Телепузик• 16 декабря в 22:39
Коли відновлюються місячні після закінчення приймання оральних контрацептивів?
Прийшла ОК місяць,потім перестала приймати,відразу після закінчення пішли місячні,зараз вже другий місяць немає.Так повинно бути?Перший раз маю справу з цим
Фоточки нема• 16 декабря в 23:40
Ви трохи розгойдали свою ендокринну систему. Так не можна робити. КОК або приймають щонайменше 6 місяців, або взагалі не варто починати прийом. Зазвичай цикл відновлюється доволі швидко. Але можливе формування кісти і тоді може бути затримка