Поддакиваю иногДА• вчера в 20:49
Жизнь в Польше и выбор города
Краков
Варшава
Гданьск
Катовице
Чтоб посоветовали ? Нужен мегаполис чтоб не скучно и все было. Но в то же время и чтоб комфорт был. Раньше влюбилась в Варшаву но поняла что на могу пока в таком мегаполисе слишком много всего) а Краков говорят тяжелей город . Кто знает почему ? Гданьск очень хорош но скучно говорят
Варшава
Гданьск
Катовице
короткопамятна• вчера в 20:51
В кракові дуже багато ненависників до українців. Його викреслюйте. І якщо варшава вам теж не підходить, то залишається ґданськ. Місто портове, роботу знайдете.
Помаранчова душа• вчера в 20:58
Дивилися куди піти на вихідні в Гданську 230
Подій було анонсовано в тримісті - але скучно то скучно - циган викличете та ведмедя .
Краще би доходом озадачилися і чи потягнете великі топові міста
Тётя Хрюша• вчера в 21:00
Ответ длякороткопамятна
Я була у Польші літом і помітила, що ставлення до українців змінилося всюди. Зараз ситуація така ж сама? Чи вже краще відносяться до наших?
Советчица Года• вчера в 21:00
Автор любой, везде дорого и скучно без денег, если есть деньги, то и в Закопане круглый год весело,
Помаранчова душа• вчера в 21:00
Ответ дляТётя Хрюша
Цікаво як це проявляється
Тётя Хрюша• вчера в 21:01
Ответ дляПомаранчова душа
Цікаво як це проявляється
Почитайте форуми і відгуки наших біженців, і зрозумієте.
Советчица Года• вчера в 21:01
Ответ дляТётя Хрюша
А кто знает, они нас не любили, но молчали, сейчас рты открывают, но это в интернете пишут, а так за это статья
Помаранчова душа• вчера в 21:01
Ответ дляТётя Хрюша
А , ок
Живу тут без форумів - все ок
Аленький носочек• вчера в 21:04
Ответ дляТётя Хрюша
З якої радості краще ?
Українці вже всім намуляли очі.
Рукоморді в мимо.
З останніх новин українця і його супутницю почали бити в трамваї ,як почули українську мову.
І таких випадків безліч.
Українці вже всім намуляли очі.
Рукоморді в мимо.
І таких випадків безліч.
Помаранчова душа• вчера в 21:03
Автор , на вихідні 300 + подій в скучному тримісті
Розкажіть де живете і що у вас у вихідні відбувається у місті
зазвичай
Помаранчова душа• вчера в 21:04
Ответ дляАленький носочек
З якої радості краще ?
Українці вже всім намуляли очі.
Рукоморді в мимо.
І таких випадків безліч.
Українці вже всім намуляли очі.
Рукоморді в мимо.
І таких випадків безліч.
Форумні страшилки в дії
В Україні все ок в трамваях ?
І розмовляли там російською
В Україні все ок в трамваях ?
І розмовляли там російською
короткопамятна• вчера в 21:05
Ответ дляТётя Хрюша
Складна ситуація. Пропаганда робить своє діло. І до речі ця пропаганда іде від росії, котра купляє в інтернеті тисячі тупих поляків, які розганяють хейт. А коли ближче придивишся,на сторінки тих поляків, то через одного там в друзях москалі, або групи з триколором.
В школах теж є хейт, але не у всіх. Якщо школа статусна, або де вчаться діти з вищим розумовими здібностями, то там немає такого, просто взагалі. А от в школах з низьким і середнім рейтингом, ненависть до українців зашкалює, при тому ніхто не рухає дітей інших національностей
Помаранчова душа• вчера в 21:05
Ответ дляlilul990
Як змінилося? Плюють українцям в спини, не обслужують на касі, не пускають в автобуси?
Ага , бо у кожної на лобі написана національність і татуйований прапор
Тётя Хрюша• вчера в 21:07
Ответ дляСоветчица Года
Зрозуміло. Тоді навряд че з тих пір, як я була там літом, щось змінилося на краще у ставленні поляків до українців(( . Але я, правда, на це сподівалася, так як хотілося б мати хоч якихось нормальних сусідів поруч з Україною
Помаранчова душа• вчера в 21:06
Ответ дляlilul990
Я нічого такого не помічаю. У Польщі буваю часто. Не цілують в жопу?
Зазвичай тут так і є - власного досвіду нуль , а от тітка двоюрідна казала
що розпинають українців в трусиках
Ответ дляТётя Хрюша
А ви сама нормальна? З себе почніть
Помаранчова душа• вчера в 21:08
Ответ дляТётя Хрюша
То що там влітку в Польщі зробили
?
Тётя Хрюша• вчера в 21:08
Ответ дляlilul990
А ви сама нормальна? З себе почніть
Я прекрасно спілкуюся з людьми. Що вам не так?
Ноу коммент• вчера в 21:08
Ответ дляПомаранчова душа
що розпинають українців в трусиках
Советчица Года• вчера в 21:08
Ответ дляlilul990
А ви сама нормальна? З себе почніть
Ви мене випередили
Тётя Хрюша• вчера в 21:09
Ответ дляПомаранчова душа
То що там влітку в Польщі зробили
?
Не на трускавку їздила ) Просто у справах була. А вам навіщо це знати ?
Помаранчова душа• вчера в 21:09
Ответ дляНоу коммент
Ну а тепер час заглянути в кримінальні хроніки України - хто де кому і чим погрожував хоча б останні декілька днів
Лепетун• вчера в 21:09
Ответ длякороткопамятна
Да? За 10 лет не встречала ни одного
Ноу коммент• вчера в 21:09
Ответ дляПомаранчова душа
що розпинають українців в трусиках
Помаранчова душа• вчера в 21:10
Ответ дляТётя Хрюша
Ясно , ніякої конкретики але поляки розчарували
Тётя Хрюша• вчера в 21:10
Ответ дляlilul990
Шо там влітку вам в Польщі не так зробилося? Прикордонник польський не поклонився вам і не зробив потрійний реверанс?
Ні, я не про це. Ви не зрозуміли мене
Лепетун• вчера в 21:10
Ответ дляТётя Хрюша
А так і не скажеш