Напланетянка• 26 ноября в 12:00
Жанін і відсутня кровотеча відміни
Приймаю по причині здоров’я, більше півроку.
І ось останні два цикли взагалі відсутня кровотеча відміни
Скажіть в когось таке було? І чи це нормально?
Вагітність точно виключена.
Весёлая морковка• 26 ноября в 12:01
Не було. Чого Ви тут питания задаєте а не лікарю? Прийом безкоштовний без направлення.
Тро Нью-Йорку• 26 ноября в 12:11
В інструкції що написано? Такої подробної інструкції я не бачила. Там все написано.
Дама_с_коготками• 26 ноября в 12:37
Я приймаю теж за призначенням лікаря і бувають дуже дуже малі місячні. Буває більше. Так, щоб взагалі не було червоної мазні - не було такого.
НашлаПерепискуМужа• 26 ноября в 13:55
Пила колись Яріну (це аналог Жаніна, лікар призначав), 4 міс не було ’відміни’. Потім поміняли препарат. Цей не підійшов під мій гормональний фон.