ХаДиДиШь• вчера в 20:57

Що подивитися в Угорщині?

Доброго вечора.
Щомісяця по сімейним обставинам їжджу і маю 2 вільні дні в Ужгороді.
Уже поїздила, подивилася все Закарпаття.
Цього тижня знову їхатиму, і є думка ці 2 вільних дні використати, відвідавши Угорщину. Я і дитина 6 років, на авто.
Порадьте будь ласка, яке місто поблизу кордону Ужгорода (плюс мінус 100 км) поїхати, подивитися.
Дякую за допомогу.
Ну шо не так?• вчера в 20:59
Аквапарк Ньєрідьгаза. Дебрецен, Хайдусобосло, Мишкольц Топольце.
автор ХаДиДиШь • вчера в 21:00
Ответ дляНу шо не так?
Дуже дякую.
Розкажіть будь ласка, в 2 словах, що в кожному місті варто подивитися.
O-Yumi• вчера в 21:36
Токай с дегустацией вина
автор ХаДиДиШь • вчера в 21:37
Ответ дляO-Yumi
Токай с дегустацией вина
Я не вживаю алкоголь
автор ХаДиДиШь • вчера в 21:39
Ответ дляO-Yumi
Токай с дегустацией вина
Доречі якось листала тут теми і попадала на Ваш комент і посилання на Ваш блог з подорожжю, но нажаль Угорщина наскільки пам´ятаю у Вас мінімально описана через Ваш брак часу
Бабуся Бетман• вчера в 22:02
Ответ дляO-Yumi
Токай с дегустацией вина
Автор за рулём
O-Yumi• 46 минут назад
Ответ дляХаДиДиШь
В Угорщині була лише в Будапешті
O-Yumi• 45 минут назад
Ответ дляХаДиДиШь
Я не вживаю алкоголь
Ясно )