кураГАЛЯ• вчера в 10:18
Украинские демографы бьют тревогу.
Население страны по их самым оптимистичным данным составляет 27-28 миллионов человек, но как говорит Лубинец из аппарата офиса президента, реальное население около 25-ти миллионов человек. Демографы едины в одном, что если разрешить браки и секс с 14-ти лет, это может улучшить демографию, если отбросить моральную сторону вопроса.
Незнакомлюся• вчера в 11:09
Ответ дляАнютины ласки
Рано или поздно война закончится, что-то подшаманят с отоплением.
Шаманить не нужно, и выдумывать велосипед. Как в новых микрорайонах нужно делать-своя котельная на 10 +/- домов.
Куплю орехи• вчера в 11:09
Ответ дляНезнакомлюся
Как пример ,что тех кого завезут, вполне могут работать где угодно,это нормальные люди.
Было бы из украинского АТБ -выложила.
Можуть. Але я сумніваюсь, що вони взагалі захочуть масово сюди їхати
Регионщица• вчера в 11:10
Ответ дляКуплю орехи
Дивіться. В ККУ є стаття за розбещення неповнолітніх, де вік згоди не має жодного значення, якщо є склад злочину. Держава дозволила у вийняткових випадках брати людей на себе відповідальність - одруження по факту вагітності неповнолітньої і рішення залишити дитину. І це рішення приймається усіма сторонами процесу. Батьки (або опікуни) неповнолітньої також мають право прийняти своє рішення.
Тобто якщо всі сторони дитина - батьки- чоловік не проти - то можна узаконити секс з дитиною?
Згадалось передача стосується кожного.
Де вітчим гвалтував неповнолітню падчерку. Ну як гвалтував, він казав що був лагідним.
А мама про все це знала але ніби не знала.
От вам і ситуація чоловік не проти, мама не проти.
А дитина? Що там дитина. Мама сказала що згодна значить згодна
Згадалось передача стосується кожного.
Куплю орехи• вчера в 11:11
Ответ дляКолдунья-вещунья
Це легалізація сексу з дітьми!
Чим ви думаєте взагалі??
Якщо раніше за секс з дитиною 14 р була тюрьма, то зараз - рагс
Добре, що відмінили, але треба стежити, бо це дичина
Чим ви думаєте взагалі??
І часто була тюрма? Скількох чоловіків із «вагітна в 16» покарали за секс з дітьми?
интайм_не_предлагать• вчера в 11:11
Ответ дляКуплю орехи
була звісно, я ж там працюю
Регионщица• вчера в 11:11
Ответ дляКуплю орехи
Пам´ятаєте тут тема була. Чоловік в інстаграм викладував відео де бавиться щ голенькою падчеркою.
Там вже всі щасливі на відео. Чоловік з ерекцією, дитина яка заливається сміхом бо її гойдаютьі щаслива мать що знімала це на відео.
Куплю орехи• вчера в 11:12
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну, бачите, шо дехто особливо розумний, не бачить в цьому нічєго такога 🤯
Добре, шо жінок з мозгами в нас таки більше, ніж отаких.
А до цього такого явища як «розбещення неповнолітніх» не існувало?
Куплю орехи• вчера в 11:12
Ответ дляНезнакомлюся
Ті що там були 30 років назад, давно вже в Європі, як і негри з в´єтнамцями з Шулявки. Постійно їдуть нові. Знайдіть дані з міграційної служби, скільки мігрантів з яких країн щороку приїздять в Україну.
Покажіть ці дані
Колдунья-вещунья• вчера в 11:15
Ответ дляКуплю орехи
Це не явище - це кримінальний злочин, за який було покарання.
А тепер пронувалося це легалізувати.
Чи ви вважаєте ок секс з 14 літніми дітьми?
Ну це настілько очевидно,я навіть не знаю як це пояснювати...
А тепер пронувалося це легалізувати.
Регионщица• вчера в 11:16
Ответ дляКуплю орехи
В нас є стаття з згвалтування. Насправді і об´єктивно тих кого покарали не більше 2-3 відсотків від фактичних злочинів.
Бо більшість заяв навіть до кримінальної справи не доходять.
Це в цілому дуже залежить від наших правоохоронних органів та відношення суспільства.
А тепер уявіть що цю статтю видалили з кримінального кодексу за непотрібністю.
А? Як вам заживеться в суспільстві де дозволено згвалтування
Колдунья-вещунья• вчера в 11:16
Ответ дляКуплю орехи
І шо?
Поясніть мені як жінка, чому ви виступаєте за легалізацію сексу з дітьми (дівчатами) 14 років?
SnowMaiden• вчера в 11:17
А зачем увеличивать поголовье трутней, они не думают? Чтобы дыра в бюджете крупнее стала?
Надо стимулировать существующих половозрелых граждан работать и платить налоги. Но не здесь и не на часе, конечно
Мию чакри щоденно• вчера в 11:19
Ответ дляЛора-b83f
Так и вижу толпы мусульман, выстраивающихся в очереди, чтоб переехать в страну, где холодной зимой отопление и электричество по графику....
Его уже и по графику 2 часа в день нет
Отчебучкина• вчера в 11:27
Ответ дляРегионщица
Я абсолютно впевнена не можна звинувачувати дитину 12-13-14 років що вона десь шукає інтиму. Бо це явно про пошук любові чи безпеки якої дитина не отримує в сім´ї.
І захищаючи права дитини держава має більш строго відноситись до покарання за невиконання батьківських обов´язків. А не легалізувати секс в неповнолітніми
Цього законопроекту вже немає. І держава його не підписала б. І я теж проти нього. Але я з вами не погоджусь, це нічого не змінило б. В мене була подружка з хорошої сім´ї. Батьки викладачі в вузах, порядні, дитиною займались. Відправляли її до прабабусі на море на місяць, щоб дівчинка оздоровлювалась. А ця дівчинка вночі вылазила через вікно та її під вікном вже чекала машина. Вона на пляжі познайомилась з двома ’хлопцями’. Одному 18, іншому 20 і розказувала, що їй 16. І по черзі з ними зустрічалась. Невинність вона втратила на лавочці на пляжі. 2 роки підряд вона таке робила і потім мама дізналась та більше дівчина туди не їздила. Я була навпаки з сім´ї звичайної. Мама працювала і ми росли самі по собі, можна сказати. Я цю дівчину не розуміла. В мене був свій внутрішній стоп і я чітко знала межі. Це я до того, що ти або шалава, або ні. І не потрібно виправдовувати Це. Доречі, дівчина-коханка одруженого чоловіка в 15 років була теж з хорошої сім´ї і батькам вона казала, що зустрічається з хлопцем її віку. Якщо цей одружений точно знав її вік і повинен був нести за це покарання 100%, як і батьки, які не поцікавитись навіть познайомитись з хлопцем, то в випадку з першою дівчиною це треш. Якби це вилилося, чоловіки могли б сісти через таку ’шуточку’ 13 літньої дури, вибачте. В вас кожен хлопець, 16-18+ питав паспорт?
Регионщица• вчера в 11:26
Ну і ще один момент. Чим керується людина коли в нього виникає думка скоїти певну дію.
1. Покарання
2. Суспільне засудження і вже далі вищі мотиви - аморальність дії, емпатичність до людей.
Момент коли закони не діють я бачила на початку окупації в Херсоні коли поліція втекла. І люди за день перетворились на звірів. Вони грабували магазин ( не під голоду) .
А тепер прибирають кримінальне покарання за сексуальні відносини з неповнолітніми.
Дрочери на дитячу порнографію виьирають руки від лубриканту і з онлайну переміщуються офлаййн
1. Покарання
ИМХОля• вчера в 11:27
Ответ длякураГАЛЯ
Это не бред, а реальность
На кацапии? Да, это реальность. Но там даже не браки пропагандируют, а просто раннее размножение, агитирует и государство, и церковь, чтобы плодились школьницы. Штам в паспорте не нужен чтобы трахаться и плодить мясо для войны.
Паспортний стіл• вчера в 11:30
Тогда и на работу нужно брать с 14. На полную ставку и платить соответственно. Или за чей счет будет жить подростковая ячейка общества? 🙄 а вообще 14 лет это средняя школа. Какой брак вообще? 😵💫😵💫
Регионщица• вчера в 11:32
Ответ дляОтчебучкина
А тепер дивіться.
Не знаю мотивів вашої подруги. Але нехай вона була не проти.
Але ж ви були проти! Тобто фактично любий мужик міг би з вами зайнятись сексом - головне щоб без побоїв.
Окремо зауважу коли дитину примушують до сексу ( вчитель, родич, сусід) можливо залякує, в можливо навіть і закохує в себе. Але це не перестає бути злочином
Проработник• вчера в 11:33
Ответ дляХропочка з гривкою
Мало
Для неї- в самий раз. То інші зобов´язані 6 народити!
Спілий баклажан• вчера в 11:34
Лучше бы помогали людям, платили достойные пособия как в Европе, давали квартиру у кого 3 и больше детей. Как то бы стимулировали. А так....пошли они нафиг.
Паспортний стіл• вчера в 11:36
Вообще, не понимаю, зачем детей трогают?? Молодость ведь продлили до 45 лет. Вон сколько молодых ходит. Дали б уже детям детьми побыть подольше.. И наоборот, ужесточили бы по максимуму все поползновения совершеннолетних в отношении несовершеннолетних. Я бы и возраст согласия продлила хотя бы до 17. А Тут брак с 14🙄🙄 Сюр какой-то, блять.
Спілий баклажан• вчера в 11:41
Ответ дляМию чакри щоденно
На самом деле не больше 20 млн сейчас.
Бьют тревогу, серьезно? Сами устроили здесь концлагерь, миллионы мужчин кинули на убой, женщин и детей разогнали отсутствием цивилизации и дикими законами и теперь очнулись?
Завезут сюда из стран третьего мира и устроят помойку. Здобули. Интересно, це вже перемога чи ще ні?
Спілий баклажан• вчера в 11:37
Ответ дляДружная семейка
А наш президент нам для чого? Щоб воювати нами до останнього українця?
Так он не украинец ему какая разница.
Куплю орехи• вчера в 11:39
Ответ дляРегионщица
Згадалось передача стосується кожного.
І що, тій дитині якось стало легше від того, що той секс був незаконним?
Паспортний стіл• вчера в 11:40
Ответ дляБавовнятко
раньше за секс с малолеткой в тюрьму сажали
Ну реально наверно во власти педофилов полно, раз вместо ужесточения медленно, но верно продвигают ранее взросление. И при этом современный человек взрослеет позже и старость отодвигается. Где логика? 🙄
Куплю орехи• вчера в 11:40
Ответ дляРегионщица
І?