очки_ннадо• 16 декабря в 20:34
Чоловік із психологією бідності
Майже безперервні коментарі про все ,на кшталт,як дорого багато це нам недоречно
«Ти бронюєш напів люкс?який люкс?ти що витрачаєш ,як мажорка,нам потрібен звичайний готельний номер!
Скільки печиво коштує,яке ти мені купляла? Дуже смачне! Мочі 70 .Що аж 70 гривень,більше мені його не купляй!
Мені так шкода їсти на такі гроші в кафе,я б краще ці гроші відклав на щось
Постійне в нас немає грошей на те,немає на те ,зате постійні ремонти машини на тисячі доларів,якій 20 років ну а на це є гроші ,бо це машина і головний аргумент ,що нові машини теж ламаються і втрачають ціну одразу після купівлі
Але суть не в машині,а в постійному ниті на кшалт -«ми як мажори» нам потрібно скромніше
Я розумію,що він народився за часів ссср і у батьків ,які там виховувались ,але періодами перебор від цих коментарів
Дама с заначкой• 16 декабря в 20:42
Ответ дляочки_ннадо
Коли працювала,я приносила суші раз в місяць в честь зп
Ну вы когда и девственницей были . И чё?
Мастер Пис• 16 декабря в 20:43
Фу я таких мужчин терпеть не могу. Причем может ездить на классной тачке, а рассказывать как он полчаса разбирался в супермаркете за 3 фунта скидки. Деньги нужны, чтобы от них получать удовольствие, а не судорожно экономить. Мало- не женщину ищи, а вторую работу.
муха в кедах• 16 декабря в 20:44
Автор вы смешная. И максимально неинтересная. Девочки тут намного интереснее могут истории свои подать, даже трольные. Сегодня вам - незачет
очки_ннадо
• 16 декабря в 20:46
Ответ дляМастер Пис
Це часта практика,купують бу bmw і потім грошей на паркінг чи гараж навіть немає ,стоїть на вулиці і мокне
НаливайКа• 16 декабря в 20:47
Ответ дляДама с заначкой
Имеет право заработать и потратить на старый драндулет. Пусть для начала авторица заработает на одну порцию в кафе, а потом обгаживает муженька.
Так это такие же деньги на ветер, только более крупные суммы. Значит цену деньгам он тоже не знает)
Мастер Пис• 16 декабря в 20:47
Ответ дляочки_ннадо
Ну гараж или паркинг для меня не показатель, а вот ущемлять себя в минимальном комфорте, при этом платя большие деньги за машину- не понятно
очки_ннадо
• 16 декабря в 20:49
Ответ дляМастер Пис
Так може тому і гроші на машину є,бо мало витрачає на все інше
Червона калина• 16 декабря в 20:49
Мій такий самий, але йому не пощастило бо у нього є я, транжира. Розказую йому шо 2+2=22 і тому так багато грошей розтратила)))
НаливайКа• 16 декабря в 20:52
Ответ дляочки_ннадо
Там не грошей немає, а клепки і совісті. Принципово не бажають заморочуватись і кошти витрачати на це, а інші страждають. В нас теж такі розумники є, що на пішохідну доріжку машину заганяють, а ти йди по дорозі, де машини їздять і слухай, як в спину сигналять. А в гіршому випадку із-за таких люди помирають, як було в Києві де після обстрілу жінка заживо згоріла, бо пожежна під´їхати не могла, так як свої корита понаставляли.
Хитрушка-чекушка• 16 декабря в 20:54
Ответ дляочки_ннадо
Ну так ми ходимо в кафе ну дуже рідко ,десь раз на рік
Тобто із урахуванням ,що це і так рідко,я все одно маю вислуховувати від нього купу дотацій
А зачем вы вместе?
Мастер Пис• 16 декабря в 20:55
Ответ дляочки_ннадо
Машину можно купить за 5тыс а можно за 50. Если ты покупаешь за 50 а при этом экономишь на всем остальном, то это просто понты, Как по мне. Значит тебе тачка за 50 не по карману.
очки_ннадо
• 16 декабря в 20:55
Ответ дляНаливайКа
Так ,я про це ж
На вигляд гарні машини і навіть тесли ,але біля старих будинків стоять ,де попало весь двір запаркований
І ще царь балкон
В курсі діла• 16 декабря в 20:55
Ответ дляочки_ннадо
Ну навіть готель за 2000 тисячі це вже ,як мажори
А вякий ваш дохід? І який чоловіка? Чи є діти?
В курсі діла• 16 декабря в 20:56
Ответ дляочки_ннадо
Я зараз не працюю,він не знаю
какая вы ’волшебная’
очки_ннадо
• 16 декабря в 20:56
Ответ дляВ курсі діла
Я не працюю,чоловіка зп не знаю ,є
Хитрушка-чекушка• 16 декабря в 20:56
Ответ дляочки_ннадо
А почему стоять на улице нельзя?
очки_ннадо
• 16 декабря в 20:57
Ответ дляХитрушка-чекушка
А почему стоять на улице нельзя?
бо вулиця це не парковка
В курсі діла• 16 декабря в 20:57
Ответ дляочки_ннадо
Японська якась
Доход мужа - не знаю. Марку машины - не знаю. Работа - не работаю.
Автор, чем вы вообще занимаетесь и интересуетесь по жизни? Если вы не знаете, какой доход у мужа, то какие люкс отели вы бронируете? Вы летаете в облаках, это называется инфантильность. Пора уже вырасти.
Хитрушка-чекушка• 16 декабря в 20:57
Ответ дляочки_ннадо
Так ,я про це ж
І ще царь балкон
У вас тоже странное мышление 😂
Весёлая морковка• 16 декабря в 20:58
Ответ дляочки_ннадо
Я не працюю,чоловіка зп не знаю ,є
Ви ще й народили йому. Ну то терпіть тепер. На його місці я б на Вас теж економила
Хитрушка-чекушка• 16 декабря в 20:58
Ответ дляочки_ннадо
Живем разом
Для чего? Вы же разные во взглядах.
очки_ннадо
• 16 декабря в 20:58
Ответ дляМастер Пис
Ну від року випуску залежить ,може то не за 50,а за 5
Хитрушка-чекушка• 16 декабря в 20:59
Ответ дляочки_ннадо
бо вулиця це не парковка
На улице много паркомест. Больше, чем крытых. Вы из пещер?
Мастер Пис• 16 декабря в 20:59
Ответ дляочки_ннадо
Ага электричка последнего года выпуска. Почти 5.
очки_ннадо
• 16 декабря в 20:59
Ответ дляХитрушка-чекушка
У вас тоже странное мышление 😂
А як пояснити коли гарна на вигляд машина стоїть біля радянського будинку?
Жлобство
Хитрушка-чекушка• 16 декабря в 21:01
Ответ дляочки_ннадо
Жлобство
Офигеть! Вопросов нет - у вас с мужем у двоих примитивное недалекое мышление. Уж простите.
очки_ннадо
• 16 декабря в 21:01
Ответ дляХитрушка-чекушка
Якраз не багато,якщо мова дійсно про паркомісця,які виділені розміткою,а не просто бордюри чи трава
очки_ннадо
• 16 декабря в 21:01
Ответ дляМастер Пис
Яка марка?