Пез Году Неделя• вчера в 04:23
Ви б висказали чоловіку чи промовчали б?
Мій чоловік дуже добрий, якщо для сімʼї чи родини щось потрібно рідко може відказати.
Ось вже четвертий тиждень його брати двічі на тиждень просить відвезти/ привезти його двох дітей на тренування, за ними їхати 30 хв, чекати два тренування і їх відвозити знову 30 і тоді додому. Це все тому що його жінка поїхала з міста, а в того робота. Минулого тижня він був у відрядженні , попросив з ними посидіти поки повернеться- ну ок. Цього тижня знову тренування, але в нас жахливі погодні умови, затори, мокрий сніг з дощем, налипання, аварії. В їх стороні ситуація значно безпечніша. От він зібрався за ними і мене трохи порвало, я зробила кіпіш, мол треба мати совість, не має часу на дітей, нехай сидять вдома і взагалі знаючи що твориться на вулиці - просити їхати за ними це вже занадто. Короче зла капєц, в результаті ситуацію я трохи перевела з русла різко негативної, не захотіла я прям виносити мозок, але мене реально криє.
Ну хіба я не права, ну хіба не наглість?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Права
Не права
Свій варіант
Манка Я• вчера в 20:04
Ответ дляПез Году Неделя
Проблема в ШТОРМОВОМУ ПОПЕРЕДЖЕНІ!!!
Это означает что родственникам мужа на него плевать. А он как собачка бежит их спасать каждый раз. Ему стоит бы задуматься над этим. Не Вам а именно ему.
Но он вряд-ли задумается. Это у него на подкорке уже.
Манка Я• вчера в 21:10
Ответ дляГуби до вух
Ваш чоловік не теля, його або все влаштовує, або нехай дорослішає і наважується сказати ні. Бо зараз ви виступаєте в ролі мами своєму чоловікові
Автор выступает в данной ситуации не в роли мамы, а в роли жертвы, у которой муж теля, который не умеет говорить ’нет’, и у автора и ее семьи не может быть своих планов, потому что родственникам мужа нужнее.
Неваляшкина• вчера в 22:13
Ответ дляПросто красавица
Типичные наши советчицы!
Найти хорошего, домашнего мальчика. Выйти за него замуж. И осчастливить, вырвав его у родителей, друзей, братьев и сестер.
Потому что теперь у него семья.
Ну лучше найти лохушка, которая будет пикнуть бояться, пока вся семья на ее муже ездить будет. Ваш брат уже нашел такую?
ПП-шница• вчера в 22:35
Та ну девочки, вероятно семья в Норвегии, а сами они из западной Украины, «брати».., выехали все вместе в первый день войны, ехали подальше, чтоб наверняка. Не благодарите, а то автор так и не выдала сей секрет «чудо страны»😁
Лінива, не каюсь• вчера в 23:16
Ответ дляПерша леді колгоспу
Хочу понять, права ли я. Для украиноязычной много ошибок. Если вы не способны выучить родной язык, то понятно, почему хамите.
Вам на кацапський форум, раз так тіпає від україномовних тут
Ушла и Пришла• вчера в 23:19
Не висказала б, а обговорила все що болить. За допомгою ’Я повідомлень’. Ні в чому не звинувачуючи. Це нормально і тільки зробить вас ближчими.
Лінива, не каюсь• вчера в 23:24
Ответ дляКозяка-маляка
Ви не праві, бо не можете, і не маєте права управляти діями чоловіка. Він витрачає СВІЙ час, а не ваш. Ваш чоловік не маріонетка.
Так треба дзеркалами, хай і дружина почне комусь допомагати і витрачати СВІЙ час, хай хтось інший готує їжу , дружина не маріонетка.
Лінива, не каюсь• вчера в 23:36
Ответ дляНеначасі
А вы думаете многие жены согласились бы на продажу машины ради племянников мужа? Ну и я это к слову написала. Если племянников нужно было бы везти, мне бы в голову не пришло возражать, да и сама могла бы к брату мужа обратиться, отвёз бы куда надо, если бы был свободен. Это от отношений зависит.
І що возили б на постійній основі на тренування? Як довго? Чи все це гіпотетично, а по факту ви чужі проблеми не вирішуєте?
Лінива, не каюсь• вчера в 23:37
Ответ дляНеначасі
Это я к слову написала, такое редко бывает. Суть моего комментария в том, что мне бы в голову не пришло возражать если бы муж повез куда то племянников.
А якби чоловік возив 2 рази на тиждень по 4 години і протягом місяця, а модна й більше?
Лінива, не каюсь• вчера в 23:39
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
З яким таким? Допомагати рідним, коли просять? Коли я їх прошу? Вам не зрозуміти бо ви як квочка над своїм мабуть.
Як часто ви помагаєте таксистом своїм рідним? Або нянею їх дітям?
Пез Году Неделя
• вчера в 23:43
Ответ дляПП-шница
Унікальне мистецтво- гадати на анонімах
Лінива, не каюсь• вчера в 23:50
Ответ дляПез Году Неделя
Дітей треба було і відвезти і забрати, про погодні умови всі прекрасно знали. Досить фантазувати.
А який вік дітей? Чому не визивати таксі? На тренування знайома дівчинка приїзжає на таксі, і як назад їде, то так само. Навіщо напрягати чужих людей, вилазить на голову.
Я якось підвозила дівчинку, домовлялися що будемо возити по черзі і виходило, що більшість черг моя, то така хитрозробленість дратувала.
woman Warrior• сегодня в 00:02
Ответ дляНеначасі
Я не берусь анализировать кто там у родственников мужа автора что сделал, что нет.
А нужен анализ?)
У отца этих детей,которые нуждаются в няньке и бесплатном шофера ,для тренировок,безотказном таком,оказывается работа.
А у других херня и свое время,бензин,безопасность на дороге вместе с ответственностью за детей они должны потратить.
Не раз и не два,а неопределенный срок.
Нужен анализ поведению?
Да ну.
Не раз и не два,а неопределенный срок.
Нужен анализ поведению?
Да ну.
woman Warrior• сегодня в 00:05
Ответ дляПросто красавица
Типичные наши советчицы!
Потому что теперь у него семья.
Да,братья и сестры после своей семьи.
А наглые братья и сестры вообще лесом гуляют.
woman Warrior• сегодня в 00:06
Ответ дляВорона
Ну если мой муж может, то в чем проблема? Это же семья, а не просто какие-то мимо проходящие люди
Семья у этих детей-отец и мать.
Хитрожопые.
Неначасі• сегодня в 00:49
Ответ дляЛінива, не каюсь
Если бы было время, то думаю да. За все годы мы много помогали друг другу в разных ситуациях. И опять же, я не чему не призываю, у всех свои отношения с родственниками, у нас такие, у кого то по другому. Если есть взаимопощь, это одно, а если игра в одни ворота, это другое.
woman Warrior• сегодня в 00:54
Ответ дляКозяка-маляка
Ви б кинули дітей. Мій чоловік не кинув би племінників. Яка у вас претензія до мене?
угу, бросили.В беде , в голоде, в лесу.
Агинь .
woman Warrior• сегодня в 00:59
Ответ дляПез Году Неделя
Проблема в ШТОРМОВОМУ ПОПЕРЕДЖЕНІ!!!
Автор.
Вам нет смысла, что -то объяснять людям, которые до сих пор не поняли очередность родственных связей.
Что сначала муж и жена, потом остальная родня.
Интересы семьи, неважно. с детьми или без, потом все остальные.
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 06:26
Ответ дляsur_sur
А скільки татусів може бути у вашої дочки?
Дурне питання.
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 06:29
Ответ дляЛінива, не каюсь
Якщо потрібно і не має невідкладних справ. Не тільки рідним можу, а ще й кумам, похресникам)). Я вдячна Богу за людей поруч.
Лінива, не каюсь• сегодня в 10:41
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вы не сказали точно, можливо у вас завжди невідкладні справи, так хоча б за останній місяць скільки раз возили когось?
Зараз у час Уклона і інших таксі послуг якось дивно шукати того, хто везе, хіба що для сел послуги таксі дорожчі