В курсі діла• 2 часа назад
Що замовили своїм чоловікам на подарунок???
До Нового року і Різдва?
Я тут Живу• 2 часа назад
Ответ дляВ шоколаде
Я цього року подарую йому шафу
і пґтумбу приліжкову
він у мене любить складать, пкреуладвть, буде радий. Собі подарую тел, хоча зотіла каблучку, але 32 тис за камінець цирконій кольоровий жаба давить. Бачу що золото здорожчало відносно долара значно :( раніше це були цілком доступні покупки.
І я нам замовила шафу. Ми з вами ´романтичні´ жінки.
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляЯ тут Живу
Я зазвичай романтична, але цього року якось нічого не хочеться. Хоча прикалуюсь, що як тікать доведеться, то з шафою буде легше
Це як я до війни готувалась і муки по два кіла багато накупила. Приїхала з базару виставилатна столі, сестра дивиться і каже ’ Думаєш з нею буде спокійніше тікать’
Не заздріть тьоті• 1 час назад
Ответ дляБолеИменее
Айфон и серьги хочу новые с изумрудом
А моя коллега боится сейчас надевать свои изумруды, слышала что сдергивают с ушей. Разве что вы за границей или везде с мужем...
За шо купила....
БолеИменее• 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
За шо купила....
Я за границей, та и в Украину сколько езжау не слышала о таком
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
За шо купила....
Я по києву щеголяю в метро, то норм, не здьоргнули
Бойцовская• 1 час назад
Виперла його назад до мами і вже майже 2 роки це мій найкращий подарунок на всі свята. Все сама собі куплю що захочу, собі і сину. Зате у нас більше немає вдома криків і ніхто не плаче.
Морковку дай• 1 час назад
Ответ длязахідний_діалект
в запоріжжя нема
На завод пусть идёт, там есть бронь
Педиатор_я• 1 час назад
Ответ дляЯ тут Живу
І я у вашу компанію
Викупана• 1 час назад
Majestic Amber Pana Dora
вот как раз ломаю голову, єтот, но боюсь не угадать
Там-тарарам• 1 час назад
Ответ дляЯ тут Живу
Хто вам сказав що він жлоб? Ми автор, живемо трішки в іншому світі.
В якому?
Там-тарарам• 1 час назад
Ответ дляБезВзяток
Ничего, никогда не обмениваемся подарками на эти праздники.
А чому?
БезВзяток• 1 час назад
Ответ дляТам-тарарам
А чому?
Как-то не сложилась эта традиция, хотя лет 10 назад одиночные попытки были, на дни рождения обычно тоже ничего друг другу не дарим.
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Ответ дляЗалізна пані
Думаю над портативним відпарювачем. Для відрядженнь
Тефаль цей класний, я два купила вже...