Найщасливіша• 17 декабря в 08:52
Уреаплазмоз
Хто не міг завагітніти через таку проблему? Як лікували? Бо щось вже 2 види антибіотика приймала і безрезультатно..
Пушка заряджена• 17 декабря в 09:23
а він лікується довго і не 2 аб. 2 міс безперервно. +уреа живе і в мочовому,тому робила санації мочового міхура.Це така зараза,що позбавитись від сифілісу легше. колись мала необачність сексу без презика,то запам´ятала на все життя. 2,5 міс.лікуавння від уреа і мікоплазмозу. аб,свічі, санації. 7 кругів ада. і ще не кожен вилікує.одними таблетками дуже довго-зразу попередили. живе у 95% безсимптомно роками у чоловіків. у жінок дає безпліддя і в 50% незрозумілий цистит,який то з´являється,то пропадає. і не лікується станд.препаратами від циститу
Найщасливіша
• 17 декабря в 09:44
Ответ дляУгги в горошек
Мужа проверили и тоже пролечили?
Лікування проходили разом обидва рази
Найщасливіша
• 17 декабря в 09:46
Ответ дляПушка заряджена
Ознак циститу не було і не має дякувати Богу
Вредняжка• 17 декабря в 09:49
А остальные причины бесплодия исключили? Спермограмму, мсг, гормоны и тп?
Пушка заряджена• 17 декабря в 09:55
Ответ дляНайщасливіша
а він не 100%. цистит у мене проявився через 7 міс після незахищеного сексу. у більшості безсимптомно сидить,у чоловіків десятиліттями безсимтомно.. ні зуду,ні виділень. іноді ще може бути невиліковна молочниця як симптом. ось тому уреа підсттупна.вона не має симптомів і дуже погано лікується.лейкоцити при ній в нормі,чи максимум до 25
Чудо в декрете• 17 декабря в 09:55
В мене уреаплазма була. Мені її не лікували. Потім були гарднерелли. Коли їх пролікували, то уреаплазму показує- відсутня.
Якась загадка
СКИБИДЫШь• 17 декабря в 09:57
Ответ дляЧудо в декрете
Якась загадка
А воно було з симптомами, чи лікували аналізи?
Чудо в декрете• 17 декабря в 09:59
Ответ дляСКИБИДЫШь
Згадала як було. В мене був якийсь зуд, який не проходив після циститу. Я пішла і все здала, але уреаплазма була в титрах невеликих плюс гарднерелла і мало лактобактерій . Лікар призначила щось від гарднерелли, плюс потім лактобактеріі.
Коли перездала аналізи, то уреаплазму вже не показало
СКИБИДЫШь• 17 декабря в 10:09
Ответ дляЧудо в декрете
Просто в 90% випадків усі ці -плазми, хламідії та інша умовно-патогенна мікрофлора - розведення кроликів.
Можливо, зуд у вас був від сухості чи чогось такого.
Мені так в 12 років(!) у лікарні місяць хламідіоз лікували без ліків. І, що цікаво, вилікували))
Синди Кроуфорд• 17 декабря в 10:06
Ее относят к условно патогенной флоре. Не думаю что Вы не можете забеременеть из-за нее, ищите другую причину
Идеальная оптимистка• 17 декабря в 10:40
В мене була перша вагітність невдала (на 6 тиж викидень).
Єдине що показали аналізи - уреаплазма.
Важливо: лікуватися повинні оба партнери! Навіть якщо в чоловіка не виявлено.
Єдине що показали аналізи - уреаплазма.
Впертий волонтер• 17 декабря в 12:36
А як у вас виявили уреаплазму? По якому аналізу? Симптоми були чи чому лікар направив на обстеження?
Найщасливіша
• 17 декабря в 16:39
Я теж мала біохімічну вагітність....і лікар теж думає що уреаплазма винна, бо іншої причини не знайшли поки
Найщасливіша
• 17 декабря в 16:40
Ответ дляВпертий волонтер
Симптомів не було....була біохімічна вагітність після якої здала аналіз і отримала дуже високі титри....
Маю рацію• 17 декабря в 22:44
Її не треба лікувати
Більше того вона є у кожної просто в когось більше в когось менше по титрам
Ви не там шукаєте
Її лікують лише ті хто хоче розвести вас на гроші або не підвищували кваліфікацію
Ви не там шукаєте
Впертий волонтер• вчера в 08:17
Ответ дляНайщасливіша
а можна дізнатися що за аналіз вам призначили?
Найщасливіша
• вчера в 08:43
Ответ дляВпертий волонтер
Плр і мікробіологічні експрес діагностика виділень. Це що стосується виявлення уреаплазми
Найщасливіша
• вчера в 08:49
Ответ дляВпертий волонтер
Там де експрес діагностика прописана чутливість до препаратів
Впертий волонтер• вчера в 09:56
Ответ дляНайщасливіша
дякую
Найщасливіша
• вчера в 14:32
Ответ дляВпертий волонтер
дякую
Нема за що. Сам зішкріб брав гінеколог, а я носила в Ескулаб