А_мій_самий_самий• вчера в 01:57
Як часто переглядаєте Тіні забутих предків?
Мається на увазі фільм з Миколайчуком у головній ролі. Подобається вам фільм?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Подобається, дивлюсь 1-2 в рік
Не подобається, дивилась лише
Поняття не маю що це
Снегурочко• вчера в 02:01
А де варіант сподобався, але передивлятися не бачу сенсу?
Є такі фільми, насичені, важкі, «густі», які не для регулярного перегляду
А_мій_самий_самий
• вчера в 02:01
Ответ дляБува і таке
Один раз посмотрела - не понравилось. Зачем это ещё пересматривать?
Переглядати це для тих хто вважає фільм геніальним чи просто подобається. Вас ніхто не заставляє
Снегурочко• вчера в 02:06
Наприклад, я вважаю геніальним Список Шиндлера, але передивлятися двічі на рік його я точно не буду
Булку Дай• вчера в 02:07
Я багато фільмів вважаю геніальними, це не означає, що я їх передивлятимусь, тим більше регулярно, за розкладом, акуратно 2 рази на рік. Я на пам´ять не жаліюсь.
Бува і таке• вчера в 02:10
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну вы создали тему, спросили - вам ответили . Чем вы недовольны ?
А_мій_самий_самий
• вчера в 02:11
Ответ дляБува і таке
А де я написала що я чимось не довольна?
когдадеЦкие• вчера в 02:20
Я только отрывки видела. Его часто по телику в мое детство крутили, но мой интерес тогда был иной мультики, сказки, приключения..) Так и не смотрела больше, как-то так..
Угги в горошек• вчера в 02:36
Обожнюю! Чудовий фільм, чудові актори! Була дуже щаслива побувати у Верховині, де знімали цей фільм. Дуже класне кіно, атмосферне. Шкода, що не всі оцінили. Якщо історію створення почитати, то там багато цікавих моментів. Навіть ті, як режисер трембіти літаком віз для озвучки. Дуже колоритні місця, де були зйомки. Рекомендую.
Щось не спиться• вчера в 02:39
что хорошего там, где насилие над женщиной и ее рабство в семье былая норма в западенских селах? зачем это пересматривать? чем гордиться и что пересказывать дочкам и внучкам?
ВільнаНазавжди• вчера в 02:56
Фільм подобається, але дивлюсь його раз на декілька років, під настрій. Поки не маю настрою переглядати. Надто похмурий. Зараз дивлюсь переважно комедії, щоб вкрай не поїхати мозком.
Спасу мир• вчера в 07:41
Дивилась ще у дитинстві. Памʼятаю, що залишив гнітючі відчуття. І зрозуміло - фільм не для дітей. Але була під таким сильним враженням, що не поки не хочу передивлятися. Хоча двічі читала вже в дорослому житті. Загалом люблю твори Коцюбинського. Особливо його оповідання «Сон» та «Інтермеццо» ❤️