Анютины ласки• Изменено вчера в 23:23
Компліменти на ніч від чоловіка
Що тобі ті маски ти ж жирна на пів квартири
Ідеться про тканину маску для обличчя і сказав він це не з жартівливою інтонацією
Я чесно кажучи знаю набагато товстіших за себе жінок,ну щоб їх так принижували чоловіки не чула і не бачила
іронічна антитеза• вчера в 23:24
я ныне дюже зла, то стерла то, что вам написала, с какого этажа его выкинуть
Напланетянка• вчера в 23:25
Так шо ви, реально жирна?
Я просто згодна з вашим чоловікам, для чого ті маски, то худим треба, а у вас шкіра натягується і нема зморшок
я Кукарача• вчера в 23:24
Ответ дляПишу каліграфічно
Не вірю.
Ну не верьте и будьте счастливы
Всякое в жизни бывает
Анютины ласки
• вчера в 23:25
Ответ дляНапланетянка
Так шо ви, реально жирна?
Ну так 80 кіло 164 ріст,але вважаю це не приводом принижувати мене щодня
я Кукарача• вчера в 23:25
Это неуважение к вам, автор
Что по поводу зависимости? В таком окружении сложно становится лучше, я бы разъехалась и начала заниматься собой
Напланетянка• вчера в 23:26
Ответ дляАнютины ласки
А зморшки є?
Анютины ласки
• вчера в 23:26
Ответ дляНапланетянка
Так шо ви, реально жирна?
Мені просто подобається то що не можна?
Анютины ласки
• вчера в 23:26
Ответ дляя Кукарача
Это неуважение к вам, автор
Теж такі самі думки
Янгол в камуфляжі• вчера в 23:26
Ответ дляАнютины ласки
Ну и дурак. Но и Вы жирновата
Анютины ласки
• вчера в 23:28
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну и дурак. Но и Вы жирновата
Я знаю то що?
Мені комфортно в такій вазі
как тебе такое илон маск• вчера в 23:28
Ну ви собі такого обрали і з таким живете і не зміните нічого, бо не хочете
Единорог помог• вчера в 23:28
Ответ дляАнютины ласки
Повод не повод, но вы же продолжаете жить с ним и такое к себе отношение
Тема о чем? Что есть ещё толще люди?
Янгол в камуфляжі• вчера в 23:28
Ответ дляАнютины ласки
Я знаю то що?
Мені комфортно в такій вазі
Шо?
Ну Вы исправили, при чем тут выкурил?
Напланетянка• вчера в 23:28
Ответ дляАнютины ласки
Немає
Ну супер
Принижуйте його у відповідь
Мій Мені якось сказав, що в мене попа худа і мала. Це окей, кажу, гірше коли стрючок малий
Травма на все життя йому була, до сих пір пригадує, хоча ми розвелися вже давно
Ось і ви кажіть
Принижуйте його у відповідь
Ось і ви кажіть
Единорог помог• вчера в 23:29
Ответ дляя Кукарача
Это неуважение к вам, автор
Видимо автор относит себя к бодипозитивам
Анютины ласки
• вчера в 23:29
Ответ дляЛама_мама
А вы всегда такая были?
Ні ,коли познайомились була 56 здається,а взагалі колись в мене анорексія була
Лама_мама• вчера в 23:30
Ответ дляАнютины ласки
Ну так может ему худые нравятся. Я вашего роста больше 55 никогда не весила, мне самой было бы некомфортно
дякую аж підскакую• вчера в 23:31
А вы к ним в постель заглядываете или живите с ними, что можете с уверенностью утверждать, что им такое не говорят?
В любом случае, это не ок для меня. Нафиг такое возле себя держать?
Анютины ласки
• вчера в 23:32
Ответ дляНапланетянка
Ну супер
Принижуйте його у відповідь
Ось і ви кажіть
Принижуйте його у відповідь
Ось і ви кажіть
Так порівняно із тим ,що я в порно регулярно в акторів бачу стручок в нього дійсно невеликий,але говорити про це не буду,не хочу до його рівня опускатися
Анютины ласки
• вчера в 23:33
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
можно приседать с маской.
и вуаля- вы не уже не жирная.
Присідання не допоможуть в боротьбі із жировими відкладеннями
Анютины ласки
• вчера в 23:33
Ответ дляЛама_мама
А мені комфортно то що?
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 23:35
Ответ дляАнютины ласки
А мені комфортно то що?
а если он найдет худую любовницу? ваши действия