Пез Году Неделя• вчера в 04:23
Ви б висказали чоловіку чи промовчали б?
Мій чоловік дуже добрий, якщо для сімʼї чи родини щось потрібно рідко може відказати.
Ось вже четвертий тиждень його брати двічі на тиждень просить відвезти/ привезти його двох дітей на тренування, за ними їхати 30 хв, чекати два тренування і їх відвозити знову 30 і тоді додому. Це все тому що його жінка поїхала з міста, а в того робота. Минулого тижня він був у відрядженні , попросив з ними посидіти поки повернеться- ну ок. Цього тижня знову тренування, але в нас жахливі погодні умови, затори, мокрий сніг з дощем, налипання, аварії. В їх стороні ситуація значно безпечніша. От він зібрався за ними і мене трохи порвало, я зробила кіпіш, мол треба мати совість, не має часу на дітей, нехай сидять вдома і взагалі знаючи що твориться на вулиці - просити їхати за ними це вже занадто. Короче зла капєц, в результаті ситуацію я трохи перевела з русла різко негативної, не захотіла я прям виносити мозок, але мене реально криє.
Ну хіба я не права, ну хіба не наглість?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Права
Не права
Свій варіант
Пез Году Неделя
• вчера в 16:39
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вожу якщо треба і сестра мою возить. Чоловіків в мене може бути десяток, а батьки, сестра єдині
Ваші вас просять возитии їх дітей в штурмове попередження?
Файно Замало• вчера в 16:40
Ответ дляЛунтик-паунтик
Автор, жен много, а брат один.
Тем более таких жён, что не в семье решают с мужем, а спрашивают совета у чужих.
А если 10 братьев))))
Неначасі• вчера в 16:40
Ответ дляФокус-Покус
Трішки недоречне порівняння. Здоров´я дитини і тренування - це різні речі.
А вы думаете многие жены согласились бы на продажу машины ради племянников мужа? Ну и я это к слову написала. Если племянников нужно было бы везти, мне бы в голову не пришло возражать, да и сама могла бы к брату мужа обратиться, отвёз бы куда надо, если бы был свободен. Это от отношений зависит.
Файно Замало• вчера в 16:41
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Не фантазуйте, жіночко.
Штанці ваші в хаті це ще не все на світі
Вам видимо тоже не повезло?
Неначасі• вчера в 16:42
Ответ дляwoman Warrior
какие то полумеры.
Вооще все продать и отдать родне.
Босиком по снегу в рубище, с нимбом над головой.
Вооще все продать и отдать родне.
Это я к слову написала, такое редко бывает. Суть моего комментария в том, что мне бы в голову не пришло возражать если бы муж повез куда то племянников.
Файно Замало• вчера в 16:46
Ответ дляКозяка-маляка
Чоловік може возити як своїх родичів, так і моїх. Я зовсім не розумію фрази ’а ви сидите одна і чекаєте на немаріонетку, з вами ніхто не рахується, вам не відчитуються’. Бо я не сиджу одна і не чекаю. У мене є свої справи або час для дозвілля, або для розвитку. Звільниться приїде додому, у нас буде час для двох. Переді мною ніхто не відчитується, бо я не даю завдань. Чоловік не підлеглий, я не його начальник. Чоловік може поділитись зі мною чим займався протягом дня, що в нього було цікавого. Потім поцікавиться що у мене цікавого. Потім ми обговорюємо плани на наступний день, чи кілька днів. Коригуємо хто кому в чому може допомогти, щоб вивільнити час для спільних розваг.
Розкажіть про свого підкаблучника маріонетку?
Большая часть населения приходит домой после работы в 7-8 часов. если еще пару часов после развозить детей родни, то.. даже не знаю когда вы там проводите время вместе. Может он возится с племянниками потому что не хочет с женой побыть - такое более вероятно
талый снег• вчера в 16:45
Ответ дляНеначасі
Но есть разница - повез или возит постоянно
Файно Замало• вчера в 16:46
Ответ дляНеначасі
А еслибы месяц возил?
Козяка-маляка• вчера в 16:48
Ответ дляПез Году Неделя
Кинути дітей на призволяще в шторм, це точно не про мого чоловіка.
Пез Году Неделя
• вчера в 16:50
Ответ дляКозяка-маляка
На яке призволяще?
Ростки жимолости• вчера в 16:50
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Не фантазуйте, жіночко.
Головне, щоб сестер і братів возив
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 16:55
Ответ дляРостки жимолости
Головне, щоб сестер і братів возив
Його брат помер. Возити нікого
Ростки жимолости• вчера в 16:56
Ответ дляКозяка-маляка
Просто ваш чоловік щодня не возить рідню. Як би ваш чоловік щодня зривався на пів дня бути шофером, ще й у таку погоду, не думаю, що вам би це подобалось.
Ростки жимолости• вчера в 16:57
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Його брат помер. Возити нікого
То він може друзів возити, чому б і ні, пісічка в хаті йому ж не головна
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 16:57
Ответ дляФайно Замало
Зачем создавать свою семью с таким мышлением?? Живите с братьями-сестрами. Как можно не понимать что любовь к брату, жене, ребенку, маме - очень различается.
З яким таким? Допомагати рідним, коли просять? Коли я їх прошу? Вам не зрозуміти бо ви як квочка над своїм мабуть.
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 16:58
Ответ дляРостки жимолости
Поки що самі всі возяться, не переживайте. Ні пісічка ні пісюн в нас не головують))) ми самодостатні люди.
Файно Замало• вчера в 16:59
Ответ дляКозяка-маляка
Это вы специально? Дети дома, в тепле, в добре. Но папа хочет выпереть их на тренировку в шторм. Причем не сам их хочет туда доставить, а чтоб брат приехал за 30-50 километров и отвез
woman Warrior• вчера в 17:01
Ответ дляНеначасі
Олноразово-да.
Но не нянькой, водителем и бесплатной обслугой на неопределенн
ый срок.
woman Warrior• вчера в 17:03
Ответ дляКозяка-маляка
они что, сироты?
У них родители есть и ехать не в больницу
Пез Году Неделя
• вчера в 17:02
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Допомога повинна бути адекватною, коли тобі не відмовляють 4 тижні і перед тим теж бувало не раз , а ти просиш в штормове попередження робити тобі послугу, це занадто. Я розумію що ви так не вважаєте бо чхали на інших і їх сімʼї, як вище писали: чоловіки то таке, а сестра /брат одна
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 17:03
Ответ дляПез Году Неделя
Точно так сам як жінок в нього може бути не одна.
Файно Замало• вчера в 17:03
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А еще я кто?)) Вы тоже просите родню срываться неделями после работы и возить ваших детей на танцы? Есть разница между необходимостью и наглостью. Если ваша родня не наглая - то вам повезло. Но бывает и подругому
Ростки жимолости• вчера в 17:04
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Зараз херити один одного називається самодостаністю і нємаріанєтка?
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 17:05
Ответ дляРостки жимолости
Мені не потрібно квохтання наді мною, точно так само як і йому. Ми достатньо часу проводимо разом. Вас може і похєріли...бо ви ніяк не уйметесь
Файно Замало• вчера в 17:06
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
С таким отношением точто будет не одна и не две. Пока не встретит ту самую. терпилу...
Неначасі• вчера в 17:06
Ответ дляРостки жимолости
Ви, особисто продали машину, чи скільки коштів потратили на сім´ю брата?
Чем вы читаете? Я написала, что знаю семью, где мужчина продал машину, чтобы дать денег на лечение племянника. О себе я написала, что муж с братом постоянно обращаются друг к другу по разным поводам и мне бы в голову не пришло возражать если бы нужно было везти куда то племянников. Но у всех разные отношения с родственниками.
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 17:06
Ответ дляФайно Замало
Йому не потрібна тєрпіла))
Файно Замало• вчера в 17:07
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну есть стать на место автора, то когда его вместе проводить? ночью?
ЯсноВидящая• вчера в 17:07
Ответ дляПез Году Неделя
Тобто ваша сестра би вас просила їхати за її дітьми і пофіг що ви можете застряти на дорозі, головне її діти?
Я би приймала рішення самостійно і якби я вирішила поїхати то повірте, ніяка б істерика чоловіка не зупинила би. А якби він собі дозволив влаштлвувати мені скандали і щось забороняти, я б міняла чоловіка.