Метелики на душі• 16 декабря в 23:56
Приготуйтеся до підвищення комуналки (
Партнери нас дотиснуть.Андрій Жупанин сказав готуватися .А як готуватися ,коли вже не вистачає ні на що.Борги у людей зараз ,а якщо ще вище ?Потім за борги забиратимуть усе .Такий план ?
KrupinkaSs• вчера в 06:58
Ответ дляНебоброїдка
Удалено администрацией...
Як важко жилось при кровавом діктаторе Януковіче😂
Здобули)
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 07:05
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ну, ви дуже наївна! Але сперечатися не стану)
Вы прикалываетесь?
Целая комиссия гос уровня существует
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка є постійно діючим центральним органом виконавчої влади, що регулює тарифи, ліцензування та інші питання в енергетиці (електроенергія, газ, тепло, вода) та комунальних послугах в Україні. Її головне завдання — забезпечити функціонування енергетичних ринків і захистити інтереси споживачів, встановлюючи правила та тарифи.
Целая комиссия гос уровня существует
KrupinkaSs• вчера в 07:07
Ответ дляПрилипало
В стране с атомными станциями?
Энергетическая компания из Британии примерно в октябре-ноябре подписала контракт с Румынией на поставку электроэнергии. Мне интересно как же они её из Британии поставлять будут?)
А может откуда-то поближе?)
KROX@• вчера в 07:24
Ответ дляКаяспер
Так, світло точно буде 7.50-9.50
Я в другой теме вечером написала что нам хотят сделать свет по 11 грн., так меня в открытую нах послали
Раньше тут за маты жестко банили, а сейчас ботни столько развелось, которая топит за ЗЕ и им все с рук сходит
Молода і нерозважлива• вчера в 07:31
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а как же военное положение?
проблемы негров шерифа не волнуют.
Решать ваши проблемы — не наше дело, у нас другая работа
ОливьЕЖечка• вчера в 07:41
Ответ дляСегодня не целуюсь
Хто такий Жупанін і як саме готуватися?
Взагалі, для вашого сумного сценарію треба спочатку пороха президентом обрати, бо він у цьому великий спец - як в угоду західним партнерам населення своєї країни ставити на коліна і душити зашморгом підвищення тарифів на все
Милая, просыпайтесь! У нас уже седьмой год в президентах молодой и красивый артист самодеятельности. Уже столько наподписывал со своей молодой командой, мама, не горюй!
Коренная киевлянка• вчера в 08:05
Ответ дляМост_Устал
ой уже мы с голода подыхали стопяцот раз по методичкам юлько петько мертветчуко тролейи слепли без света и замерзали и сколько всего было мути
Шо,манька,не спится тебе, чмо?
10 грн сами себя не заработают?
Ну ничего,скоро твоего нелоха попрут, и придётся тебе вернуться к своему привычному занятию- мести улицы
10 грн сами себя не заработают?
Сегодня не целуюсь• вчера в 08:26
Ответ дляОливьЕЖечка
Дарагая мая! Я то ужо давно проснулася и сматрю в завтрашний день, када выборы начнутся и такие как ты опять пороха выберуть. А ужо он и тарифы подымииит и Украину по кусочкам отрежить и на растерзание отдасть. Вот оно чё, милая моя!
Паратруперсупер• вчера в 08:31
Ответ дляСегодня не целуюсь
Хто такий Жупанін і як саме готуватися?
При порохе субсидии были и у нас льготный тариф, а зешобла это отменила
Паратруперсупер• вчера в 08:32
Ответ дляМошей ницца
А мене ще цікавить які партнери на них тиснуть? Може ті партнери нам зовсім не партнери?
Как удобно на партнеров и на войну кивать🤣
Сегодня не целуюсь• вчера в 08:35
Ответ дляПаратруперсупер
Про це ж досягнення і йдеться: півкраїни на коліна поставив з простягнутою рукою за субсидією. Вам подобалося?
Паратруперсупер• вчера в 08:35
Ответ дляМост_Устал
голосовали и будем голосовать.петро юлько дурко в пролете.и троли не вытягивают их
Ты хоть сама веришь в то, что копируешь с методичек?
Паратруперсупер• вчера в 08:37
Ответ дляСегодня не целуюсь
Прт порохе да, нравилось, свет у меня был 24 копейки вроде при расходе зимой 800 квт. Субсидии не получала, мне не надо
А шобла пришла и отменила этот тариф, на котором наши города отключили от центрального отопления
Сегодня не целуюсь• вчера в 08:45
Ответ дляПаратруперсупер
Ну, а комусь тепер подобається, якби не війна. І на відміну вашого тарифу і відімкнення опалення у Вашому місті начхати. Як і вам було начхати, що люди при пороху комуналку не витягували. Так і живемо...
Прилипало• вчера в 08:49
Ответ дляПаратруперсупер
С какой стати многие малоимущие, кто официально не работает, а выживает подработками, или есть прописанные родные, должны платить как богачи, и еще за их счет субсидии другим.
Должен быть нормальный посильный тариф для населения в целом, и с учетом, что у нас есть атомная энергетика.
Паратруперсупер• вчера в 09:03
Ответ дляСегодня не целуюсь
Надеюсь щас вытягивают коммуналку и всем довольны?
Сегодня не целуюсь• вчера в 09:39
Ответ дляПаратруперсупер
Якось витягуємо завдяки мораторію...хоча б на опалення, газ і гарячу воду тариф не збільшують, а ці послуги найдорожчі.
Я з жахом згадую щоквартальні підвищення комуналки в 2015, 16, 17 роках. Без жодної зміни в якості цих комунальних послуг!
Мені, працюючій з гарною зарплатою, було важко їх платити. І безкінечно соромно і боляче за маму пенсіонерку з більш ніж 40річним стажем і гарною пенсією за її численні походи за субсидією і приниження в собесі
Дама_из_рекламы• вчера в 09:55
Ответ дляСегодня не целуюсь
Хто такий Жупанін і як саме готуватися?
Тим не менше всі плакали, страдали в мали гроші і шв комуналку платити і ще жити залишалось. До обрання потужного середня зарплата в Києві була 12 тисяч, мінімалка 6 і це були геть інші гроші, ша них можеа було і ’,страшну комуналку’ сплатити, і цукерок купити. Перед новим роком всі дружно обговорювали стіл і навіть пенсіонери купували собі баночку ікри, хоч якраз пенсії і соціалку треба було трохи ’дотягнути’. Але люди, які при бариші на пенсію вийшли не жалілись теж
Дама_из_рекламы• вчера в 09:57
Ответ дляНебоброїдка
І буде Рай) пасторальна ідилія: садок вишневий коло хати-мазанки ) повна декомунізація
Не партеся. На садки теж податки є)
Дама_из_рекламы• вчера в 10:05
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дивлюся, що раніше у сивочолого ботва інтелігентніша була: писали грамотно, сперечалися ввічливо, аргументовано. А це щось понабирав якесь шобло маргинальне, певно, гроші все ж таки закінчуються по статті ’для ботів на совєтчіце’
Яке тобі діло, за кого я голосувала. Проти твого гетьмана голосували всі пенсіонери та інваліди країни, лікарі і вчителі, наукові співробітники і молоді мами, які вистояли, зморилися в чергах за субсидіями на комуналку, яку твій сивочолий підняв у 7-10 разів в угоду західним ’партнерам’. І було це лише 10 років тому.
Обнімаю, жму руку!
О який зараз розквіт наступив))) як там пенсіонери? Мені примарились вчора на пошті бабці, які намагались чимось отоварити шалену тисячу? Черга починалась десь ’за вуглом’. Це від багатства і задоволеності?
Паратруперсупер• вчера в 10:28
Ответ дляСегодня не целуюсь
у меня нет ни опалення, ни газа, ни горячей воды
мне ваша потужность не интересна
а что там случилось такого с газом, что вы перестали при порохе вытягивать? вы тыщи гривен платили за газовую плиту?
мне ваша потужность не интересна
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 10:31
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а как же военное положение?
Воєнний стан тільки щоб не виїжджати за кордон, а вибори і комуналка, не рахується, і ще що придумають все змінять на ок
Сегодня не целуюсь• вчера в 10:57
Ответ дляПаратруперсупер
мне ваша потужность не интересна
А у мене і у мільйонів українців є газ і опалення. І нам нецікаво, чого там у вас особисто немає. Навзаєм!)
І нічого такого з самим газом не трапилося. Просто тариф на нього підняли у 8 разів, всього навсього
Паратруперсупер• вчера в 10:55
Ответ дляСегодня не целуюсь
был гривна а стал 8? вы платили 100 гривен за газ в месяц, а стали 800?
Сегодня не целуюсь• вчера в 10:58
Ответ дляПаратруперсупер
Розмови сліпого з глухим не підтримую. Бувайте
Звездолётчица• вчера в 11:14
Ответ дляСегодня не целуюсь
Обнімаю, жму руку!
Удалено администрацией...
Сегодня не целуюсь• вчера в 16:50
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Ого, як торкнуло!))) Значить я права