тих архівів і зарплата невелика.
Подмигашка• сегодня в 17:30
Пошла в институт культуры , очень понимаю вашу дочь . Ну не в системе она . Не такая как все .
Сонечко• сегодня в 17:35
Ответ дляГаля із Дарниці
Якби хоч трохи вчилася я б її нікуди не пхала. Толку сидіти до 12класу? НУШ. Це 4роки школи сенс? Як можна після 9го піти в коледж в за 3-4 роки освоїти професію.
Шановна автор, я думала це я створила тему як я вас розумію))

в мене все точно так само. 8 клас, і всі 8 років тягнемо то навчання мов ’бика за я...ця’ Вибачте, в мене інших слів просто нема. Для тих то пише найміть репетитора, то я вам скажу: в цьому ну геть немає сенсу, якщо в дитини нема бажання, викинуті кошти.

Ми наймали репетиторів і англ, і математики. Все до одного місця. Французька їй не подобаєтся, бачиш. Хоче німецьку. Ну ок. Пройшла 2 рівні німецької. Рівеь А 1.2 ледве дотягнули. ставили ультиматум: оплачуємо 6 уроків і якщо будеш старатись-продовжиш. Але нічогісінко не помінялось навіть коли залякали. В неі лише хочу і на тому все. Одні слова - бла бла бла. Навіть школу поміняли, школа слабкіша, але і тут не хоче навчатись.

на днях після чергового обману з тієї німецької ( вона геть була відсутня на уроці, не знаю чим займалась) нарешті чоловік зрозумів, що не потрібно заставляти ну нічого - ні шкілне навчання, ні все інше. Я давно це говорила, бо стільки нервів то навчання коштувало нам. А він все ж хоче, щоб навчалась.

Моя доця - творча особистість, колись писала казки, потім захоплювалась макіяжем та манікюром. Давно хоче щось типу на акторку. Подивлюсь що може бути після 9-го класу на акторське мистецтво. Ще 4 роки школи не витримаю
Галябалована• сегодня в 17:39
Рогатник повар, парикмахер
Галябалована• сегодня в 17:46
Ответ дляничевока
Гримёр, костюмер, бутафория.
Ой, пересекалась я с этими ’театралами’. В оперном работали, выступали. Нищие люди. Это давно было, но мужик-театрал явно завидовал мне 20-25летней, что я на много больше его зарабатываю. А вот хороший парикмахер, повар, мастер маникюра всегда себя прокормит. Тоже творчество
Додаю напруги• сегодня в 17:45
Ответ дляНеместная Я
А, ну якщо мова про контракт - то реально майже всіх. Бюджетних місць мало.

Якщо ви на медичному, то на медицину нема скорочених програм для випускників коледжа, будете поступати на 1й курс разом з випускниками шкіл.
Королева спама• 2 часа назад
Шукайте коледж з творчим уклоном. Сидіти в школі після 9-го класу нема сенсу з будь-якими оцінками.
Мій син пішов у коледж на ІТ спеціальность. Йому дуже подобалось у коледжі, казав, що класні преподи і добре поянюють.
Здавав математику та укр. мову. Тоді ще іспити здавали, а зараз тільки співбеседи.
Зараз маємо доньку у 8 класі, яка теж малює і вчиться ну може трошки краще, ніж Ваша. І теж розмови не допомагають.
Вже шукаю потрохи коледжі, щоб не дуже далеко іздити було...
Кумедний ґудзик• 2 часа назад
Ответ дляничевока
+1, автор, рассмотрите зубного техника