Анютины ласки• Изменено вчера в 23:23
Компліменти на ніч від чоловіка
Що тобі ті маски ти ж жирна на пів квартири
Ідеться про тканину маску для обличчя і сказав він це не з жартівливою інтонацією
Я чесно кажучи знаю набагато товстіших за себе жінок,ну щоб їх так принижували чоловіки не чула і не бачила
Вилами по воде• вчера в 23:37
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а если он найдет худую любовницу? ваши действия
А если найдёт жирную любовницу, действия должны отличаться от тех, когда найдёт худую любовницу?
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 23:38
Ответ дляВилами по воде
он не любит жирных. жену жиром попрекает.
Вилами по воде• вчера в 23:38
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Он не любит жену, а не жирных.
Маргарита и Мастер• вчера в 23:38
Ответ дляАнютины ласки
Ну так 80 кіло 164 ріст,але вважаю це не приводом принижувати мене щодня
Ото ж гнида😠
Ненавиджу чоловіків які дозволяють собі принижувати жінок, а особливо свою дружину.
У мене є в компанії такий, він свою дружину обрав не худишкою, вона схильна до повноти і легко може набрати ваги. Так він собі дозволяє і при друзях сказати щось в її сторону щось по типу за зайву вагу, чи тобі треба на дієту.
Згадала аж бісяки взяли😠
Українська Мрія• вчера в 23:40
Ответ дляАнютины ласки
Ого какой вы колобок
Анютины ласки
• вчера в 23:40
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А навіщо тоді я йому?
Можна просто розійтися. ,якщо не влаштовує зовнішність людини з якою живеш ,а не принижувати щодня по 10 разів
Не виправдовуюсь• вчера в 23:40
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ого какой вы колобок
Автор вообще то пришла за поддержкой
Анютины ласки
• вчера в 23:40
Ответ дляНе виправдовуюсь
Откуда вам знать, как обижают или не обижают других панянок?
Бо вони розказували ,як чоловіки реагують на зайві кілограми в них
Не виправдовуюсь• вчера в 23:41
Ответ дляАнютины ласки
Тогда дайте ему в глаз. Скажите форум дал добро. А кстати он сколько весит?
Анютины ласки
• вчера в 23:42
Ответ дляНе виправдовуюсь
72 ,є невеличке пузо
Українська Мрія• вчера в 23:43
Ответ дляНе виправдовуюсь
Автор вообще то пришла за поддержкой
Я ж не сказала ’жирдяй ’. Колобок это мягкое, тёплое и приятное
Просто кругленькое
ПесиКот• вчера в 23:47
Ответ дляАнютины ласки
А мені комфортно то що?
Вам да а ему нет. Ищиие другого кому 80 будет норм
ПесиКот• вчера в 23:47
Ответ дляВилами по воде
над жирной любовницей можно и поржать
З родзинкою• вчера в 23:49
Ответ дляАнютины ласки
Мені просто подобається то що не можна?
Можна, звісно можна. Я б ще й спеціально його дратувала, роблячи маски щовечора.
ЯсноВидящая• вчера в 23:49
Ответ дляАнютины ласки
А навіщо тоді я йому?
Тоді чому ви просто не розійдетесь з ним, а миритесь з постійним приниженням?
Чи не так просто розійтись?
Зроблено у 80-х• вчера в 23:51
Ответ дляАнютины ласки
Собирайте чемоданы и выгоняйте мужа
Напланетянка• сегодня в 00:40
Ответ дляАнютины ласки
Так порівняно із тим ,що я в порно регулярно в акторів бачу стручок в нього дійсно невеликий,але говорити про це не буду,не хочу до його рівня опускатися
Справа в тому, що по іншому він не зрозуміє
Таких тільки їх же зброєю як то кажуть
Не хочете опускатися до його рівня - то терпіть
Таких тільки їх же зброєю як то кажуть
Ку ка ку ка ку• сегодня в 01:18
Ответ дляАнютины ласки
Я знаю то що?
Мені комфортно в такій вазі
Киздежь!!!
Я - 82кг и рост 176 - мне не комфортно!!!
Ку ка ку ка ку• сегодня в 01:20
Ответ дляВилами по воде
Классный коммент, плюсую
Ку ка ку ка ку• сегодня в 01:23
Ответ дляЗ родзинкою
Да мужика уже зае...ла она со своими масками и еще чем-то, если откинуть, что он какой-то упоратый.
А раньше автор такого за ним не замечала? Тогда он на нее почему-то обижен.