очки_ннадо• вчера в 20:34

Чоловік із психологією бідності

Майже безперервні коментарі про все ,на кшталт,як дорого багато це нам недоречно

«Ти бронюєш напів люкс?який люкс?ти що витрачаєш ,як мажорка,нам потрібен звичайний готельний номер!
Скільки печиво коштує,яке ти мені купляла? Дуже смачне! Мочі 70 .Що аж 70 гривень,більше мені його не купляй!
Мені так шкода їсти на такі гроші в кафе,я б краще ці гроші відклав на щось
Постійне в нас немає грошей на те,немає на те ,зате постійні ремонти машини на тисячі доларів,якій 20 років ну а на це є гроші ,бо це машина і головний аргумент ,що нові машини теж ламаються і втрачають ціну одразу після купівлі

Але суть не в машині,а в постійному ниті на кшалт -«ми як мажори» нам потрібно скромніше

Я розумію,що він народився за часів ссср і у батьків ,які там виховувались ,але періодами перебор від цих коментарів
Тарабарщина• вчера в 20:35
Удалено администрацией...
Ковбой Хагис• вчера в 20:35
То що ви хочете?
автор очки_ннадо • вчера в 20:36
Ну навіть готель за 2000 тисячі це вже ,як мажори
Дама с заначкой• вчера в 20:36
Он просто знает цену заработанным деньгам.
В кого тако було• вчера в 20:37
Так реально денег нет или просто ноет? Я вот такая, что просто люблю поныть
автор очки_ннадо • вчера в 20:37
Ответ дляДама с заначкой
Ну гроші потрібно витрачати теж
Дама с заначкой• вчера в 20:37
Ответ дляочки_ннадо
Ну гроші потрібно витрачати теж
Так и тратьте. Свои заработанные.
НаБалКоніХодять• вчера в 20:37
Скільки він заробляє і скільки ви? Ви щодня те печиво купуєте? Квартира чия
Тарабарщина• вчера в 20:38
Ответ дляочки_ннадо
Ну гроші потрібно витрачати теж
И чем он вас зацепил?
автор очки_ннадо • вчера в 20:38
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я зараз не працюю,він не знаю
НаБалКоніХодять• вчера в 20:38
А о за машина
автор очки_ннадо • вчера в 20:38
Ответ дляТарабарщина
И чем он вас зацепил?
Нічим
НаБалКоніХодять• вчера в 20:38
Ответ дляочки_ннадо
Я зараз не працюю,він не знаю
Ви троль
Ковбой Хагис• вчера в 20:38
Ответ дляочки_ннадо
Я зараз не працюю,він не знаю
Ну то терпите
Фенте Фря• вчера в 20:38
Да, я такая, лучше отложу, чем поесть в кафе))
автор очки_ннадо • вчера в 20:38
Ответ дляНаБалКоніХодять
А о за машина
Японська якась
автор очки_ннадо • вчера в 20:40
Ответ дляФенте Фря
Ну так ми ходимо в кафе ну дуже рідко ,десь раз на рік
Тобто із урахуванням ,що це і так рідко,я все одно маю вислуховувати від нього купу дотацій
НаБалКоніХодять• вчера в 20:39
Ответ дляочки_ннадо
Японська якась
Класно, тисячі доларів і не працюють. То хлопець вам чи подружка?
Аристократка-тунеядка• вчера в 20:40
Ответ дляочки_ннадо
Я зараз не працюю,він не знаю
так какого хрена вы его обсуждаете, если живете за его счет
Дама с заначкой• вчера в 20:40
Ответ дляочки_ннадо
Вы даже на один поход раз в год не заработали на кафе.
Аристократка-тунеядка• вчера в 20:40
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ви троль
троляка
НаливайКа• вчера в 20:40
Ответ дляДама с заначкой
Ага, особенно когда ремонтирует без конца старую рухлядь) Там уже на новую накопить наверное можно было за стоимость этих ремонтов. Те же телефоны, стиральные машины иногда дешевле новые купить, чем старье чинить.
миссДавеча• вчера в 20:41
Какое мерзкое слово, режет слух(((
автор очки_ннадо • вчера в 20:41
Ответ дляДама с заначкой
Коли працювала,я приносила суші раз в місяць в честь зп
Бандитка Сью• вчера в 20:41
Ответ дляочки_ннадо
Ну гроші потрібно витрачати теж
100, а зачем их тогда зарабатывать?
Дама с заначкой• вчера в 20:44
Ответ дляНаливайКа
Имеет право заработать и потратить на старый драндулет. Пусть для начала авторица заработает на одну порцию в кафе, а потом обгаживает муженька.
Фенте Фря• вчера в 20:42
Ответ дляочки_ннадо
А мы вообще не ходим, дома лучше) Но тут проблема у Вас именно в разногласии, как мне кажется. У нас кафе не нужно ни ему, ни мне, а если одному нужно, а другому нет, неважно что, надо разговаривать друг с другом и приходить к какому-то решению
Аристократка-тунеядка• вчера в 20:42
Ответ дляочки_ннадо
не вы точно троль, давайте посмачнее что-то придумайте
автор очки_ннадо • вчера в 20:42
Ответ дляДама с заначкой
Так и тратьте. Свои заработанные.
Я витрачала ,коли працювала
В труси не складала
Несу пургу• вчера в 20:42
Ответ дляДама с заначкой
Нет, если мужик - то жуть