Метелики на душі• 16 декабря 2025

Приготуйтеся до підвищення комуналки (

Партнери нас дотиснуть.Андрій Жупанин сказав готуватися .А як готуватися ,коли вже не вистачає ні на що.Борги у людей зараз ,а якщо ще вище ?Потім за борги забиратимуть усе .Такий план ?
KrupinkaSs• 17 декабря 2025
Ответ дляНебоброїдка
Удалено администрацией...
Як важко жилось при кровавом діктаторе Януковіче😂
Здобули)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 декабря 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ну, ви дуже наївна! Але сперечатися не стану)
Вы прикалываетесь?
Целая комиссия гос уровня существует
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка є постійно діючим центральним органом виконавчої влади, що регулює тарифи, ліцензування та інші питання в енергетиці (електроенергія, газ, тепло, вода) та комунальних послугах в Україні. Її головне завдання — забезпечити функціонування енергетичних ринків і захистити інтереси споживачів, встановлюючи правила та тарифи.
KrupinkaSs• 17 декабря 2025
Ответ дляПрилипало
В стране с атомными станциями?
Энергетическая компания из Британии примерно в октябре-ноябре подписала контракт с Румынией на поставку электроэнергии. Мне интересно как же они её из Британии поставлять будут?)
А может откуда-то поближе?)
Почекуха• 17 декабря 2025
Йти працювати
KROX@• 17 декабря 2025
Ответ дляКаяспер
Так, світло точно буде 7.50-9.50
Я в другой теме вечером написала что нам хотят сделать свет по 11 грн., так меня в открытую нах послали
Раньше тут за маты жестко банили, а сейчас ботни столько развелось, которая топит за ЗЕ и им все с рук сходит
Молода і нерозважлива• 17 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а как же военное положение?
проблемы негров шерифа не волнуют.
Решать ваши проблемы — не наше дело, у нас другая работа
ОливьЕЖечка• 17 декабря 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Хто такий Жупанін і як саме готуватися?
Взагалі, для вашого сумного сценарію треба спочатку пороха президентом обрати, бо він у цьому великий спец - як в угоду західним партнерам населення своєї країни ставити на коліна і душити зашморгом підвищення тарифів на все
Милая, просыпайтесь! У нас уже седьмой год в президентах молодой и красивый артист самодеятельности. Уже столько наподписывал со своей молодой командой, мама, не горюй!
Хи хи, ну ну• 17 декабря 2025
Пофиг
Коренная киевлянка• 17 декабря 2025
Ответ дляМост_Устал
Удалено администрацией...
Шо,манька,не спится тебе, чмо?
10 грн сами себя не заработают?
Ну ничего,скоро твоего нелоха попрут, и придётся тебе вернуться к своему привычному занятию- мести улицы
Сегодня не целуюсь• 17 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Дарагая мая! Я то ужо давно проснулася и сматрю в завтрашний день, када выборы начнутся и такие как ты опять пороха выберуть. А ужо он и тарифы подымииит и Украину по кусочкам отрежить и на растерзание отдасть. Вот оно чё, милая моя!
Паратруперсупер• 17 декабря 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Хто такий Жупанін і як саме готуватися?
При порохе субсидии были и у нас льготный тариф, а зешобла это отменила
Паратруперсупер• 17 декабря 2025
Ответ дляМошей ницца
А мене ще цікавить які партнери на них тиснуть? Може ті партнери нам зовсім не партнери?
Как удобно на партнеров и на войну кивать🤣
Сегодня не целуюсь• 17 декабря 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Про це ж досягнення і йдеться: півкраїни на коліна поставив з простягнутою рукою за субсидією. Вам подобалося?
Паратруперсупер• 17 декабря 2025
Ответ дляМост_Устал
Удалено администрацией...
Ты хоть сама веришь в то, что копируешь с методичек?
Паратруперсупер• 17 декабря 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Прт порохе да, нравилось, свет у меня был 24 копейки вроде при расходе зимой 800 квт. Субсидии не получала, мне не надо
А шобла пришла и отменила этот тариф, на котором наши города отключили от центрального отопления
Сегодня не целуюсь• 17 декабря 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Ну, а комусь тепер подобається, якби не війна. І на відміну вашого тарифу і відімкнення опалення у Вашому місті начхати. Як і вам було начхати, що люди при пороху комуналку не витягували. Так і живемо...
Прилипало• 17 декабря 2025
Ответ дляПаратруперсупер
С какой стати многие малоимущие, кто официально не работает, а выживает подработками, или есть прописанные родные, должны платить как богачи, и еще за их счет субсидии другим.
Должен быть нормальный посильный тариф для населения в целом, и с учетом, что у нас есть атомная энергетика.
Паратруперсупер• 17 декабря 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Надеюсь щас вытягивают коммуналку и всем довольны?
Сегодня не целуюсь• 17 декабря 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Якось витягуємо завдяки мораторію...хоча б на опалення, газ і гарячу воду тариф не збільшують, а ці послуги найдорожчі.
Я з жахом згадую щоквартальні підвищення комуналки в 2015, 16, 17 роках. Без жодної зміни в якості цих комунальних послуг!
Мені, працюючій з гарною зарплатою, було важко їх платити. І безкінечно соромно і боляче за маму пенсіонерку з більш ніж 40річним стажем і гарною пенсією за її численні походи за субсидією і приниження в собесі
Дама_из_рекламы• 17 декабря 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Хто такий Жупанін і як саме готуватися?
Тим не менше всі плакали, страдали в мали гроші і шв комуналку платити і ще жити залишалось. До обрання потужного середня зарплата в Києві була 12 тисяч, мінімалка 6 і це були геть інші гроші, ша них можеа було і ’,страшну комуналку’ сплатити, і цукерок купити. Перед новим роком всі дружно обговорювали стіл і навіть пенсіонери купували собі баночку ікри, хоч якраз пенсії і соціалку треба було трохи ’дотягнути’. Але люди, які при бариші на пенсію вийшли не жалілись теж
Дама_из_рекламы• 17 декабря 2025
Ответ дляНебоброїдка
І буде Рай) пасторальна ідилія: садок вишневий коло хати-мазанки ) повна декомунізація
Не партеся. На садки теж податки є)
Дама_из_рекламы• 17 декабря 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дивлюся, що раніше у сивочолого ботва інтелігентніша була: писали грамотно, сперечалися ввічливо, аргументовано. А це щось понабирав якесь шобло маргинальне, певно, гроші все ж таки закінчуються по статті ’для ботів на совєтчіце’
Яке тобі діло, за кого я голосувала. Проти твого гетьмана голосували всі пенсіонери та інваліди країни, лікарі і вчителі, наукові співробітники і молоді мами, які вистояли, зморилися в чергах за субсидіями на комуналку, яку твій сивочолий підняв у 7-10 разів в угоду західним ’партнерам’. І було це лише 10 років тому.
Обнімаю, жму руку!
О який зараз розквіт наступив))) як там пенсіонери? Мені примарились вчора на пошті бабці, які намагались чимось отоварити шалену тисячу? Черга починалась десь ’за вуглом’. Це від багатства і задоволеності?
Паратруперсупер• 17 декабря 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
у меня нет ни опалення, ни газа, ни горячей воды
мне ваша потужность не интересна
а что там случилось такого с газом, что вы перестали при порохе вытягивать? вы тыщи гривен платили за газовую плиту?
А_я_ЛОЖУ!• 17 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а как же военное положение?
Воєнний стан тільки щоб не виїжджати за кордон, а вибори і комуналка, не рахується, і ще що придумають все змінять на ок
Сегодня не целуюсь• 17 декабря 2025
Ответ дляПаратруперсупер
мне ваша потужность не интересна
А у мене і у мільйонів українців є газ і опалення. І нам нецікаво, чого там у вас особисто немає. Навзаєм!)
І нічого такого з самим газом не трапилося. Просто тариф на нього підняли у 8 разів, всього навсього
Паратруперсупер• 17 декабря 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
был гривна а стал 8? вы платили 100 гривен за газ в месяц, а стали 800?
Сегодня не целуюсь• 17 декабря 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Розмови сліпого з глухим не підтримую. Бувайте
Звездолётчица• 17 декабря 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Обнімаю, жму руку!
Удалено администрацией...
Сегодня не целуюсь• 17 декабря 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Ого, як торкнуло!))) Значить я права