МЕСТО_Встречи• 16 декабря в 18:29
А у вас вся зп «біла»?
Багато від кого зараз чую, що у них вся зп «біла», що роботодавці через штрафи бояться конвертів.
Я натуралка• 16 декабря в 19:04
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ага, а ті гроші обезціняться! Долар також має інфляцію. Років 20 тому 100 доларів то була купа грошей, а тепер то дуля з маслом, а ше за 20 років буде дуля без масла.
Ви не знаєте інших шляхів зберігання коштів? До чого тут взагалі долари?
МЕСТО_Встречи
• 16 декабря в 19:06
Ответ дляЯ натуралка
Ну назвіть мені як краще і надійно заощадити на старість? Папірчики не варіант, нерухомість також, приватні пенсійні фонди? Сумнівно! Золото? Можливо…
Я натуралка• 16 декабря в 19:10
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Земля.
Фондовий ринок.
Дорогоцінні метали.
Комерційна нерухомість за кордоном.
Фондовий ринок.
Дорогоцінні метали.
Комерційна нерухомість за кордоном.
Відкушу все що стирчить• 16 декабря в 19:10
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Чем вам недвижимость не угодила?
НеГолосую• вчера в 19:53
Так, уся зарплата офіційна, ніколи не працювала там де платили у конвертах