Надежда наш компас• вчера в 07:11

Дівчата, хто вагітний або був, у вас теж таке було?

Мені майже кожну ніч сниться все найгірше, що може наснитися. Це не просто якісь жахи, це оті погані сни, які пророчать смерті і хвороби. Кожну ніж, ще й по 2-3 різні сни. Я вже боюся спати. Ще й буває так, що сниться сон, я тричі просинаюсь, потім засинаю і цей сон продовжує снитися. Я взагалі намагаюсь ні про що погане не думати, але це просто жах. Зараз пішов 12-ий тиждень, а у мене відчуття, що у мене кукуха їде. Я колись років з 5 тому була на антидепресантах, снів взагалі не бачила, мені здається це був найкращий час.
Триндю-бриндю• вчера в 07:14
Да, было, и всякие ужасы именно лезли в голову днём. В итоге все хорошо, правда я тревожная мама, и отчасти передала это дочке. Объективно же все нормально
Куда_бежать• вчера в 07:15
Не було
Правильно_Валерчик• вчера в 07:20
Было
БоХатая• вчера в 07:25
Хочеться просто вас підтримати та заспокоїти . Старайтесь вдень думати про щось хороше . Можливо які чаї заспокійливі (з трав , які можна) . сни відображають ваші думки в більшості
Триндю-бриндю• вчера в 07:29
Почитайте есть практики против такого состояния, типа как при панических атаках, упражнения как возвращаться в реальность, говорить себе что-то типа На самом деле я сейчас лежу в мягкой постели, в уютном доме, у меня есть вкусная еда, могу пойти съесть тото, и перечисляете постепенно свою реальность
Вишнёвая Леди• вчера в 07:38
Не было ужасов. Но у меня и на антидепрессантах были самые яркие и красивые сны. Спать ложилась, и как сериал в голове включался.
Может мозг мой не так работает, но во время беременности все во сне норм было. Но и войны не было, особо переживаний не испытывала.
Дело было давно• вчера в 07:44
автор, мені за вагітність переснились всі померлі родичі, я реально боялась лягати спати( Це були дуже тривожні лякаючі сни.
Не надавайте їм значення, це просто тривожність, так мозок знімає напругу.
Все завершилось добре, пологи були складними, але сни тут ні до чого)
Леся Українка• вчера в 07:47
Спите на спине?
автор Надежда наш компас • вчера в 07:51
Ответ дляЛеся Українка
Спите на спине?
Ні, у мене ніс закладено останні два тижні, тому переважно на боку, бо дихати тяжко.
Леся Українка• вчера в 07:52
Ответ дляНадежда наш компас
А недостаток кислорода не считаете причиной кошмарных снов?
Стопясят раз обсуждала• вчера в 08:05
Назва теми...
Мов би до чоловіків звертаєтесь, які раптово стали дівчатами...